NICOLA_1985

05 lis 2010, 22:20

Martalka dzieciaczki wszystkie śliczne, słodziaki a Milenka przekochana :-D mały puplecik :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
NICOLA_1985, otworzyły mi się wszystkie zdjęcia - NOGOZJADACZ - pierwsza klasa. Znajomy mi dośc widok :ico_haha_01:
Krystian zawsze korzysta z okazji żeby pociamkać palce u stóp nawet mu śpiohy ani skarpetki nie przeszkadzają :ico_oczko: byle do dzioba :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 lis 2010, 13:00

oj tak, nasz ma to samo ;-) Byle dziobek zapchac.
teraz wkłada nawet 3/4 palce na raz do buzi i cycka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

07 lis 2010, 16:33

Hej Dziewczyny!

Mamy z Nikosiem coś dla Was:) Naszą pierwszą kieszonkę:) Pewnie koślawą, ale jak na pierwszy raz było nam super :-)
Pożyczyliśmy chustę od dziewczyny z Klubu Kangura w naszej okolicy:) Mamy tkaną Lenny Lamb, kasztan :-) Przed zakupem własnej postanowiłam wypróbować pożyczoną bo nie wiedziałam czy Niki będzie chciał w niej chodzić...
A oto nasz pierwszy raz:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

07 lis 2010, 20:31

karo-22, pięknie wyglądacie i synuś i mama zadowolona ;) i oto chodzi;)

A my byłyśmy wczoraj mimo deszczu na spacerze pod parasolem właśnie w chuście ;) i to jest piękne, żadna pogoda nam nie jest straszna ;)

[ Dodano: 2010-11-07, 19:36 ]
Martalka rewelacyjne zdjęcia i ta kurtka ;) Milenka potrzebuje jeszcze ciut czasu, wzmacniaj jej mięsnie tak ja piszesz i nim się obejrzysz będzie obracac się i siedzieć ;)

NICOLA_1985

08 lis 2010, 07:21

hej
u nas nie za dobrze :ico_noniewiem: Krystian ma podgłośniowe zapalenie krtani i cała nocka zarwana :ico_noniewiem: nie pomagają domowe sposoby ani syrop wiec dzisiaj idziemy do lekarza, prawdopodobnie możemy wylądowac w szpitalu wiec moze mnie nie byc z tydzień :ico_noniewiem: jak co to dam znac smskiem

[ Dodano: 2010-11-08, 06:23 ]
karo super focie nie moge sie doczekac kiedy my sie bedziemy nosić ale ja juz wiem bez sprawdzania ze krystianek bedzie zachwycony bo on maminy cycuś jest :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

08 lis 2010, 13:28

Karo, cudnie wyglądacie!!!!!!!!!!!!! Kolor wam pasuje bardzo!!!

Nicola, o kurcze... zdrówka!!!!!!!!!!!!!!!!

NICOLA_1985

08 lis 2010, 16:04

obyło się bez szpitala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: nie jest aż tak źle jak się wydaje, tzn kaszel jest oczywiście nieciekawy ale on tak tylko groźnie "wyglada", nie ma duszności osłuchowo czysty tylko troche nagłośnia jest nadwyrężona ale będzie ok :ico_sorki:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

08 lis 2010, 22:41

NICOLA_1985, to dobrze, że tak się skonczyło :ico_haha_02: zdrówka dla Krystianka

A u nas dzisiaj lało cały dzień ;( ale i tak byłyśmy na spacerze w chuście ;)

Muszę się z Wami podzielić moim przedsięwzięciem. 1 listopada zaczęłam Aerobiczna 6 Weidera na mieśnie brzucha - dla chcących zagłębic się w temacie podsuwam linka http://www.a6w.pl/ Dzisiaj mam 8 dzień i jest to niezła szkoła samodyscypliny ;) ale jak na razie idzie dobrze ;D

Jutro jadę do pracy przedłużyć urlop macierzyński o te 2 tygodnie, które się należą ;) i powiedzieć pracodawcy, że juz nie wracam do nich ;) oczywiście zabieram Laurenkę ze sobą bo gdzie mama tam i ona jeszcze ;D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

08 lis 2010, 23:32

Samanta, może i ja poćwiczę ;) przydałoby się.
Jeszcze coś na uda i dupsko :ico_noniewiem: Bo wyglądam szczupło, ale dość...obwisło :) hehe
Czy dobrze interpretuję tą tabelkę, że np. ósmego dnia robimy 3 serie wszystkich ćwiczeń po kolei?


Nie wiem co to może być, ale boli mnie pierś. Tylko przy karmieniu, tzn. chwytaniu piersi przez Milenkę. Nie wiem czy mi czegoś nie uszkodziła, skoro tak boli (dziewczyna ma ostatnio manię zaciskania szczęk na moim biuście :ico_noniewiem: chyba idą zęby, albo nie wiem co, a czasami jak robi kupę :ico_noniewiem: to też tak zaciska :ico_haha_01: ). Z wierzchu nic nie widać, ale przy ucisku- boli. Macie jakieś pomysły?

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

09 lis 2010, 00:54

Martalka, na pośladki 8 minut dziennie codziennie http://www.youtube.com/watch?v=2teK0EV0 ... re=related
na brzuch 8 minut dziennie codziennie http://www.youtube.com/watch?v=bA2n6UC7 ... re=related
A tutaj A6W http://www.youtube.com/watch?v=90kP0D2s ... re=related dobrze interpretujesz jednak trzeba pamiętać by między seriamy nie było dłuzszej przerwy niż 30-45 sekund. Ja robię a6w przede wszystkim by poznać mozliwości organizmu oraz sprawdzić jak się kobieta po tym czuje i co się dzieje z jej ciałem z fizjoterapeutycznego punktu widzenia także na razie nie mam zdania co do tego rodzaju cwiczeń.
Z piersią nie mam pojecia co się może dziać u Ciebie. Nie masz w tym miejscu siniaka, zgrubienia itp? Jeśli nie, to możesz pomasować sobie trzema "środkowymi" złączonymi palcami-okręzne ruchy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość