askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

11 wrz 2011, 12:12

Dzień dobry! dlaczego na forum nie ma działu pożegnań?

[ Dodano: 11-09-2011, 12:37 ]
cóż...skoro nie ma to będę się żegnać w wątkach...

Żegam się z forum na czas dłuższy i nieokreślony, prosiłam nawet LK o usunięcie profilu, ale zostałam totalnie olana.

Trzymajcie sie cieplo!! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 wrz 2011, 14:23

Trzymajcie sie cieplo!!
- i wy tez :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

11 wrz 2011, 14:53

hej
nie było mnie z wielu powodów przez 100 stron :ico_szoking:
przyjmiecie mnie spowrotem?

[ Dodano: 11-09-2011, 14:54 ]
iw_rybka, gratuluję :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 wrz 2011, 15:19

Trzymajcie sie cieplo!!
i nawzajem, ale czemu od nas odchodzisz :ico_noniewiem: ?
przyjmiecie mnie spowrotem?
jeśli chodzi o mnie to pewnie że tak :ico_brawa_01: :-D .
I od razu kochana mam do Ciebie pytanko, bo o ile pamiętam to egzaminujesz na prawko :ico_noniewiem: . Co mam zrobić żeby zdać? Prawko jest mi bardzo potrzebne, a w czwartek mam już 4 podejście, i jak nie zdam to normalnie się :ico_zly:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

11 wrz 2011, 15:25

I od razu kochana mam do Ciebie pytanko, bo o ile pamiętam to egzaminujesz na prawko . Co mam zrobić żeby zdać? Prawko jest mi bardzo potrzebne, a w czwartek mam już 4 podejście, i jak nie zdam to normalnie się
kochana nie egzaminuje tylko szkoliłam i to dawno. Ciężko mi powiedzieć co powinnaś zrobić, jak możesz to zeskanuj mi swoją kartę egzaminu czy jak to sie teraz nazywa i wyślij na maila (podam Ci na priv adres) Ciężko sie pomaga tak wirtualnie jesli chodzi o naukę jazdy, nie pamiętam gdzie mieszkasz ale chyba raczej zbyt daleko abyśmy się spotkały i pokazałabyś mi co umiesz a ja wtedy mogłabym Ci poradzić.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 wrz 2011, 15:31

kochana nie egzaminuje tylko szkoliłam i to dawno
to doszły do mnie błędne informacje :ico_sorki:
kartę egzaminu
popsuł mi się skaner :ico_zly:
Ciężko sie pomaga tak wirtualnie jesli chodzi o naukę jazdy,
wiem, wiem, ja poprostu już nie wiem co robić, bo bardzo mi prawko potrzebne, bo szkoda mi mamy, która codziennie przyjeżdża autobusami do małego, a tak to bym zapakowała dzieciaki i do niej zawiozła, bo ja pracuję dokładnie w tym samym miasteczku co mieszka moja mama :ico_sorki:
nie pamiętam gdzie mieszkasz ale chyba raczej zbyt daleko abyśmy się spotkały i pokazałabyś mi co umiesz a ja wtedy mogłabym Ci poradzić.
mieszkam blisko Kielc, i pewnie masz racje, że zbyt daleko, ale dzięcki za chęci :ico_sorki:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

11 wrz 2011, 15:37

popsuł mi się skaner
to zrób zdjęcie albo przepisz to co najbardziej istotne, czekam, zobaczę co mogę Ci podpowiedzieć.
a masz może gg? moje w profilu jest aktualne, jak coś to ewentualnie na skypie też mozemy pogadać.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 wrz 2011, 15:50

to zrób zdjęcie albo przepisz to co najbardziej istotne,
to jest popisane w cały świat :ico_olaboga: , zaznaczone tylko co zrobiłam w trakcie egz a czego nie :ico_sorki: . Pierwszym razem nie spuściłam do końca hamylca ręcznego i nawet z placu nie wyjechała, drugim jak już mi się udało wyjechać na miasto to zaparkowałam koertą ale nieprawidłowo :ico_wstydzioch: , a teraz trzecim to szkoda gadać bo była całkiem moja wina, a egz miałam tym razem spoko :ico_zly: . także chyba niepotrzebnie zawracam Ci glowe, bo to ja chyba się nienadaję do jazdy.

Ale tak nawiasem mówiąc to często mąż mnie "wpuszcza" za kółko jak jedziemy do moich rodziców, i wiem że na tej trasie idzie mi ok, bo to prosta trasa przez wioski, i nie wiem po co mi to miasto potrzebne :ico_zly: :-D
a masz może gg?
musze wgrać noewe bo hasła zapomniałam do tego co miałam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

11 wrz 2011, 15:58

także chyba niepotrzebnie zawracam Ci glowe, bo to ja chyba się nienadaję do jazdy.
tego nie da się stwierdzić ot tak sobie, musisz po prostu skupić się bardziej na tym co robisz, nie spieszyć się a z czasem to wejdą Ci w krew i nie będziesz już o pewnych sprawach myślała. Ja nie zastanawiam się kiedy muszę zmienić bieg czy nacisnąć sprzęgło. Wgraj GG i odezwij się do mnie.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 wrz 2011, 16:02

:ico_brawa_01: trochę pokombinowałam i doszła do hasła na stare gg :ico_brawa_01: już pisze

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość