hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

05 kwie 2008, 20:38

Dla Antosia z okazji 11 miesięcy
Tyle jest dni, ale niech najpiękniejszy będzie ten, gdy jest Twoje święto, życzę Ci wszystkiego najlepszego, najwspanialszego i niech to trwa jak najdłużej

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 kwie 2008, 21:51

Antosiu wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-04-05 ]
http://www.joemonster.org/filmy/8065/Dl ... e-potworki

Agi
, dawno Cie nie było! Pisz co tam u Was :-)

[ Dodano: 2008-04-06 ]
Hey. Jestem pod wrażeniem Waszego klikania... :ico_olaboga:
Zaraz jadę do sklepu porobić zakupy na przyjęcie. Co prawda zrobiłam już raz wcześniej, ale... Ale miałam wczoraj "gości" i dziewczynki dojrzały ciastka itp i... mało mi co zostało na dziś... :ico_zly: Dobrze, że tort ocalał. :ico_noniewiem: Bo już pytały czy świeczka też jest jadalna :-D :-D :-D :ico_puknij:
A rok temu pamiętam- wzięło mnie na szykowanie pokoiku dla Julki. O 17 miałam KTG... Po badaniu mieliśmy pojechać z R na zakupy- kupić jemu buty. Wtedy był wielki piątek i pościłam. Postanowiłam coś zjeść po powrocie do domu... Na badaniu wyszło, że puls Julci jest strasznie nierównomierny i czasami gwałtownie spadał... Co ja wtedy przeżyłam :ico_olaboga: ... Ginka wzięła mnie na samolot, stwierdziła 3 cm rozwarcia i zaproponowała, żeby zaraz zacząć rodzić bo nie ma co ryzykować, skoro z tym pulsem tak źle... Miałam godzinę na stawienie się na izbę przyjęć z torbą. Wyszłam ze szpitala jakbym obuchem dostała. I zamiast do domu kazałam jechać R... po buty :ico_puknij:
Ale w wyznaczonym terminie się zmieściłam. Po drodze jeszcze skrobnęłam sms'ka do Mordeczki, w którym informowałam, że następnego dnia kawki z nią nie wypiję, bo jadę rodzić :-D Potem oksytocyna, znowu KTG- po jakimś czasie okazało się, że tamta aparatura była zepsuta... Ale machina już ruszyła... W Wielką sobotę o godz. 7.00 miałam już na brzuszku swego szkodnika zwanego czasem Julcią :-D :ico_brawa_01: Płakałam ze szczęścia, R płakał w ręcznik :-D
Łezka mi się dziś w oku kręci....

No to lecę. Papa

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 kwie 2008, 13:19

o matko widzę, że nie tylko ja nie mam czasu pisać :-D
Wszystkiego najlepszego dla Antosia z okazji 11 miesięcy :ico_tort:

Ja na szczęście zdrowa. Olcia bryka po całym domu :ico_brawa_01: teraz śpi, dlatego mam chwilkę na napisanie. Zaraz muszę wyjść do sklepu, po kaszkę dla bąka. No i obiad i tak w koło macieju.
Kolka pięknie to napisałaś. Ależ to były cudowne zcasy, ja też to z utęsknieniem wspominam.
Mnie złąpało niespodziewanie, właściwie to powinnam się spodziewać, bo to w dzień wyznaczonego terminu zaczęłam rodzić,a le myślałam, że bąk posiedzi jeszcze z kilka dni. No i całą noc mnie skurcze męczyły. Nigdy nie zapomnę chwili jak położyli mi Olcię na brzuchu. To była najcudowniejsza chwila w moim życiu. Mam zamiar ją powtórzyć w niedalekim czasie :-D

hehe kolka i co???zjadły tę świeczkę???? :-D :-D :-D

dobra zmykam do tego skelpu, bo Ola się obudzi i tyle narobiłam papa

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

06 kwie 2008, 20:58

kurcze co to za frekwencja laseczki
martynka dzisiaj przeszła sama siebie juz dawno mnie tak nie wymeczyła maruda i ciagle na rekach koszmar mam dosc ale chyba nie tylko ona bo was tu nie widac

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

06 kwie 2008, 21:18

Czesc laseczki :D
Kolka... mi tez staneły łzy w oczach jak czytałam Twoj post... echh pamietam jak dostalam Twojego esmsa i strasznie sie martwilam o Julke i o Ciebie... a to juz rok... i synowa piękna ,zdrowa i szkudna mi wyrosla..
Pamietacie jak pisalam wam jak jeszcze bylysmy :ico_ciezarowka: ze poród chociaz najbardziej ciezki i bolesny jest najpiekniejszym dniem w zyciu kobiety? .. wtedy przyznawałyscie mi racje ale zaznaczałyscie ze nie wiadomo jak to naprawde hihi po samych porodach pierworódki przedewszystkim były w szoku ze to az tak mocno boli :D ale teraz po roku... zadaje Wam pytanie... Powiedzcie mi jaki dla was dzien był najpiekniejszym dniem w zyciu... i czy chcecie znow przezyc cos tak cudnego?? pomimo bólu?? hihihi :D:D
Dla wszystkich jubilatów wszystkiego najlepszego i rychłego rodzenstwa :D:D :ico_tort: :-D :-D

[ Dodano: 2008-04-06, 21:21 ]
a tak w ogole to mialam juz tu nie pisac tylko na roczniakach :P juz po 1 kwietnia...nie sadzicie ze trzeba tu miejsce zwolnic dla kwietniaków z 2008 roku ? :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

06 kwie 2008, 22:17

Hej :-D
M0rD3CzKa pisze:ale teraz po roku... zadaje Wam pytanie... Powiedzcie mi jaki dla was dzien był najpiekniejszym dniem w zyciu... i czy chcecie znow przezyc cos tak cudnego?? pomimo bólu??
to jest pytanie retoryczne jak rozumiem? :-D oczywiście, że TEN :ico_brawa_01:

A my dziś po przyjęciu... jak dla mnie lipa... Teściowa mnie znów wq...a. Zdjęć nie będzie- tzn mamy ze 3. Więcej nie dało się zrobić, bo ona zamknęła się z Julką w drugim pokoju i nikogo tam nie dopuszczała. A ja nie miałam chęci za nimi chodzić... Jutro zrobimy poprawiny już we własnym gronie :ico_oczko: Dopiero po dwóch godzinach udało mi się zabrać małą bo przy ludziach spytałam czy nie zamierza dać jej w ogóle jeść i pić, i jak tam sytuacja w pieluszce? :ico_zly:

A propos wspomnień... Nie wiem czy wiecie, ale mam jeszcze smsy od Was- te, które dostałam w trakcie porodu i te już PO... Zawsze chętnie je czytam i zawsze z łezką wzruszenia... :ico_buziaczki_big:

A wiecie co?? Nie mam co robić to jej Wam jeszcze raz napiszę :-D

sms od Kasik (piszę w kolejności)
Kochana Agnieszko, trzymam kciuki!!! Życzę szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu. Buziaczki i moc gorących uścisków. Jesteśmy myślami z tobą

od Mordeczki
cześć Agusiu :** Tak się cieszę, że mi się synowa niedługo urodzi :-D Masz pozdrowienia od kwietniówek i wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie i Julkę alby szybko poszło wszystko.... Ucałuj Juleczkę jak już się urodzi i daj znać jak już będzie po wszystkim... Trzymaj się dzielnie :** Buziaki

Od Rybci
Trzymaj się dzielnie kochana. jestem z Wami. Zaczniesz weekend to może ja skończę. Buziaczki dla ciebie. Nie ważne co się będzie działo, pamiętaj o nagrodzie!

Już PO:
Od Mordeczki
Agniesiu... serdecznie gratuluję Julci. Jestem z Was dumna!! Teraz odpoczywaj, bo chyba miałaś ciężki i długi poród. Nie mogłam już się doczekać tej radosnej wiadomości. Ucałuj Juleczkę i pozdrów dumnego tatusia. i pisz czasem co u was. Buziaki

I od Katrin
Kochana Koleczko- wiedziałam, ze mnie nie zawiedziesz. Gratuluje wam z całego serca Juleczki i życzę radosnego świętowania Wielkiej Nocy. Całuski

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam... :ico_sorki:
I powiedzcie mi... jak tu was nie lubić?? :-D Nawet nie wiecie jak mnie te smski podbudowywały psychicznie... :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Ale sentymentalna jestem co?? czy głupia?? Już sama nie wiem :ico_noniewiem:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

07 kwie 2008, 00:31

Kolka-az sie poryczalam przez Ciebie,tak pieknie to wszystko opisalas i napisalas,ze jak zywo stanely mi przed oczyma te emocji z tamtych dni z przed roku,byly cudowne i pieknie,ze moglysmy sie nimi dzielic.Ja Cie wtedy wytypowalam do rodzenia i Ty urodzilas,a ja sie teraz dziwie,ze tesciowa opowiada dookolola,ze jestem czarownica :-D

Juz po polnocy,zakrolowal 7,wiec mozemy juz rozpoczac swietowanie roczku Julci
Kochana Juleczko,
W dniu twoich 1 urodzinek
Życzę Ci,aby serduszko Twoje
Gorące było zawsze jak słońce
A uśmiech Twój radosny
przypominał zapach wiosny
Kolorowych snów
Uśmiechu od ucha do ucha
Pięknych bajek na dobranoc
Własnego pieska i kotka
Co dzień nowych przygód
Butów siedmiomilowych
Gwiazdki z nieba
Wspaniałych przyjaciół
I kochającej rodzinki.



, :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-04-07, 00:39 ]
Dziewczyny,ja chcialam podziekowac za zyczonka z okazji miesiecznicy Antosia i przeprosic,ze nie wpadlam do Was w sobote z tortem,ale mialam caly dom gosci.Obiecuje,ze za miesiac postawie za to dwa torty (dzis moj kochany sasiad sam sie zadeklarowal,ze zrobi mi dwa torty na roczek Antosia,a torty robi po prostu "niebo w gebie"-na pewno beda Wam smakowac.

Syla-ucaluj tez z okazji 8 lat Twoja Nicol,calkiem mi sie zapomnialo,ze przeciez Ty masz podwojne swieto 1 kwietnia.Jak sie udala imprezka Nicol?

Wpadne jutro,bo dzis juz padam...
Kolorowych!

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

07 kwie 2008, 08:05

SZYBKO MINĄŁ PIERWSZY ROCZEK,
CORAZ PEWNIEJ STAWIASZ KROCZEK.
WYPOWIADASZ RÓŻNE SŁOWA:
MAMA ,TATA,I OD NOWA.
UMIESZ WŁADAĆ JUŻ ŁYŻECZKĄ
I POBAWIĆ SIE KSIĄŻECZKĄ
NIECHAJ CI MIJAJĄ WSZYSTKIE CHWILE
SZCZĘŚLIWIE ,RADOŚNIE
I BARDZO MILE
NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA
DLA JULECZKI SKŁADA
SYLA MARTYNKA I NICOLKA


[ Dodano: 2008-04-07, 08:06 ]
KATRIN DZIEKI ZA ZYCZENIA DLA NICOLKI ZARAZWAM podesle fotki z impry

[ Dodano: 2008-04-07, 08:18 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-07, 08:28 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

07 kwie 2008, 09:48

Cześć dziewczyny!

U nas już dużo lepiej, małemu tylko kaszelek został, ale już dużo mniejszy :-)

Składam spóżnione, ale szczere życzenia dla Antosia z okazji ukończenia 11 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oraz dla Julci która kończy roczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dużo duzo zdrówka, szczęśćia i miłości dla Was kochane szkraby

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

07 kwie 2008, 10:40

Witajcie :-D
KOCHANA JULECZKO :ico_buziaczki_big:
Wskoczył kotek na ławeczkę,
zdmuchnął na torcie jedną świeczkę, i zamiauczał pięknie miałłłłł...
Teraz pobiegł bez miauczenia żeby złożyć Ci życzenia...
Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, uśmiechu na codzień, suchej pupy i pełnego brzuszka :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Dla naszego równie Kochanego Antośka, spóźnione ale bardzo szczere, zyczenia z okazji ukończenia 11-miesięcy :ico_tort:
KOLKA - Twoja teściowa przechodzi samą siebie :-/ co za baba.
Czas rozdwajania się był fajnym czasem dla nas, pamiętam te emocje i oczekiwanie na jakieś wiadomości, pierwsze zdjęcia maluszków i opisy porodu... Teraz już nasze dzieciaki kończą roczek, ani sie obejrzymy a będziemy szykować 18-naste urodziny.
CARO - super, że u was już lepiej ze zdrówkiem :ico_brawa_01:
KATRIN - czekamy z niecierpliwością na torcika zrobionego przez sąsiada już mi ślinka cieknie...mniammmm
MORDKA - masz świętą rację, dzień narodzin dziecka, to najpiękniejszy dzień w życiu każdej kobitki, wspomina się go z łezką w oku i o bólu się wcale nie pamięta :-D
Kiedy się przenosimy na nowy wątek? Faktycznie trzeba już zwolnić miejsce kwietniakom 2008r.
AGI - co tam u Ciebie?
DELICJA - życzę powiększenia rodziny :-D
A my mamy katar niestety tzn. ja i dzieciaki. Pogoda u nas fatalna, zero słońca, pochmurno i szaro i złapaliśmy infekcję. Leczymy się domowymi sposobami i najważniejsze, że nie jest gorzej.

[ Dodano: 2008-04-07, 10:42 ]
SYLA - zdjęcia super, fajna zabawa była, a jaki smakowity torcki :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość