Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 gru 2009, 21:59

aniaj84 papa :-)

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

08 gru 2009, 22:09

aniawlkp co tam u Ciebie??

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

08 gru 2009, 22:16

Dobry wieczór kochane :ico_sorki:
ne bylo mnie wczoraj bo byłam zbyt padnieta po pracy a teraz pracuje do 22 niestety..dzis wczesniej skonczyłam wiec jestem...
byłam dzis u gin...ci lekarze sa beznadziejni do których chodze co rusz to inny mnie dobija :ico_zly: dzis poszlam mówie ze nie mam @ 10 dni a ona od razu to ciaza 5-6 tygodniowa napewno..mówie ze rbiłam test pare dni temu ze jedna kreska a ta z morda ze powinnam zrobic dzis :ico_szoking: no nic zbadała mnie oczywiscie sluz mam brzydki tak jak myslałam dostałam na to tabletki dopochwoe BETADINE i masc dla mojego R i sie zobaczy...mówie jej moze jakies badania hormonalen czy cos mówi ze moge je sama zrobic,ale juz skierowania nie dostałam...ja juz nie wiem czy te moje poronienia sobie nie powmawiali :ico_placzek: chociaz w kartotece powinno byc a kartoteki mi nie pokaza bo to do nich nalezy :ico_zly: no co za przychodnia 29 grudnia ide do innego gin moze tamten zajmie sie mna jak nalezy nawet mój R mowi zebym zmienila gina bo ci sa jacys nienormalni..ale z tym sluzem mnie załamała okazało sie ze ten stan zapalny jest przewlekły i ze mam juz sluz białawo-zółtawy(mi nic nie jest,nic nie swedzi nie piecze,tylko czasem brzuszek delikatnie pobolewa) :ico_placzek: i jak ja mam zajsc w ciaze a mój R nawet sie tym nie przejmuje tylko ze mam zmienic gin bo on zna podobne przypadki do mnie i kobiety zachodziły w ciaze :ico_sorki: jestem strasznie smutna dzis mam takiego doła,ze mówie wam kochane :ico_placzek:

PRAGNE BYC MAMĄ!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ostatnio zmieniony 08 gru 2009, 22:21 przez misia81, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

08 gru 2009, 22:21

misia81, witaj :ico_oczko:
kochana :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
wiem ze to jest bardzo smutne dla ciebie ale moze naprawde zmien lekarza ale jestem z toba i wierze ze w koncu spelni sie twoje marzenie i zostaniesz szczesliwa mama :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
kochan nie mozesz sie zalamac :ico_haha_01: teraz musisz byc islna :ico_oczko:

aniaj84pa pa :ico_oczko:

a moj m pojechal po pampersy ja chce malej zakladac a tu nie ma :ico_szoking: i kasze tez bo je ja jak szalona :ico_olaboga:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

08 gru 2009, 22:25

magda75, hej :ico_oczko:
kochan nie mozesz sie zalamac teraz musisz byc islna
jak mam byc silna jak mi cały czas skrzydełka podcinają :ico_placzek: nigdy sie nie wylecze zawsze coś juz sie nastawiam na to ze dziecka nie bede miała mój R juz wie wkurzył sie ze jednego lekarza tylko posłuchałam trudno,ale co zrobić jak nie czuje sie w pełni kobieco :ico_placzek:

przepraszam to minie :ico_sorki:
a moj m pojechal po pampersy ja chce malej zakladac a tu nie ma
i co teraz? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

08 gru 2009, 22:35

jak mam byc silna jak mi cały czas skrzydełka podcinają :ico_placzek: nigdy sie nie wylecze zawsze coś juz sie nastawiam na to ze dziecka nie bede miała mój R juz wie wkurzył sie ze jednego lekarza tylko posłuchałam trudno,ale co zrobić jak nie czuje sie w pełni kobieco :ico_placzek:

przepraszam to minie :ico_sorki:
nie mozesz tak mowic :ico_nienie: :ico_nienie:
nic straconego jestes mloda jeszcze wszystko przed toba :ico_oczko:
i co teraz? :ico_szoking:
zaraz beda :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 gru 2009, 22:41

ja uciekam bo ten net mnie dzisiaj dobija :ico_zly: :ico_zly:
mam nadzieję,że jutro będzie lepiej :ico_sorki:
papa

misia81 jak najbardziej zmień gina :ico_sorki: przykro się robi jak tak czytam co to u ciebie się dzieje i trzymam za ciebie mocno kciuki :ico_sorki: :ico_sorki:

Alkasbir u mnie na razie ok,byle do czwartku bo wtedy w razie co testuję :-D

papa

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

08 gru 2009, 22:44

aniawlkp86, pa pa :ico_oczko:

szkoda ze szwankuje :ico_noniewiem: nie dobry ten net :ico_nienie: :ico_nienie:

ja lece ogladac expres reporterow :-D
jak mi sie uda to zajrze na NM
pa pa :ico_oczko:

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

08 gru 2009, 22:44

aniawlkp paaa

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

08 gru 2009, 22:47

nic straconego jestes mloda jeszcze wszystko przed toba
mało mam czasu chciałam przed 30 miec dziidzie a teraz to nie wiem :ico_noniewiem:
przykro się robi jak tak czytam co to u ciebie się dzieje i trzymam za ciebie mocno kciuki
widzisz kochana wszystko mi sie na głowe wali nawet nie moge byc szczesliwa bo zawsze cos :ico_sorki:
pa kochana
pa pa
papa :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość