Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

08 wrz 2009, 10:09

no tak słyszałam ..........ale ile w tym prawdy to nie wiem .......nie no wiem 50/50 :-D
a ja bym sobie kawke strzeliła .ale :ico_nienie: oprę się pokusie ...śmiać mi się chce bo jak ostatnio zrobiłam mojemu kawoszczaka to tak wąchała tą kawkę ,żeby chociaż się zapachem nacieszyć :): :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 wrz 2009, 10:52

a ja tam jestem zaprzeczeniem tej "teori dziejów"
z moją jagodą wyglądałam przepięknie :-D nieskormnie mówiąc
i każdy mi wmawiał że będzie chlopak
nawet jak juz widzieliśmy na usg że bedzie laseczka to teściowa w zaparte szła że napewno chlopak
tak mi wmówili tego chlopaka że az sie głupio czułam jak sie jagoda urodziła
chociaż teraz nie zamieniłabym jej na tuzin chłopaków

a teraz jak byliśmy u rodzinki na imieninach i nikt jeszcze nie wiedział o mojej ciązy
to dwie ciotki coś pedejrzewały
M kuzynka wiedziała i one jej mówią "nasz agata jakaś taka promienna ona czasem w ciąży nie jest??????"
biedna beata prawie parskneła śmiechem
a to wiedzmy mnie wyczuły :-D

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

08 wrz 2009, 11:11

jagodka24, dlatego piszę 50/50 :D:D:D a sama dobrze wiesz na swoim przykładzie ,ze różnie bywa , masz bystre ciotunie :):
No kuzynka miała ubaw po pachy :ico_haha_01:

Teściową nie ma co się przejmować .......z nimi tak to już jest , moja na ten przykład wczoraj przekonywała ,że moje dziecko będzie chowane na tertrach !!! :ico_szoking:
a ewentualnie w nocy czy na wyjścia można pampersa założyć :ico_puknij:
Boże ratuj :ico_sorki: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-09-08, 11:12 ]
co ona jeszcze nie wymyśli :ico_haha_01:
100 światów

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 wrz 2009, 11:14

witam na haju czosnkowym
Sylwia gaduło jedna :-D
Jagoda a ja miałam nadzieję że to prawda :ico_oczko: bo wyglądam tragicznie
Blask ja piję kawę bezkofeinową daje radę mówię ci, a Jas wie i bardzo bardzo kocha dzidzię do ego stopnia, że idąc do przedszkola całuje brzuszek i mówi kocham dzidziusia :-D a ja się rozpływam z zachwytu

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 wrz 2009, 12:05

o jaki tu fajny nastrój :-)

mi w obu ciążach wmawiano wręcz syna :ico_haha_01:
a tak ciążę wyczuć to umi moja babcia,zawsze wiedziała chyba nawet przede mną :ico_haha_01:

ja też wszystko robiłam w ciąży,myłam okna itd,teraz dobre są środki nie trzeba godzinę chuchać dmuchać i pocierać :ico_haha_01:

Gabi już lepiej uczulenie zchodzi ale strasznie się w nocy duzi,stawiamy na krztusiec choć była szczepiona,Zuzia też tak czasem ma ale mówię wam żołądek wypluwają :ico_olaboga:

jagodka24, sąsiadka ma wyczucie rzeczywiście :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Blask, :ico_haha_01: to musisz sobie długie linki na dworze zrobić do suszenia tetry :ico_haha_01: :ico_haha_01:

zborra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ty wyglądasz przepięknie,piękny brzuszek,całaś piękna i fryzurka fajna :ico_brawa_01: Taki brzuszek bym już miała...a schudłam ,ważę mniej niż przed ciążą i nadal chudnę ale jak dla mnie to dobrze :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-09-08, 12:08 ]
a Jas wie i bardzo bardzo kocha dzidzię do ego stopnia, że idąc do przedszkola całuje brzuszek i mówi kocham dzidziusia :-D a ja się rozpływam z zachwytu
moje też wiedziały :ico_noniewiem: cieszyły się,wiedzą co się stało,spotykały się już w naszej rodzinie ze śmierciąitd więc conieco wiedzą o tym choć czy rozumieją pewnie nie,sama chyba do końca nie rozumiem.
Zuzia płakała tak troszkę i jak się wspomni to z żalem mówi a Gabi tylko pyta,kiedy mi się dzicia w brzuszku naprawi... :ico_placzek:

ale wierzę,że jeszcze je kiedyś miło zaskoczę :one:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

08 wrz 2009, 12:49

zubelek, zobaczysz ,że ta chwila nadejdzie szybciej niz myslisz :ico_oczko:
powiem Ci ślicznie wyglądasz na tym zdjęciu :ico_brawa_01:
Strasznie mi szkoda ,twoich córeczek ...... może to tylko alergia......
Cieszę się ,że Gabi już lepiej :ico_sorki: i oby tak dalej .
PS : mieszkam w bloku :): więc chyba dokupię suszarkę dodatkowa na tą tetrę :ico_haha_01: :ico_haha_01:

riterka, masz cudownego Jasia :ico_brawa_01: jakie to słodkie .

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 wrz 2009, 12:59

Blask, to przez okno aż do sąsiada w 2 bloku sznurek przeciągniesz,myślę,że starczy :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-09-08, 13:02 ]
powiem Ci ślicznie wyglądasz na tym zdjęciu :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

08 wrz 2009, 13:06

U mnie się sprawdziła teoria,którą pisałam wyżej.Czyli przy córce byłam okropna i apetyt na słodkie,z synkiem byłam ,,sliczna,, :ico_oczko: i apetyt na kwaśne a teraz apetyt na słodkie i kwaśne i buzia normalna,a dół masakra orka się robię :ico_placzek: uda mi urosły,cyc też.

Witaj zubelku.Zaskoczysz i to szybko :) nie moge doczekac się Twojej wiadomosci :) a dzieci ładnie kombinują dlatego nie pozostaje nic jak ,,uszykować,, :ico_dziecko:
A tak w ogóle jak się czujesz?

Blask :ico_szoking: ło matko tetra podziwiam,ja chyba nie dałabym rady pogodzić obowiązków m.in. forum :-D i prać pieluchy

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

08 wrz 2009, 13:22

sylwia.uk, no wiesz od tego jest pralka , ręcznie nie muszę :): :ico_oczko: zubelek, oo dobry pomysł i taki sznureczek z korbką , co by było łatwiej wieszać :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

08 wrz 2009, 13:24

ale mimo wszystko bawić się w tetre.Jeśli tak będziesz robić to podziwiam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość