Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 maja 2008, 22:11

Ania fajnie, ze jestes... dobrze, ze juz lepiej i wracacie do zdrowia ufff
pomysl z koszulka oczywiscie swietny
my juz mamy takie koszulki, wiec trzeba cos innego wymyslec hehe
ale sa rozne tegop typu
super tata
najfajniejszy tata na swiecie

jeszcze nad tym nie myslalam...

czekam na zakonczenie meczu zeby z adamem pogadac bo w przerwie bylo za krotko hihi

odwiedzilismy dzis kolezanke i jej 1.5 miesiecznego gabrielka. jaka malota :ico_szoking: slodka
normalnie zapomnialam juz jak takie drobne istotki trzymac
oczywiscie dzieciaczek poubierany biedny ale tak to jest jak mloda dziewczyna slucha babek naokolo...
jej mama szalona, od razu nas ugoscila porzadnie hihi dobrze ze lelek zaczal marudzic na pore kapielowa, bo by mnie jeszcze upila hihi

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

21 maja 2008, 23:15

Witajcie

Frydza - filmik dopiero obejrzałam..Wiki uroczxa :ico_brawa_01: i jaka mądruchna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeśli chodzi o moją opinie nt sukienek...ładnie wyglądają, najbardziej podoba mi sie ta pierwsza z prawej,
Edycine też fajne sukienki - ale te Edytko wydają się bardziej "uroczyste", "balowe"....czy takiim mauszkom wygodnie w takich????no i ja zawsze jak kupuje ciuszki...no fakt nie kupuje jak na razie sukienek :ico_oczko: zwracam uwagę na to jaki materiał.....bo chyba najwygodniejsze z bawełny, prawda??? ale mówię, ja mam chłopca i nt sukienek nie wariuję :ico_oczko:
Frydza - ja juz sie pogubiłam..w końcu wyrwałaś zeba????

Indigo - zdjęcia z plażowania fajniutkie :ico_brawa_01: Tomeczek może się mamusia pochwalić na plaży!!!no i jak zawsze rozbrajają mnie te jego wielkie oczęta :-) a buty kupiśmy za 129 zł, czy cos takiego..

Ania - dobrze, że juz zdrowiejecie!!!!oby Helenka już nie chorowała!!!!mój Alek też miał stwierdzona skaze białkową, bardzo uważnie i powoli rozszerzałam diete, noi na szczęście chyba z alergia juz sobie poradził...mam nadzieję, ale cały czas daje mu zyrtec.a Wy jakie kropelki bierzecie???i tez Alek ma czasami na spacerku zaczerwienione oczka....oby Nasze dzieci wyrosły na dobre z alergii :ico_sorki: :ico_sorki:

Magda - to Marcinek prawdziwy męzczyzna że sie samochodami tak interesuje :ico_brawa_01: Alek też lubi, aczkoliwek inne zabawki bardziej go bawią...za to jak widzi na ulicy albo za oknem auto to od razu woła brruumm brum:-)

Madziorka - no nie marnujesz czasu :-) co do butów - hm ja sie kierowałam wygodą dziecka, pierwsze buciki powinny spełniac pewne warunki a buty bartka mają dobrze usztywnioną kostkę i podeszwę przystosowana do stawiania pierwzsych kroków, zreszta te mamy które maja juz dobrze chodzące dzieci polecały mi bartka :-) ale większość firm majacych obuwie dla dzieci robi dobre buciki więc mozna wybierać.....

a u nas - wysypka prawie znikneła, dzis ,mieliśmy dzien wyjściowy - mimo złej pogody, na szczescie spacerowalismy dzis wczesniej, bardziej z rana, wiec zdążylismy przed deszczem..a później zakupy, mam na jutro wszystko wiec będzie spokojny dzień,,,szkoda tylko ze pogoda sie popsuła..
dziękuje za kompelmenty :-) mi sie tez wydaje że Aleksander do mnie teraz podobny choć wszyscy wokół- oprócz Waszych opinii i pani na dole w sklepie - twierdza że wykapany tata i mój teść...ale Alek jest bardziej mieszany, choc przez pierwsze miesiace był fakyucznie do Rafał bardzo podobny - mam R zdjęcia z tego okresu i bardzo podobny, no ale dzieci sie zmieniają....mnie sie wydaje ze Alus ma moje oczy :-)

[ Dodano: 2008-05-21, 23:28 ]
życzę wszystkim dobrej nocy!!!! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

22 maja 2008, 10:30

Aleksandrowicz, super, że Aleczek poradził sobie z alergią! My też powoli rozszerzamy dietę. Co do leków, to Helenka dostaje zyrtec, 2 razy dziennie po 4 kropelki. A krople do oczu doraźnie; nazwy w tej chwili nie pamiętam. Sprawdzę później, bo są w sypialni a nie chcę budzić Krzysia, który padł po nocy (wstawał do Helenki i o 6 jak się Szpak zbudził zabrał Ją żeby Mamusia mogła się wyspać :-) ).

Frydza, ja też się pogubiłam co z Twoim zębem... wyrwany wreszcie czy nie??

A tak w ogóle to stawiam :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 maja 2008, 11:19

Witam kochane :-D w ten paskudny szaro-bury dzien!!!!
Co do zeba juz tlumacze ,wiec nie wyrwal mi bo niema takiej potrzeby,ale kozystajac ze jestem na antybiotyku to wyrwal mi stary korzen to sie szybciej zagoi :-D we wtorek kolejna wizyta jeszcze z 3 zabki do zrobienia i koniec :-D



ALEKSANDROWICZ dziekujemy za mile slowa :ico_oczko: ,co do sukienki to raczej ja zamowie ale ja zawsze zakladam ja na cos nie na gole cialo ,napewno na body z dlugim rekawkiem takze bedzie ok :ico_oczko: na chrzciny tez niunia miala zalozona sukieneczke na body z dlugim rekawkiem :ico_oczko:


MADZIORKA super ze znowu odwiedzilas malego dzieciaczka napatrzysz sie i natulisz i bedziesz :ico_ciezarowka: hihihi

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

22 maja 2008, 13:17

Przesyłam cąłuski CZERWCÓWKOM i ich pociechom :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

22 maja 2008, 14:03

Witam was dziewczyny , my po Kościółku Wiki kwiatki trochę sypała a potem padła.W kościele niestety wyspana miala ochotę sobie pozwiedzac kościół ,dopóki na nóżkach to było ok. potem to na czworakach chciała ale jej nie pozwoliłam :ico_nienie: no i wielki ryk , musiałam wyśc z kościoła. Chcieliśmy się wybrac do Wadowic ale niestety pogoda nienajlepsza.
Co do pobierania krwi to u Wikuni nie mogła trafic na żyłkę , no i w poniedziałek próba nr.2 zobaczymy , tym razem to inna będzie .
Alexandrowicz ja też mam byty z Bartka za 85zł. sklep likwidowali więc skorzystałam :-D
Aniu no no brzusio już jest a fotek brak :ico_nienie: :ico_nienie: no proszę nam się zademonstrowac.
Magda pomysł z koszulką ok. no ale my chyba raczej jakis wypadzik sobie w końcu zrobimy , bo jak narazie to z naszych planów nici .Albo pogoda nie taka albo mama w pracy :ico_noniewiem:
Frydza pisze:MADZIORKA super ze znowu odwiedzilas malego dzieciaczka napatrzysz sie i natulisz i bedziesz hihihi
no to samo chciałam powiedziec.W moim przypadku tak to sie właśnie skończyło hi hi hi
Frydza to dobrze że dędystę będziesz miała z głowy , niestety mnie to samo czeka no czeba iśc póki tak trochę boli , bo potem , bedzie gorzej.
W poniedziałek byłam u gin. no i zapodał mi zastrzyk anty. na 3 miesiące potem może się zdecyduję na spiralkę M mnie do niej strasznie namawia , bo duża skutecznośc że dzidziuś się nie pojawi .Ale ja jakos tak niezdecydowana jestem :ico_noniewiem:

Acha a co do sukienki to chyba dam się przekonac żeby poszła w tej co sama jej zrobiłam jak jeszcze w brzusiu była :-) , sukieneczka jest na ramiączka szydełkiem wykańczana .

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 maja 2008, 14:56

czesc k@tk@ milo cie widziec!!! zycze powodzenia w testowaniu . patrze na suwaczek stad moje domysly
buzka

u nas tez deszczowo od rana bleeee

jade do tesciow sie ponudzic
papa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 maja 2008, 17:38

Witam

U nas słonecznie wiec od 10 juz poszlismy na spacerek do 14 fajnie było :):

Marcin mnie dzisiaj zaskoczył i przeraził otóż ...zasneliśmy razem w sypialni na łózku po 2 h wstałam i patrze Marcinek spi wiec poszłam siusiu wracam i co ...patrze nie am Marcina :ico_szoking: :ico_szoking: i panika patrze od razu wokół łózka i nie ma :ico_szoking: wiec ide do dużego i tam co Marcinek siedzi sobie i autem bawi :ico_szoking: :ico_szoking: .....on umie schodzic tylem z łózka i widocznie zszedł i poraczkował do duzego ech nic nie słyszałam :ico_placzek: :ico_placzek: mam zal do siebie ze taka nie ostrozna bylam i ze tyle o tym mowilismy ale czlowiek na walasnych bledach sie uczy ech dobre z tego tyle ze nic mu sie nie stało :-D :-D

K@tk@ ja tez trrzymam kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Edytko to ci Wiki hehe chciala kosciólek pozwiedzac ;p

[ Dodano: 2008-05-22, 17:53 ]
Dzisiejszy spacerek :):

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 maja 2008, 18:54

:-D my po wizycie dziadkow i pradziadkow bylo sympatycznie :-D :-D


EDYTKO sio do dentysty nie odwlekaj :ico_nienie: i biedna Wikunia znowu ja beda kloc,oby tym razem sie udalo :ico_oczko: i oczywiscie dawaj foty sukienki no pochwal sie pochwal :-D



MADZIU to Wam numer zrobil Marcinek nono,dobrze ze nic mu sie nie stalo zuch chlopak :-D i uroczy na fotkach jak zwykle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


K@TK@ TY WIESZ ZE CIE LOWJU I TRZYMAM KCIUKI :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

22 maja 2008, 19:10

czesc k@tk@ milo cie widziec!!! zycze powodzenia w testowaniu . patrze na suwaczek stad moje domysly
buzka

:ico_buziaczki_big:


magda26 pisze:K@tk@ ja tez trrzymam kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_buziaczki_big:

Frydza pisze:K@TK@ TY WIESZ ZE CIE LOWJU I TRZYMAM KCIUKI

oj wiem Frydzuniu :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość