Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 maja 2008, 12:13

Zniknal moj post :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Witam Obrazek zemna coraz gorzej :ico_chory: mam dosc zdycham na maksa,Wiki ma tylko katarek teraz spi moje kochanie!!!NA LAPTOPIE narazie gralam w gry hihihi,mezulek pewnie dzis powgrywa gg i neta uruchomi to zaklikam z nowego sprzetu :ico_oczko:

ALEKSANDROWICZ jak chustke do mnie przywieje to odesle :ico_oczko:


EDYTKO jak dojde do siebie okukam filmik :ico_oczko:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

17 maja 2008, 12:35

Witajcie babeczki!!!
wczoraj nie miogłam tu  coś wejść:-(cały czas - niemoze wyswietlic strony..
teraz wpadłam na chwilusie, bo popijam kawunię - zapraszam oczywiście na aromatyczną!!!!
Frydza - kochana, zdrowiej szybciutko!!!!żeby zaraz choróbsko poszło sobie!!!!dziękuję za wsparcie jeżeli chodz o chustkę... :ico_oczko:
Edytka - jak tylko znajde chwile obejrze filmik z Wiki, choć na moim laptopiku kiepsko filmiki sie ogląda:-(
[size=150]pozdrawiam wszystkie czerwcóweczki!!!miłej soboty życzę, rodzinnej i ciepłej!![/size]

aaaa zapomniałam sie pochwalić------Aleksander zrobił wczoraj pierwsze kroczki całkiem sam, dokładnie 4 kroczki :-) ale to takie nieświdome z jego strony, za piłeczką poszedł :-D dzis też od rana próbuje chodzoć :ico_szoking: tak dwa, trzy zrobi i na nonono :-)mój kochany chłopczyk..a teraz poczytuje Twój Styl i buziuje penelope cruz :-D  :-D

[ Dodano: 2008-05-17, 12:59 ]
Edytka - widziałam Twoje córunie!!brawa dla Wiki!!! :ico_brawa_01: no jak ona ślicznie biega!!!!super

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 maja 2008, 18:46

Witam o tt juz dziala Obrazek ekstra!!!!

[ Dodano: 2008-05-19, 18:47 ]
ALEKASNDROWICZ brawo dla synusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i z okazji 11 miesiaca :ico_tort: :-D

[ Dodano: 2008-05-19, 18:50 ]
EDYTKO NIE MOGE ZNALEZC TEGO FILMIKU!!!!

[ Dodano: 2008-05-19, 18:57 ]
JA MIALAM NIECIEKAWY WEEKEND :ico_placzek: :ico_placzek: wyrosl mi zab madrosci ale w poziomie i wrzyna sie w dziaslo co cholernie boli,z piatku na sobote przebeczalam cala noc,a pozniej pojechalismy na pogotowie dentystyczne :ico_olaboga: tragedia,zab trzeba usunac chirurgicznie koszt 250zl,bo z NFZ trzeba czekac do listopada :ico_olaboga: :ico_olaboga: ,teraz jestem na antybiotykach aby stan zapalny znikl i jutro ide do mojego dentysty zobaczymy co dalej!!!Czy on da rade go wyrwac czy nie??jak nie to znowu na to pogotowie przewalone!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

19 maja 2008, 21:57

Heja
Edyta super Wiki wozi wózeczek. Brawo :ico_brawa_01:
Zaczynają nam dzieciaczki maszerować. Tomek potrafi sam stać. Puszcza sie bez przerwy i stoi jak stary. Ale chodzić sam jeszcze sie boi. Za rączkę jedną jak najbardziej.

Frydza znam ten ból. Musisz wyrwać zęba, nie ma wyjścia. Współczuję.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 maja 2008, 22:08

Wikunia spi,a ja sie bawie na laptopiku ale zaraz mezulek wejdzie i bedzie cos tam jeszcze wgrywac :ico_oczko:

EDYTKO super filmik znlazlam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zapierdziela Wikunia ze hoho :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: chyba wszystkie Wikunie tak maja hihi


KAMILKO oj niestety musze sie tego wredziola zebola pozbyc :ico_olaboga:


DOBRANOC
Obrazek

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

19 maja 2008, 22:15

Witajcie!!!!
Frydza - współczuję!!!!chyba będziesz musiała wydać te 250 zł, bo nie ma sensu tak sie męczyć...jak chirurgicznie to pewnie nie będzie innego wyjścia, ale faktycznie upewnij sie u swojego stomatologa.. a ja dziś zaliczyłam wizytę u dentysty:-)jeszcze ze dwa razy bede musiała sie wybrac bo mam dziureczki :ico_placzek: nie lubię siedzieć na fotelu, zawsze sie boję i dlatego mimo ze mój teść to dentysta to i tak chodze gdzie indziej :-D bo przynajmniej moge pogrymasić...a u teścia to nie za bardzo :ico_haha_01:
a nasz Aleksander już zaczyna coraz bardziej sie rozkręcać w chodzeniu :ico_brawa_01: trenuje trenuje, wiadomo jeszcze jest nieporadny i niepewny ale chyba juz wie o co biega :ico_brawa_01: i czwarty ząbek juz widać :ico_brawa_01: i pięknie rozmawia z rodzicami i jak nam tłumaczy różne rzeczy... :-D
no i oczywiście dzis 11 miesiac obchodziliśmy :-) stawiamy torta!!!!!Frydza - dziękujemy za pamięć!!!!

[ Dodano: 2008-05-19, 22:22 ]
aaa i jak już sie chwalę to na całego :-D kupilismy Alkowi nowe buciki, sandałki bartka zielonitkie, takie bardziej trampy, bo nie mają odkrytych palców, ale sa wywietrzniki :ico_haha_01: ze skóry oczywiście, no i sa na rzepy ale i z tym Alek daje rade..odpina sobie..on w ogóle nie lubi w bucikach, mam nadzieje ze sie przyzwyczai..

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 maja 2008, 22:27

Aleksandrowicz, to sie rozkreca Alus malutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nasza tez juz sie tak puszcza i se podrepta kawalek i siad na pupke :ico_szoking: i gratuluje zakupu bucikow super!!
a dentysty to chyba nikt nie lubi wrrrrrrrrrrrrrrr

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

19 maja 2008, 22:27

a teraz już zmykam, może uda mi sie powlejać zdjęcia na fotosik, choc nie wiem czy dzis dam rade :ico_noniewiem:
pozdrawiam Was dziewczęta!!!!!papapa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 maja 2008, 11:59

Witam rano znowu wylam z bolu Obrazek masakra,dobrze ze dzis dentysta!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 maja 2008, 12:03

Witam

Frydza ja tez nie lubie dentysty i zycze oby szybko przeszło tzn pozbyc sie zeba :):

Kamilko brawo dla Tomka to prawda nasze dzieci teraz szybko robia postepy

Mój Marcin tak samo tylko raczkuje dochodzi wszedzie gdzie moze stanac i chodzi jak stary tez sie puszcza i stoi hehe smieszne bable no i oczywiscie juz ma swoje humory

TT nie działało i troszke odpoczelismy od komputerka
U nas sie ochłodziło ale nie przeszkjadza nam to w spacerkach w niedziele jedziemy do P rodzicow na obiad i od razu na dzien matki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości