Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

07 gru 2007, 12:30

KUlka, spółdzielnia na to że mają awarię i że moze koło 14 będzie ciepło

GLIZDUNIA, Maya cudna

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

07 gru 2007, 12:49

Witajcie!!!
Przepraszam, ale jakoś nie mogę się wyrobić z czasem, Karol ostatnio śpi 2 godziny na spacerze i to wszystko na cały dzień :ico_olaboga:
A wczoraj to już wiem co mi było, cycka sobie w nocy przygniotłam i wieczorem już miałam 38 temperatury, no ale Karol szybko pomógł i już spoko.
Nie wiele Was poczytałam, ale tak

Ewcik, kochana ja nic na "naszej klasie" od Ciebie nie dostałam, a ja nie wiem ja Cię znaleźć, nie pamiętam nazwiska :ico_wstydzioch:
Zresztą nazwisk to ja Waszych wogóle nie pamiętam :ico_wstydzioch:

GLIZDUNIA
ja już nie mam słów zachwytu nad tą Twoją Mayą!!!

A na koniec tym razem dużo :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla naszej HANECZKI!!!!

[ Dodano: 2007-12-07, 12:06 ]
Ewcik już Cię znalazłam u Justyny i wysłałam zaproszenie

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

07 gru 2007, 13:11

Sikorka, widzę że już się odnalazłyśmy :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 gru 2007, 13:13

dziekujemy..dziekujemy...hihihi ale to jeszcze nic!...Maya padla dopiero jakies 5 minut temu....normalnie slaba jak mucha byla ale broila dalej...i 3 razy ja kladlam do lozka gdzie obok spal A. a ta amiast lezec to siada...i wstaje ...hahaha oparla sie o siego...o jego plecy dokladnie bo na boku spal.... i stanela ale nie mogla sie wyprostowac bo on za nisko byl....i zaczela na niego pluć :ico_szoking: ...puszczala takie duze mokre sliny mu na plecy i reką je rozmazywala :ico_haha_01: ....myslalam ze padne ze smiechu....a jak wzielam jego tel. zeby fotke jej zrobic to ta pokazuje mi glową NIE NIE NIE....jakby to ukryc chciala cwaniara :ico_oczko: ....Arek sie obudzil...i zaraz matko ale ja obsliniony jestem...a Maya sie odwraca tylem do niego i w siech....no masakrycznie sie usmialam....on usnal a ona znowu na niego i skacze.....gumką z majtek mu strzelala :ico_haha_01: .....bo ten w samych bokserkach spi...a ona po tatuarzu na plecach mu obslinionymi paluchami jezdzi.....wszystko tylko nie spac!!!!!!!!!!!!!!!!!......i usnela na kanapie...i mam chwilke spokoju bo sil mi juz brakuje :ico_olaboga:

Sikorko...oj zawirowan cycowych wspolczuje!!!!!!
Ewcik....matko a grzejnik jakis elektryczny chociaz macie?ja bym wam nasz wyslala gdyby blizej bylo...mam taki porzadny a nie uzywam....

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 gru 2007, 13:16

kulka a nasza główka niby nie urosła od pazdziernika ani troche...choc jak mierzyłam jej ostatnio to miała 43 cm ( a u lekarza niby 41,5 i w pażdzierniku i w listopadzie i stad ten niepokoj )..zobaczymy..

Glizdunia a gdzie wy macie łóżeczko od Maji??w waszej sypialni czy w pokoju gdzie jest komp, czy wszystko razem??mała spi w łózeczku czy tylko sie bawi??sory za te pytania ale jakos sie tak zastanawiam jak widze te filmiki..
a po ajeczce wcale nie widac zeby była niewyspana :ico_haha_01:

Milu spi, znow podniosłam jej troche pod główka zeby te ciąpki jej do gardła nie spływały..i wszedzie ten czosnek..

A u mnie tez nie za ciepło, niby 20 stopni w dom, ale jak ogienien nie rozpalony to :ico_chory: niech juz ten moj wstanie, bo zimka :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 gru 2007, 13:30

Lady...w sypialni spimy z Mayą w jednym lozku.....a w malym pokoju jest komputer i lozeczko ktore sluzy mi za kojec :ico_haha_01:

mam jeszcze poranne 2 fotki robione jeszcze w ciemnosciach jak tatus z pracy wrocil......a potem pokaze Wam te z A. telefonu :ico_haha_01:

Maya sobie stoi zadowolona.....
Obrazek
a tutaj Maya juz leeeeci...a tatus lapie
Obrazek

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

07 gru 2007, 13:48

niestety nie mam żadnego grzejnika :ico_placzek: ale jeszcze tylko godzina, jakoś wytrzymam. Młod ubrana jak na syberię śpi. a ja pochłaniam kolejny kubek gorącej herbatki

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 gru 2007, 16:11

Maya chyba padla....ale znow rozrabiala jak szalona :ico_olaboga: .....zauwazylam ze ona ma tak ze co drugi dzien normalnie spi w dzien.... a co drugi nie spi prawie wcale....czyli juz jutro ten lepszy dzien!!!!!!!!!!!!!!! :-D :ico_haha_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 gru 2007, 16:41

hej
u lekarza wszystko w porzadku, wszytsko w normie...uff...ale koniecznie ma wylegiwac sie na brzuszku zeby szybciutko nadrobiła stracony rozworka czas...no tylko jak to zrobic..

a i od jutra ide do roboty, tak sobie dorobic do świat..nic specjalnego - sprzedawanie lampek na targu, ale kasa niezła z tego leci...wiec czemuz nie skorzystac...
A Milu bedzie z tatusiem lub babcią, wiec bez obaw.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 gru 2007, 16:43

Lady...czy to oznacza ze nie bedziesz tu wpadac w cigu dnia?????...no ale okazji dorobienia gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-12-07, 15:45 ]
a no i super ze z Mili wsio ok!!!!!!a do pozycji nabrzuszkowej mala przywyknie....bynajmniej Maya jak byla maciupka tez nie znosila lezec na brzuchu....ale codziennie po kilka razy ja kladlam...i juz chyba po 2 tygodniach wrecz uwielbiala...wiec spoko...Wy tez dacie rade!!!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości