Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

28 sty 2009, 16:33

Och dziewczyny, już nic na temat tych chorób nie będę pisać :ico_puknij: Tylko ZDROWIA życzę maluszkom i rodzicom!!!!!!!
My póki co ukrywamy się przed nią :ico_haha_01:

Asikk pisze:A wczoraj to zbił mi 2 kieliszki

No niestety, nie da się czasem ich upilnować, to nie możliwe :ico_noniewiem:

pinko pisze:Moje dziecię w nowej fryzurze :-)

Ula pewnie w samozachwyt by wpadła od tych wszystkich komlepentów ciotek... ale... no słodko wygląda :-) I cały tata z niej.

My po obiadku, ide polezec z moim menem. Norbi figluje.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

28 sty 2009, 17:14

... no Aga, znowu nie wiem co powiedziec, slicznie wyglada w nowej fryzurce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u nas nie ma poki co podcinac... ale loczki mamy z tylu... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

28 sty 2009, 17:18

No my podcieliśmy grzywaczke bo do oczków wchodziła i troszke z tyłu bo juz sie plontały a teraz ma tekie słodkie loczki z tyłu i tu prz uszkach.

[ Dodano: 2009-01-28, 16:39 ]
Wkleje wam foty mojego łobuza:
Obrazek
Naj lepsze co moze byc do picia wiem już od małego he he :
Obrazek
A tak robi to Tata:
Obrazek
A tak Tata się śmieje do puszki jak ja zobaczy :
Obrazek
A tak sie śmiej Ja jak robią mi zdjęcie:
Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 sty 2009, 19:28

Assik super fotki no i to piwko :ico_oczko:

Aga slicznie wyglada Ulka w nowej fryzurce

a mnie strasznie glowa boli to chyba z powodu komputera musze isc do okulisty

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

28 sty 2009, 19:35

zesc ja po antybiotyku czuje sie lepiej,dobrze bo jutro czeka nas wizyta u kardiologa z Amelka i na konsultacje z Julka bo ma przyspieszony pierwszy ton bicia serca.Urszulka wyglada przeslicznie calkiem nowe dziecko jak fryzura damy zmienia od malego

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

28 sty 2009, 21:09

ja tylko na chwilke Kamcio śpi już od 30 min
Iwonka dzięki , mam nadzieje że jednak to tylko skończy się na zabawie.
Mariola to super że już ci lepiej ale pisz koniecznie co z Julką jak jutro wrócicie!!
Ok uciekam "na wspulną "
'he he

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 sty 2009, 21:49

Mariola, Julcia też miała problemy z serduszkiem, już wszystko dobrze?

Ja odłożyłam Gabriela dosłownie 3 minutki temu do łózeczka, czyli wcześnie jak na nasze ostatnie standardy

[ Dodano: 2009-01-28, 20:52 ]
Asikk, powiem Ci, że z tym piwem to u nas jest problem, bo Kuba nie może spokojnie piwa wypić, z puszki, butelki, szklanki, wszystko jedno... Gabriel zaraz piszczy i jest cały podekscytowany i koniecznie chce łyka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 sty 2009, 22:00

Przed chwilka odlozylam majke do lozeczka chcialam ja troche przeciagnac bo juz nie wiem co mam robic zeby ona sie tak w nocy nie budzila :ico_olaboga:

do tego jestem zla na siebie bo nakrzyczalam na majke ale glowa mi peka a ona o wszystko plakala spinala sie na kanape w miejsca gdzie mogla spasc

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

28 sty 2009, 22:02

Zwykle Norbi już uśpi o tej porze, ale tata kąpiel opóźnił, a dzisiaj jego kolej. Norbercik więc dopiero wykąpany je kaszkę. Za jakieś 15 minut pewnie już będzie spał a mnie czeka dziś już wieczór z Rafałem :-)

[ Dodano: 28 Styczeń 2009, 21:04 ]
Idę położyć małego.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 sty 2009, 22:54

Ulek już śpi, zasnęła, jak zwykle bez problemu...
Dzięki za pochwały odnośnie zdjęć i fryzurki :-) sama ją ścinałam, więc nie jest idealnie, ale też nie jest najgorzej :-)
Asikk, to się masz ze swoim małym smykiem, pomysły widzę niezłe... hehehe, ja na szczęście mam przy kuchence kurki, które żeby odkręcić, to trzeba dodatkowo wcisnąć, a Ulek jeszcze nie wyczaiła tego, jedyne co, to jak już są odkręcone, to nieraz mi zmniejsza albo zwiększa gaż pod garami... A co do włosków Uli, to ona nie miała jakichś specjalnych loczków, a grzywa była tak długa, że włosy jej wchodziły do oczu, a gumkę ostatnio zaczęła ściągać, więc to było najlepsze rozwiązanie...
No i oczywiście zdjęcia Kamilka ekstra, śliczny z niego chłopczyk :-)
CleoShe pisze:I cały tata z niej.

To prawda, wszyscy tak mówią.
mariola pisze:jak fryzura damy zmienia od malego

Ano aż sama jestem w szoku, całkiem inaczej wygląda :-) Daj znać koniecznie co Ci kardiolog powiedział, mam nadzieję, że wszystko już będzie dobrze, i zdrówka dla Ciebie duuuuużżżżoooo :-)
Fintifluszka pisze:Gabriel zaraz piszczy i jest cały podekscytowany i koniecznie chce łyka :ico_noniewiem:

Hehehehe, jak tatuś pije, to na pewno musi być dobre ;-)
iwona83 pisze:do tego jestem zla na siebie bo nakrzyczalam na majke ale glowa mi peka a ona o wszystko plakala spinala sie na kanape w miejsca gdzie mogla spasc

Też tak nieraz mam, nieraz w nocy na Ulę krzyczę, że płacze, jak robi mi kilka pobudek, a potem rano mam straszne wyrzuty sumienia i ją przepraszam, bo pewnie ją bolały ząbki, nie widzę innych przyczyn nieprzespanych nocek...
CleoShe pisze:a mnie czeka dziś już wieczór z Rafałem :-)

Super, a więc z nami już nie posiedzisz... to całkowicie zrozumiałe, ja też uciekam do mojego mężula...

A muszę się Wam pochwalić, moje dziecko wzięło dzisiaj mój grzebień i zaczęła czesać moje włosy, trochę to bolało, ale nie robiła za mocno, więc jej pozwoliłam i tak się cieszyła :-)

Uciekam na razie, idziemy coś jeszcze obejrzeć i lulki...
spokojnej nocki, bez płaczu ;-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość