Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 kwie 2008, 11:02

o ja -a zmi glupio :( Dzieki kochane za pamiec :) :ico_tort:

Ja nie obchodzilam urodzin bo sie obrazilam ,ze juz 26 lat ;p Teraz juz pod trzydziestwke a nie po 20-stce;p

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Mateuszka i Julki.

Kurcze-czas tak szybko plynie-Kolka wspomienia sms-kami przywolala.Az sie wierzyc nie chce jakie bylysmy rok temu a jak bardzo ja sie zienilam prze ten rok bycia matka :ico_placzek:

Ostatnio wciaz intensywnie dzialamy w sprawie przeprowadzki do Koszalina a w przyszlym tygodniu jedziemy i wyprawimy tam roczek :)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

08 kwie 2008, 11:36

iw_rybka pisze:Ja nie obchodzilam urodzin bo sie obrazilam ,ze juz 26 lat ;p Teraz juz pod trzydziestwke a nie po 20-stce;p


:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D , szczerze mówiąc ja też się czuje już nieco staro, jak patrze na takie młode siksy, z pępkiem na wierzchu krótką spódniczka, która nic nie zasłania :ico_noniewiem:

Kolka no długopis to albo pisarka albo jak Katrin mówi dziennikarka :-) , bidulka jeszcze dostała biegunki w urodziny :ico_placzek: - może z emocji, że już nie jest niemowlakiem :-)

Katrin bez mamy smutno, człowiek się przyzwyczaił,że babcia zawsze jest, choć ostatnio często się kłocimy, ale teraz to nawet pokłocić się nie ma z kim :-D :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

08 kwie 2008, 11:45

Dzień doberek :-D
RYBCIU najlepsze spóźnione ale bardzo szczere życzenia urodzinowe, dużo zdrówka pociechy z Andrzejka, spełnienia marzeń i ruchłej przeprowadzki do Koszalina. Duża buźka dla Ciebie :ico_buziaczki_big:
U nas dzisiaj świeci słońce :ico_szoking: , ale niestety wieje straszny wiatr i cholernie jest zimno :ico_placzek: kisimy się w domu jak ogórki w słoiku :ico_zly:
Dziewczyny planuję zakup kojca, podoba mi się taki, co wy o nim myślicie :ico_noniewiem: http://www.allegro.pl/item339382840_loz ... ratis.html
Widzę, że nie ma nikogo to idę do sklepu z dzieciakami a później będę naleśniki robić :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

08 kwie 2008, 11:55

Kari mnie się podoba i cena przystępna :-) :-) :-)

U nas też zimnica jak diabli, ale może i lepiej, bo przynajmniej nie muszę żalować,że siedzimy w domku :-)

A ja już zrobiłam zupkę, mlody śpi, a ja się nudze..

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

08 kwie 2008, 12:39

CARO dobrze że juz was choroba opuściła
martynka tez spi a u nas pada i zimno od wczoraj tak brzydko siedzimy w domku
RYBCIU oby jak najszybciej się wam udało z tą przeprowadzką życzę wam tego
KARI fajne ale tak naprawdę po co do spania czy mały będzie się w nim bawił czy jakbyście gdzies wyjeżdżali?

[ Dodano: 2008-04-08, 12:47 ]
KARI BO JA MAM ALE ZAMIAST ŁÓŻECZKA ALE BAWIC W NIM SIĘ ZA CHOLERE NIECHCE NO I JEDYNIE JAK WYJAZD TO DO SPANIA ZABIERAMY

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

08 kwie 2008, 15:34

Hej

U nas dziś biegunki ciąg dalszy :ico_placzek: W obieg poszła smecta i marchwianka HIPPa. Może pomoże :ico_noniewiem:

Kari, kojec fajny, ale nie za mały na brykającego brzdąca??
My mamy coś takiego http://www.bajkowachatka.pl/index.php?p ... rod_id=792
Jest spory i dziecko ma w nim bardzo dużo luzu. Tylko cena dużo dużo większa :ico_noniewiem: Julka i Kacpi bawili się w nim nie przeszkadzając sobie zupełnie :ico_oczko: No, chyb że potrzeba Wam tez do transportu, to ten Coneco będzie praktyczniejszy. Ogólnie takie kojce to super pomysł :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

08 kwie 2008, 19:06

hejka,ja ze spóźnionymi życzeniami dla Julci i rybci. obie obchodzą urodziny więc dla obu dziewczyn dużo zdrówka, radości spełnienia marzeń i wszystkiego co sobie zyczą :))

oj chyba nie napisze więcej bo już słyszę buu
kari ja mam identyczny kojec, ten czerwony. bardzo fajny polecam, taki, wygodny, mało miejsca zajmuje po złożeniu. Możesz śmiało brać

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

08 kwie 2008, 20:26

Jestem :-D , ale pewnie was nie ma, frekfencja u nas ostatnio do bani :ico_placzek:
Dzięki dziewczyny za porady dotyczące kojaca :ico_sorki: . Ja właśnie potrzebuję taki kojec, żebyśmy mogli go zabrać ze sobą jak gdzieś wyjeżdżamy, wprawdzie mam już jeden kupiłam go jak Karinka była mała, bardzo jest podobny do tego co ma KOLKA, ale zawiozłam go do mamy, bo jestem u rodziców dostyć często, a mój syno preferuje zasypianie samodzielne w łóżeczku :-) Cena tego kojca jest przystępna więc nie ma się chyba nad czym zastanawiać :ico_oczko:
KOLKA - współczuję biegunki, pewnie Julcia jakiś wirus złapała :ico_zly: teraz tego dużo jest w powietrzu, kurujcie się.
Ja jutro idę z Krystkiem do dermatologa, niestety to uczulenie na rączkach mu nie zeszło i muszę zasięgnąć porady specjalisty.
Zamykam, życzę spokojnej nocki ppapaa

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 kwie 2008, 22:16

no slaba ferkwencja a ja ja zanizam,bo ostatnio duzo sie u mnie dzieje i jakos tak malo czasu na wszystko:(

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

09 kwie 2008, 12:47

Widzę że jestem pierwsza :ico_noniewiem: więc jako pierwsza składam Kacperkowi naszemu najmłodszemu kwietniakowi dużo dużo zdrówka i szczęśćia przez całe życie

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Kari bierz ten kojec, jest fajny, my też mamy kojec iteż był tani tylko że my mamy ogólnie jako łóżeczko i służy tylko do spnia bo tak jak Martynka bawić się w nim nie chce, choć wcale się nie dziwię, jak by mnie zamkli w klatce też bym płakała :-D

Rybciu a co u Ciebie się dzieje, opowiadaj

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości