Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

15 cze 2009, 21:59

ja tez sie juz pozegnam :-)
nie wiadomo jaka bedzie ta nocka...
oby przespana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dobrej ncki
papa

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

15 cze 2009, 22:10

a ja ide licytowac, a potem spac..

dobranoc :ico_oczko:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

15 cze 2009, 23:45

no a ja sie witam dopiero...
dopiero dosiadłam. dzień fajny ale czasu nie było. Ola w domku bo w środe ją na ospę szczepie i nie chce by coś załapała. popołudniu na zakupy pojechałam, krótkie spodenki, kostium, takie na wyjazd rzeczy no i torbe kosmetyków ale już obkupiona jestem.

ja mam pełno zabawek po oli, szczeniaczka, garnuszek i inne cuda, ale pochowane, za poważne to jeszcze, na razie to go grzechotki interesują i to na moment, na dzien dzisiejszy to interesują go najb własne palce i do buzi pcha.

dziś kupiłam łyżeczkę i pierwsze słoiczki, niebawem spróbujemy pierwszego jedzonka :-) ja mimo tego że nadmiaru kasy nie ma na słoiczki wyskrobię, dopiero jak więcej będzie jadł to będę gotowała.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 cze 2009, 06:33

witam z rana pobudka juz o 6 rano i deszczowo :ico_chory: w nocy 22, 1:30 i 4 pobudki

mama zaraz jedzie mialam z nia jechac ale leje :ico_placzek:

wiec bede musiala jakos posprzatac a mi sie nie chc obiad dla chlopa jest.... aała zczeniakiem uczniakiem sie bawi:D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

16 cze 2009, 06:34

witam z rana :-)
maly super spal. od 20.30 d 6 rano, jeszcze go nawet nie karmilam, bo dalam smoka i jeszcze usnal, pewnie lada moment sie obudzi na mleczko...
u nas w nocy lalo jak nie wiem, az myslslam ze sie maly obudzi ale jednak nie...
ja tez wyspana bo sie polozylam o 22 :ico_brawa_01:
a teraz wcale nie lepsza pogoda za oknem,pokrapuje juz i ciemno jak w nocy :ico_olaboga:
milego dnia!!!

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 cze 2009, 06:38

maly super spal. od 20.30 d 6 rano, jeszcze go nawet nie karmilam, bo dalam smoka i jeszcze usnal, pewnie lada moment sie obudzi na mleczko..
kurde nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze..... ja czekam na przepsane noce .... ale woem ze to moze byc dopiero od 1 roku ż... lub pozniej.... moja znajoma ma roczne blizniaki i tez czeka na przespane noce natomiast drugiej do 7 miesiaca przesypiala a teraz budzi sie w niocy... ale dzieci sie roznia od siebie i to nie prawda ze kazde dziecko takike same i mozna go nauczyc :ico_szoking: ale nie ktorzy mają gupie podejscia no nie?

a moj M dzis wraca z Wawy mam nadzieje ze przemyslal swe zachowanie co watpie... ale co tam i tak mam chcice na niego :-D

[ Dodano: 2009-06-16, 06:39 ]
ale ta pogoda klamie mialy byc upaly od srody a tu zaledwie po 20 stopni i deszcz :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-06-16, 06:39 ]
ale ta pogoda klamie mialy byc upaly od srody a tu zaledwie po 20 stopni i deszcz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

16 cze 2009, 07:09

witam i ja z Obrazek oraz Obrazek z okazji 4 miesiecy :-)

My pospałysmy prawie do 7 i jeszcze pewnie dospimy :-)
U nas od nocy strasznie leje i zapowiada sie ze tak bedzie cały dzien :ico_placzek:

Moje gardło troche lepiej choc nadal czuje ze mnie boli i katar przokrutny mam :ico_chory:

ja tez wyspana bo sie polozylam o 22
super :ico_brawa_01: Na szczescie wczorajszy wybryk :ico_oczko: był jednorazowy
mam nadzieje ze przemyslal swe zachowanie co watpie
a co zbroił?
Ostatnio zmieniony 16 cze 2009, 07:19 przez Ragazza555, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

16 cze 2009, 07:17

ale dzieci sie roznia od siebie i to nie prawda ze kazde dziecko takike same i mozna go nauczyc ale nie ktorzy mają gupie podejscia
nie wiem czy cie dobrze zrozumialam, ale moj maly jest nauczony ze po kapaniu ma butle i idzie spac. wiesz nie musi mi usnac na rekach, nie musze ja go usypiac, po prostu klade go do lozeczka i on wie ze jest pora spania. takie przyzwyczajenie wyrabia sie jak systematycznie wykonujesz z dzieckiem codziennie te same czynnosci. ja zawsze kapie o jednakowej h i zawsze potem daje butle i zawsze klade do lozeczka :ico_noniewiem:
i tak mam chcice
u mnie od dluzszego czasu chcica nie przychodzi :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
My pospałysmy prawie do 7 i jeszcze pewnie dospimy
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas od nocy strasznie leje i zapowiada sie ze tak bedzie cały dzien
u nas to samo :ico_zly:
Moje gardło troche lepiej choc nadal czuje ze mnie boli i katar przokrutny mam
kuruj sie kochana jak najszybciej :ico_sorki: ja sobie wczoraj zrobilam mleko z czosnkiem, miodem i maselkiem i dzis juz mi lepiej. moze sprobuj :ico_sorki:
super Na szczescie wczorajszy wybryk był jednorazowy
oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-16, 07:19 ]
Ragazza wszystkiego najlepszego dla niuni :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

16 cze 2009, 07:23

ja zawsze kapie o jednakowej h i zawsze potem daje butle i zawsze klade do lozeczka
ja robie podobnie i pewniedlatego nie mam tez problemów z usypianiem .Kłade do łózeczka i max 10 minut i Emi spi :-) Tak sie nauczyła zasypiac ze na dzienna drzemki tez jak połoze to ładnie zasnie
ja sobie wczoraj zrobilam mleko z czosnkiem, miodem i maselkiem i dzis juz mi lepiej
tylko niewiem czy moge czosnek jak mała je moje mleczko :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 cze 2009, 07:43

witam :-)
nocka ok, synek spał od 20 do 5.30 wypił mleko i spał do 7.20
dziś się obudził z zatkanym noskiem :ico_zly:
u nas też pogoda do du.., deszcz pada :ico_zly:
Ragazza wszystkiego najlepszego dla córuni :ico_buziaczki_big:
mój synek tez nauczony, że po kąpieli wypija mleko i idzie spać

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość