anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

14 mar 2010, 19:36

Ja mojej kupuje pampers aktive
ja zwykle pampersy zielone, chyba nie aktiv :-D ale nic nie ucieka

a z tym jabluszkiem chyba tez jednak sie wstrzymam bo lobuziara przy mleku marudzi a to przeciez teraz najważniejsze
prawie 7kg waży..
ale on wielki :ico_brawa_01:

inia1985, super zdjecia, moja dalej nienawidzi na brzuszku, ale za to jak lezy plecami o mnie oparta to diabel sama sie podnosi i trzyma i blowe i kart w pozycji prawie siedzacej :ico_szoking: na sile ja przyduszam do siebie bo taka zwinieta jest

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

14 mar 2010, 19:58

witam dziewczynki,

lilo tak robiłam balejaż :-) miałam przed ciążą ale w ciąży przestałam farbować, dałam włosom odpocząć a teraz znowu :ico_oczko:

wiecie, wczoraj na tvn w faktach mówili o takich torbach do noszenia dzieci. W stanach jakaś kobieta włożyła do niej synka (7 tygodni) i poszła do sklepu i dzidziuś się udusił bo źle leżał i miał zablokowane drogi oddechowe :ico_placzek: strasznie mną to wstrząsnęło :ico_placzek: boję się teraz nosić w swojej chuście :ico_noniewiem:
śliczne dzieciątka dziewczyny :ico_brawa_01: i pięknie główki trzymają ...mój tak chyba jeszcze nie umie :ico_noniewiem: jak kładę na brzuch to ledwie unosi a stęka przy tym :ico_olaboga:

inia mata to tiny love, kupiłam na allegro za ok 180 zł. Jest fajna kolorowa i mały fajnie się na niej bawi.
o taka:
http://allegro.pl/item943731515_maty_ti ... cyjna.html
Helen między mną a siostrą jest 7 lat różnicy i powiem Ci że momentami zupełnie się nie rozumiemy, dwa inne światy...Ona jest na innym etapie życiowym ale pewnie nie zawsze tak jest. Może to też różnica charakterów a nie tylko wiek.
No i życzę kolejnego porodu naturalnego bo to piękna sprawa :-)
Rybka brawa dla Zuzi oby tak dalej.

anetka właśnie oglądałam te wiadomości ehh...i teraz się boję nosić...

dzięki lilo liczę na doping :ico_oczko: ja nie miałam dolegliwości ciążowych więc miło wspominam ten czas :-)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

14 mar 2010, 21:21

ja zwykle pampersy zielone, chyba nie aktiv :-D ale nic nie ucieka
ja tez kupuje "zielone" pampersy i czesto kupka wycieka na plecki i musze Kiare cala przebierac :ico_olaboga: same pewnie wiecie, jak ciezko to pozniej doprac... wiekszosc mam kupuje pampersy, bo sa mieciutkie, a moj maz ich nie lubi, on kupil kilka razy pieluchy rossmanna, wg mnie sa sztywne, ale on mowi, ze sa stabilne i ze kupa z nich nie wycieka tak jak z pampersow. Chyba cos w tym jest, bo szwagierka teraz tez wkurzyla sie na pampersy i wyprobowuje inne pieluszki...
między mną a siostrą jest 7 lat różnicy i powiem Ci że momentami zupełnie się nie rozumiemy,
ja mam 3 braci, jeden jest tylko rok starszy ode mnie, a zamieniamy ze soba moze 3 zdania w ciagu calego roku, a 2 pozostali sa 8 i 12 lat mlodsi i pozostajemy w ciaglym kontakcie, codziennie piszemy lub rozmawiamy na skype... oczywiscie, ze zyjemy w troche innych swiatach, bo sa jednak duzo mlodsi i inne sprawy zaprzataja im glowy, ale czujemy jednak silna rodzinna wiez miedzy nami... Dlatego nie martwie sie tak ta roznica wieku :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

14 mar 2010, 21:33

ja tez kupuje "zielone" pampersy i czesto kupka wycieka na plecki i musze Kiare cala przebierac
my kupujemy pampers, najpierw byly te dla noworodkow(2) i byly ok, a nna przyklad tescie przywiezli z Polski tez dwojki pampersa i z nich zawsze kupa wylatywala na plecy :ico_olaboga:
niby ta sama firma, ten sam rozmiar a pieluszki zupelnie inne :ico_noniewiem: o wiele krotsze w pasie i pewnie dlatego ta kupa wylatywala, teraz uzywamy 3 active baby :ico_oczko:
ja mam 3 braci, jeden jest tylko rok starszy ode mnie, a zamieniamy ze soba moze 3 zdania w ciagu calego roku, a 2 pozostali sa 8 i 12 lat mlodsi i pozostajemy w ciaglym kontakcie
ja mam dwoch braci mlodszych o 3 i 4 lata, i siostre mlodsza o 8lat, fakt swiaty mamy zupelnie inne ale dogadujemy sie dobrze :-) :ico_oczko: zwlaszcza teraz gdy jestesmy daleo od siebie :ico_haha_01: :ico_oczko:


maly wlasnie zjadl i usypia w lozeczku :ico_oczko:

a ja chyba zaraz wskocze do wanny :ico_oczko:

lilo

14 mar 2010, 22:16

iw_rybka brawa dla Zuzi - idzie jak burza, dzielna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki:

inia dla Twojej malutkiej też wielkie brawa, dzielna dziewczynka i chyba lubi leżenie na brzuszku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do pieluch to moja jakaś dziwna jest i z każdej jej kupka potrafi wyjść, ale sika jakoś bokiem :ico_haha_01: :ico_oczko: Najczęściej używamy Pampersów, ale i Happy były na dzień i teraz Huggies te z Kubusiem Puchatkiem mamy. W sumie mała chyba wszystkie toleruje jeśli chodzi o jej skórkę.

A co do pieluchowania to myślałam że na pampersa zakłada się złożoną pieluchę tetrową czy flanelę, nie wpadłabym na dwa pampersy :ico_oczko:

My przed południem mieliśmy gości, po południu pojechaliśmy w gości i tak zleciało :ico_oczko:

Do jutra :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

14 mar 2010, 23:00

W sumie mała chyba wszystkie toleruje jeśli chodzi o jej skórkę.
my na razie wyprobowalismy oprocz pampersa jeszcze libero i tez byly ok :ico_oczko:
no i wlasnie jeszcze mysle nad huggisami ale wsumie ceny tych pieluch zbytnio sie nie roznia :ico_noniewiem:

Marcelkowi usniecie zajelo ponad godzine ale juz smacznie spi, mezu zreszta tez kima na sofie :ico_haha_01:

kilka fotek wkleje :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

15 mar 2010, 09:01

pieluchy rossmanna,
mi z nich siku uciekalo bokami

ale dobre sa tez huggisy bo z tylu maja gume i dobrze przylega do ciala, ja w sumie na zmiane kupuje albo biore te na ktore jest promocja

leona, ale synus minki robi :ico_brawa_01:

a moja dzisiaj sie obudzila z zaropialym okiem, przemylam rumiankiem ale chyba dalej cos sie dzieje i teraz nie wiem czy to w spacerach nie przeszkadza :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

15 mar 2010, 10:32

leona- fajne fotki, widzę, że Marcel tak samo jak Adaś głowe podnosi :-D

helen- wydaje mi się że takie oczko w spacerach nie przeszkadza, Adaś miał zaropiałe jak był noworodkiem, przemywałam na zmiane rumiankiem i solą fizjologiczną i po paru dniach przeszło.

A u nas super noc Adaś tak się zmęczył tym że wczoraj prawie nie spał w dzień przez ten kaszel, że jak zasnął o 20 to obudził się o 6.30 na jedzenie i spał do 8.30 więc jestem wyspana jak nigdy :-D Rano znów pawik z flegmą, chwilka zabawy i teraz znów drzemie.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 mar 2010, 11:41

same pewnie wiecie, jak ciezko to pozniej doprac...
- ja najpierw namaczam w zimnej wodzie,pozniej piore w pralce na 60 stopni.NIestety czasem nie schodzi :ico_zly:
i teraz się boję nosić...
- ale Ty masz inna przeciez :ico_oczko:
3 active baby :ico_oczko:
- no to tych co my,a mimo to kupa na pleckach :ico_olaboga:
iw_rybka brawa dla Zuzi - idzie jak burza, dzielna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki:
- dzieki,w tym tygodniu jedziemy znowu do Dziekanowa na dwa tygodnie,to mam nadzieje,ze wiecej sie nauczy :ico_brawa_01:
A co do pieluchowania to myślałam że na pampersa zakłada się złożoną pieluchę tetrową czy flanelę, nie wpadłabym na dwa pampersy :ico_oczko:
- no lekaz kazal mi wkladac tetrowa ale ona sie fadowala,wypadala bokiem i wogole jakos tak niewygodnie :ico_wstydzioch:

leona, - sliczny Marcel.slodziaczek :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

15 mar 2010, 12:57

hejka

synus dzisiaj niezle w nocy pospal, bo jak zjadl po 20tej, usnal po 22ej to obudzil sie o 5tej :ico_szoking: :ico_brawa_01:
zjadl, polozylam go i myslalam ze bedzie spal a on oczy jak 5 zlotych :ico_szoking: i w karuzelke sie wpatruje :ico_olaboga:
poszlam do lozka, troche kimalam a synus caly czas nadawal, z malymi przerwami na drzemki :ico_haha_01: i tak do 8ej rano :ico_puknij: :ico_oczko:

teraz spi od 10tej, wstanie, zje i smigamy na spacerek bo za oknem piekne slonko :ico_brawa_01:

ja ugotowalam obiad, posprzatalam i nawet okno w kuchni umylam :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość