Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

31 maja 2007, 20:27

CZesc dziewczynki.

Próbowałam Was podczytac troszkę ale się rozpisałyscie,ze głowa mała :ico_olaboga:

Ja wleciałam Wam powiedziec,ze bede tęsknic za Wami.Zrobimy zdięcie i mmskiem podeslemy do którejs z Was.Szkoda,ze Będzie ze niebedzie nas wszystkich ale lepszy rydz niz nic.

Spakowana juz jestem tylko chate sobie ogarnę,zeby miec juz spokój jak wrócimy.A tym razem papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapa

Do czwartku.

[ Dodano: 2007-05-31 ]
Sosenko---skarbie ja mam ładowarkę do baterii zapakowaną a jak bedzie trzeb ato kupię drugie baterie :-D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

31 maja 2007, 20:39

شوفوا المجاهد ابن المجاهد الساقط ابن الساقط قصي صدام حسين شوفوا شخلف صدام

kto przetłumaczy? :-D

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

31 maja 2007, 20:56

Sosenko podesłałabyś zdjecia do Ani29? Plissss :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

DZiewczyny, jak my tu bez Was przeżyjemy? :ico_placzek:
Tylko mi się tam za bardzo nie schlać :ico_oczko: i wrócić cało i zdrowo.

Następny zlot w Katowicach :ico_haha_01: pokażę Wam spodek i kilka kopalni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

31 maja 2007, 20:56

No to się chwalę (wybaczcie) moim dywanikiem :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

31 maja 2007, 20:57

Sosenko chya ześ arabski słownik kajś znalazła :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: sądzę, zę tam jest napisane, że jesteśmy super babki i wszystkie mamy śliczne dzieciaczki :-D

[ Dodano: 2007-05-31, 20:59 ]
DZiewczyny a co Was tak z tymi dywanami wzięło? :ico_szoking:
Asieńko, masz zajefajny ten dywan, jak mąż wybierał to go pochwal :-)

A Riterko Twoj dywanik też niczego sobie, pasuje do jakis takich wykwintnych wnętrz :-)

[ Dodano: 2007-05-31, 21:00 ]
Asiu, a do tych dywanów dawali dzidzie gratis? jak tak to ja też biorę :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

31 maja 2007, 21:25

Mąż sam wybierał :)
Z dywanami to się zgadaliśmy z Riterką :ico_oczko:
A ten dywan to ostatnia sztuka w komplecie z mała blondyną :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

31 maja 2007, 21:49

Hej kobiety!
Czytam ,gonię za Wami ,piszecie jak zastarych dobrych czasów :ico_olaboga:

Fajne dywaniki sobie posprawialiściw-luxik.

Poproszę o fotki,bo nic do mnie nie dotarło od Gosi i od Ani29,dostałam ty7lko Dominisia ,Maciusia i Riterkowy dywanik.Chłopcy -pierwsza klasa,ale jaka ogromna różnica między nimi,jeden prawie najstarszy a drugi najmłodszy :ico_noniewiem: .To mój adres;iwcia332@wp.pl.

Udanego wyjazdu życzę i pięknej pogody,mam nadzieję ,że w Grzybowie będzie ładniej :ico_haha_02:

Zdróweczka dla Zuzi i Kubusia,reszta mam nadzieję,że zdrowa :ico_buziaczki_big: -dla wszystkich Maluszków

Oczywiście tylko kolorowych dni dla malutkich Jubilatów(których znów zaniedbałam) :ico_prezent: :ico_tort: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

31 maja 2007, 21:57

uuuuuuuuufffffffffffff

poczytałam i wymiękłam - nie odpowiem na wszystko :ico_nienie: nie dam rady :ico_wstydzioch:

Sosna - filmiki boskie :-D o Axe wysłałam Bartkowi, pt' "marzenia nie do spełnienia" :ico_haha_01:
Kobieta w ciąży z brzuszkiem (jedno i to samo) jest sexy - ja teraz jestem sexy :-P bom :ico_ciezarowka:

Ja pamiętam Agę_pp - nawet maila dostałam z linkiem do bloga Hani :-D

Laski bardzo ładne macie dywany :ico_brawa_01:

Wyjeżdżającym zazdroszczę i życzę zajefajnego odpoczynku :-D czekamy na Was, na fotki na jakąkolwiek wiadomość...

o panu premierze G. nie wypowiem się - zatało mnie włączył mi się Gosiowy wkurwiacz :ico_zly:

i nie wiem co dalej...

aaa - Lila próbuje wszytkiego, drobinki większe mniejsze wsio: lody, delicje, rodzynki, krakersy, rosół, pomidorowa, kalafiorowa, krupnik, flipsy, parówka, lizała: kabanosa, boczek, polędwicę łososiową :-), żelki, ciasto dzisiaj kupiłam spróbowała (stefanka czy coś takiego), kaszanka, truskawkę, biszkopty... co mam daję czasem tylko drobinkę taką dla oszukania jej ale zawsze ciumka to i tymi swoimi pięknymi dziąsełkami memła :-D uwielbiam to...

[ Dodano: 2007-05-31, 22:01 ]
a i przyszły dziś trzy sukienki z allegro - super stan - normalnie jestem zadowolona, że dziś już zlicytowałam spodzianki - :-D

[ Dodano: 2007-05-31, 22:02 ]
poszły sobie - jak zwykle :ico_noniewiem:

hej Iwciu - we wtorek Dominik ma urodzinki :-) wow ależ on już duży...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

31 maja 2007, 22:38

I poszłyście wszystkie lulu??A ja kolację idę szamać :-D Chyba z 10 kanapek sobie zrobię bom głodna jak wilk :ico_zly: :-D

Ale wam fajnie,że wyjeżdżacie.Trochę pustawo się na październikówkach zrobi,ale ile potem będzie opowiadania???I fotek mam nadzieję :ico_oczko: I te wschody i zachody słońca...ach...ech.och...
Asia --dywan Full Wypas :-D :-D

Zaraz skakam na pocztę obejrzeć dywanik Riterki i jeść a potem luli.

Do Jutera.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

31 maja 2007, 22:48

Zgadza si ę Maritko,we wtorek Dominik skończy 9 lat,kiedy to zleciało,on się starzeje a ja wciąż MŁODA :ico_wstydzioch:

Uciekam spać,kolorowych snów :ico_spanko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości