Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

20 maja 2008, 13:05

Witajcie!!!!

Frydza - trzymam kciuki zeby wszystko szybko i sprawnie poszło z zębem!!!!!!

u nas po staremu, z nowości - hm Alkowi wyszło cos na karczku, takie czerwone plamki, czasem niewidoczne a czasem tak :ico_placzek: mam nadzieje ze to nie jest wysypka alergiczna :ico_sorki: bo nic nowego teraz nie wprowadzałam....moze to jakies potówki albo coś go pogryzło:ico_noniewiem:

[size=150]miłego dzionka życzę!!!![/size]

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 maja 2008, 17:43

czesc dziewczyny
wreszcie mam chwile zeby do was zagladnac ufff

na wstepie skladam spoznione zyczenia miesieczne dla wszystkich maluchow :ico_tort:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

gratuluje postepow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jaka to radosc i zaskoczenie zarazem nie? ze tak szybko nasze szkraby sie rozwijaja i zzmieniaja hihi szok :ico_szoking:

frydza wyczytalam ze znow masz przeboje z zebami.. niezadroszcze brrr moja siosstra przechodzila to samo... biedna bylajak i ty :ico_olaboga: !!!!

a u nas??? nie pamietam nawet kiedy pisalam po raz osttani.. hmmm hihi
ale napewno cos sie dzialo skoro mnie nie bylo nie?
odwiedzalismy znajomych. pojechalismy na 2 dni do przyjaciol z dwojka dzieciakow hehe 2 i 3 latka. boze jak pieknie zajmowali sie leonkiem. probowali go nosic. calowac... tak slodko to wygladalo
a najlepiej kiedy cala trojka raczkowala rowno z leosiem hehe widok rozkoszny!!!
leos przezyl tam swoj pierwszy raz w piaskownicy hehe oczywiscie musial troszke spor bowac piachu ale nie za duzo hihi podobalo mu sie!!!
na dzien dziecka musimy mu taka sprawic w ogrodzie!!!
oczywiscie grillek byl i drineczki pyszne z nasza receptura ze swiezym ogorkiem... polecam !!!

w weekend tez grillowalismy a nawet dwa razy w ciagu dnia,. najpierw u tesciow na dzialce a pozniej poslzismy do znajomych. moja mama odebrala lelka a my zostalismy oczywiscie hihi
w niedziele komunia byla nuuuudna. gdyby nie leon to chyba zasnelabym na trawie hihi
a on raczkowal po calym ogrodzie... jak wiesniak maly
sciagnelam mu buty bo nie ma j4eszcze takich do chodzenia wiec wole jak chodzi na boso hehe a ten swir wlazil wszedzie i zasuwal jak rakieta hihi
nauczyl sie wreszcie chodzic za rece i jak pruje do przodu :ico_szoking:
normalnie szok hihi
za jedna reke jeszcze nie pojdzie...
gada jak najety... hihi
gorne zebole nie chca sie prezbic ale dziasla opuchniete ... jedna dwojka sie przebila a druga stoi w miejscu i drazni lelka
obiadki mu ostatnio nie smakuja wiec karmienie go to wielka prezprawa
leon upackany. dziadkowie tez i jeszcze podloga do zmywania
nie ma to jak krzeselko do karmienia... :ico_olaboga:
cwaniak maly z naszych talerzy zje wszystko duza dorosla lyzke a na widok swojego jedzenia zaciska usta i odpycha reka
wiec bierzemy go na sposob i jego obiad podaje w doroslej misce wielka lyzka. i tak na zmiane z moim i wsuwa wszystko hehe

juz zapomnialam o karmieniu piersia.. super ze tak mi to sprawnie i szybko poszlo
jestem pelna podziwu dla mego syna
w nocy ladnie zjada butle i spi. rano od 6-7 ma przerwe po czym wlazi do mnie do lozka i spimy do 9,

wstyd sie przyznac ale jak adam byl to rano nie mialam sil sie ruszyc do lelka.. spalam nawet do 12.30 . a do 11 conajmniej... podejrzewalam ze to z powodu lekow na alergie ktore zaxczelam zazywac po tym jak nos mi rozsadzalo i oczy mialam ochote wydrapac. teraz jest juz ok.. ale te ranki mnie wykanbczaly kiedy nie mialam sil zwlec sie z zlozka hihi

adam martwil sie o lelka .. bo rano zwykle jestem z nim sama
ale dzis o dziwo nie mialam problremu
wiec moze to jednak lenistwo mnie ogarnelo :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

adam odlecial wczoraj wieczorem... bezsensu
tydzien jakos wytrzymam ale tylko dlatego ze musze miesc cos zaplanowane inaczej bym tutaj umarla bez niego :ico_placzek:
cale szczescie ze na weekend sisterka przyjedzie ufff
bedzie wesolo hihi

dzis klade lelka spac i ide z kumpela na piwko
trzeba korzystac poki sa dziadkowie nie?

a tak poza tym to nic wielkiego sie nie dzieje...
zdjecia mam na fotosiku to zaraz moze cos zalacze

a tymczasem trzymajcie sie cieplo
u nas dzis ochlodzenie a takie piekne lato mielismy
choc z tego co slyszalam to na polnocy bylo ostatnio podobnie
wiec moze teraz macie nasze sloneczko hihi

buziaki papa

p/s teraz bede czesciej bo ten tydzien ma byc spokojniejszy hehe
no i bez adama :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-05-20, 18:18 ]
grillowanie na dzialce moich rodzicow,
Obrazek

lelek w chmurach
Obrazek

u znajomych z malenka Ola
Obrazek
Obrazek

taki kojec adas mu zbudowal bo na tego swira innego sposobu nie ma hehe
Obrazek

pasuje mi ??
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-20, 18:31 ]
odwiedziny u znajomych

pierwszy raz lelka w piaskownicy
Obrazek

lubie swiat do gory nogami
Obrazek

leon zasuwa z moja przyjaciolka
Obrazek

z dwu letnia amelka
Obrazek

tatus tez sie bawi:))
Obrazek

z mamcia
Obrazek

fajna mam gromadke
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-05-20, 18:42 ]
u tesciow na dzialce
z dziadkiem i tatkiem
Obrazek

z moja mama
Obrazek

na komuni adama chrzesniaka
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

rozpedzony lelek
Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 maja 2008, 19:33

Witam

Madziorka fajnie ze jestes i gratuluje postepow u Leonka

Szkoda ze Adam was opuscil na tydzien ale to tylko tydzien a moze i "az" ale napewno dacie rade :):

Zdjecia rewelka a rozpedzony LEon super i te nózki heheh słodkie :)

A moje chłopaki juz spia Marcinek padl bo mial w dzien jedna drzemke a P po pracy pomagal sasiadowi cos przenosic wiec zostalam sama na boju walki hihih

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 maja 2008, 19:37

madzia moj leonek tez ostatnio pada szybciej o 20 a nie jak zwykle o 21. i tez nieraz spal tylko raz w ciagu dnia bo tyle ciekawostek dookola ze nie ma czasu na drzemke
dzis jednak udalo sie ze 2 razy zasnal jednak teraz juz siedzi w wannie bo wydaje sie marudny i gotowy do spania.. zobaczymy
ja skonczylam pogaduchyna na skjypie z adamem i ide robic butle i szykowac sie do wyjscia
buziaki i milego wieczorku
papa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 maja 2008, 19:39

Madziu milej imprezki :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 maja 2008, 21:08

Jestem zyje :-D dentysta moj spoko czlowiek :ico_oczko: Zab nie wyrwany poniewaz niema takiej potrzeby,juz prawie wyrosl i mam szeroka szczeke i sie wszystko zmiesci niema potrzeby usowac!!hihi,jeszcze z dzien poboli i przejdzie bo juz tuz tuz wyjdzie reszta!!jesli bym wyrwala to masakra bo by duzo mi musial ponacinac i bym cierpiala ze 2 tygodnie :ico_olaboga: ,takze mam dalej tabletki i gicio,przy okazji zaplombowal mi zabek i wyrwal korzen takze jest dobrze :ico_oczko:


MADZIORKA DLA LEOSKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zdolniacha!!!Fotki luksusowe i dzidziolek ci pasi :ico_oczko: i wspolczuje rozlaki dasz rade!!!

[ Dodano: 2008-05-20, 21:09 ]
ALEKSANDROWICZ oby ta wysypka to nic powaznego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-05-20, 22:40 ]
NA poprawe humorku Wikusia http://pl.youtube.com/watch?v=gUrTgKPkykE

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

20 maja 2008, 23:00

Witam wieczorkiem :ico_haha_01:
Frydza Wikunia super i jak dużo potrafi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cieszę sie że ząbek już nie boli .
Alexandrowicz ja też mam nadzieję że to tylko potówki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Madziorka Lelek śliczniutki , a odpowiec na twoje pytanie
madziorka hihi pisze:pasuje mi ??
to: nooooo i to jakkkk birz się do roboty i dla Leosia rodzeństwo sprezętuj :-)
A co u nas : a więc dziś byłam na kątrol żelaza , ale niestety pani niepotrafiła się wkuc dwie rączki były kute i nic więc dalej się bała i ja też . Kolejna próba za tydzień , a tak nawiasem mówiąc to mogli by inny sposób wymyślec
Pogoda u nas też nie najlepsza ciekawe jakie będzie Boże ciało , jutro kwiatki idę zebrac a po połódnie spędzimy na griliku u znajomych
No i dziękujemy za kąplemęciki :ico_sorki: :ico_sorki:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

21 maja 2008, 00:24

Witajcie :-)

Frydza - no to dzielnie się spisujesz :ico_oczko: dobrze że poszłaś do swojego dentysty...najgorsze za Tobą!!!!hm, mam nadzieję, że nasze dzieciaczki az tak bardzo nie cierpią przy wychodzeniu tych swoich pierwszych ząbków...co myslicie???

Madziorka - ale masz życie wesolutkie:-) Leluś uroczy!!!!!ale Go dziadkowie porozpieszczają  :ico_brawa_01: a Ty fiufiu fryzurka chyba zmieniona, czyz nie?????a z dzidzią, hm, oczywiście ze pasuje a i Leonowi pasują dzieciaczki.. :ico_oczko:


a u nas - wysypka nie zniknęła, jutro idziemy do lekarza zapytać czy to alergiczne czy nie??bo swędzi Alka, drapie sie biedak..na szczescie tylko na karczku..żeby ta alergica sie juz nie odzywała.... :ico_sorki:  :ico_sorki: a tak poza tym - wyjazd nad morze znów raczej nie wypali, tym razem ze względu na sprawy Rafała, musi cos załatwic w piątek wiec nonono, no trudno....powklejam jakies zdjątka, bo udało mi sie cos na fotosik w koncu powgrywać :ico_haha_01: ulubiony kogucik AlkaObrazek
a tutaj z mamusiąObrazekna hustawce z tata w tleObrazek
tu jestem cały szczęsliwyObrazek
widać, że mamulka korzysta jak tylko może i szalejemy razem
Obrazek

zdjęcia kiepskiej jakosci bo z komórki, ale chciałam powklejać dla Was te najaktualniejsze :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 maja 2008, 07:10

Witam

Frydza Wiki przesliczna a jakie wloski ma super no i jaka madrusia jest ....gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No i ciesze sie ze zabek ok :):

Aleksandrowicz ładne zdjecia ...rodzinka fajna :):

I oby to nie była alergia :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-05-21, 10:13 ]
A wy gdzie sie podziewacie co ???

Ja zrobiłam sobie przerwe w prasaowaniu a mam jeszcze tego ze hoho ...tak to jest jak zostawiam kilka pran a nie prasuje na bierzaco :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: dobrze ze obiad mam na dwa dni i dzisiaj nie gotuje haha

W sumie kawe bym sie napila ale sama hm jakos mi sie nie chce :ico_noniewiem:

Marcinek lezy i moze zasnie pierwsza drzemka bedzie zaliczona potem tatus wroci i idziemy na spacerek :): i na zakupki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 maja 2008, 10:47

Witam Obrazek ,ale szczena mnie boli po tym wyrwaniu zebolka ,ale spoko daje rady!!
DZIEKUJEMY ZA KAPLEMENCIKI :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wczoraj jeszcze nauczylam niunie pokazywac gdzie ma zabki :-D


ALEKSANDROWICZ super z Was rodzinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


EDYTKO KTO MIAL ROBIONE TO BADANIE???coreczka czy ty bo nie kumam???i wspolczuje klucia!!!


MADZIU ja tez dzis nie gotuje obiadek mam od wczoraj hihi

[ Dodano: 2008-05-21, 10:55 ]
CO MYSLICIE O TEJ SUKIENCE ROZOWIUTKIEJ ???? http://www.allegro.pl/item366878796_sup ... 4_104.html

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość