syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

09 kwie 2008, 13:07

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA KACPERKA ZDRÓWKA I USMIECHU NA BUŻCE

[ Dodano: 2008-04-09, 13:08 ]
a jak się zrobi cieplo to już nikt tu nie zaglądnie :ico_placzek:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

09 kwie 2008, 13:22

Dla Kacperka serdecznosci z okazji ostatniej miesiecznicy przed roczkiem.

Malo nas tu,bo u mnie naprzyklad maly spi tylko raz i tylko godzine.A w tej godzinie chce nadrobic to wszystko co trzeba w domu zrobic.Nie musze pisac,ze mi nie wychodzi.Wyglada na to,ze wychowalam sobie malego terroryste,ktory owszem spokojnie potrafi sie bawic,ale tylko ze mna...lub z tata,w kazdym razie nie sam. :ico_placzek: Krzykiem wymusza wszystko.pozdrawiam Was wszystkie

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

09 kwie 2008, 14:32

Dla Kacpiego dużo buziaczków, z okazji 11 miesiecznicy.

katrin, U nas jest bardzo podobnie mały lubi towazystwo, zawsze musi być tam gdzie ja, nawet w kibelku.
Kamil też ma teraz tylko jedną drzemke, ale ok 2 godzin , ok 12, wiec ja robie wtedy porządki i obiadek.
A ostatnio jakoś brak mi czasu.

syla75, zdjęcia z imprezki superowe. Takie spotkania to super sprawa, dla dzieci i rodziców

[ Dodano: 2008-04-09, 15:34 ]
kari kojec nam się przydaje jak gdzieś wyjeżdżamy, nie musze się martwić, że mały mi zleci z łózka, a tak sobie smacznie spi w kojcu, my mamy podobny, choć one wszystkie są do siebie podobne, ja kupywałam za 150 zł, i jestem bardzo z niego zadowolana.

[ Dodano: 2008-04-09, 15:36 ]
Kolka duzo zdrówka dla Juleczki, podawaj jej samą marchewke u nas na rozwolnienie pomaga

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

09 kwie 2008, 15:43

Cześć. Ja jestem ledwo żywa. Mój szkodnik też jest terrorystą :ico_olaboga:

Kacperku Julka i ja chciałybyśmy życzyć Tobie wszystkiego co wywoła uśmiech na Twojej buźce i wiele zdrówka..

Jezu... ale się drze.
papa

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

09 kwie 2008, 18:05

[size=200]Juleczko[/size] i [size=200]Eryczku[/size], [size=150]pierwsze swieczki na tortach juz zdmuchneliscie :ico_brawa_01: , z tej okazji zyczymy Wam zdrowka, mnostwa radosnych przezyc kazdego dnia i wszystkiego naj, naj, naj!!!!!![/size]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[size=200]Rybciu[/size], [size=150]dla Ciebie zdrowka, pociechy z Andrzejka, spelnienia marzen i realizacji planow w jak najkrotszym czasie!!! 100 lat!!! [/size]
kochana zycie zaczyna sie po trzydziestce :-)

[size=200]Kacperku[/size][size=150] kochany, najmlodszy nasz kwietniaku, Tobie tez zyczymy zdrowka i przesylamy buziaki z okazjii ukonczenia 11 miesiaczka!!![/size]

Moj maly lobuz wlasnie zasnal, a mialysmy wjsc na poczte wyslac kartke dla babci na urodziny. Dziewczyny, sorrki, ja tez nie czesto zagladam, ale mala strasznie sie denerwuje jesli zabyt dlugo zajmuje sie swoimi sprawami. Maya spi co raz mniej, w domu co raz wiecej do zrobienia, za oknem pogoda zachecajaca do wyjscia...mam nadzieje ze rozumiecie. Po za tym Mayusiak strasznie lobuzuje, ale jest przy tym tak kochana, ze trudno sie na nia gniewac. Kiedy mowie, ze czegos nie wolno, to robi mine zbitego psiaka i kreci glowa "nie, nie". W tym momencie zawsze mnie rozbraja. Zebow nadal brak, za to co raz czesciej puszcza sie i maszeruje. Czasem 2-3 kroczki, czasem wiecej :-D . Kiedy graja jej ulubione piosenki, to tanczy i spiewa po swojemu. I takie tam rozne rzeczy, ktore Wasze dzieciaki juz dawno z pewnoscia opanowaly. Ogladalam zdjecia i niemoge sie nadziwic jak te nasze malenstwa urosly i jak cudnie wygladaja.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

09 kwie 2008, 18:42

dziewczyny zdrowka dla dzieciaczkow!!!

kolka a ja głupia nonono zapomnialam o tych rzeczach na stoliczku w dzien rodzin zeby zrobic :ico_olaboga: a moj Eryk po urodzinkach dostal tez sraczki bo podpatrzylam u kasika ze daje Wikusi winogronka i ja tez dalam ale ze wczesniej mu niedawalam w sumie-oprocz soku to po skorce Go przeczyscilo!!!

zdjec z imprezki niebede wklejala-jak ktos ma ochote sa na blogu-ZAPRASZAM :-D

agi, :ico_brawa_01: dla Majeczki :-) a ja Cie dokładnie rozumiem-zabiegane teraz jestesmy :-D

syla75, imprezki 1-klasa :-D

i dla Kacpiego szczesciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D no i dla wszystkich solenizantow tez STO LAT STO LAT

kiedy na roczki-kroczki wkoncu sie przenosimy??

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 kwie 2008, 19:08

:ico_tort: dla wszystkich solenizantow :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

09 kwie 2008, 21:47

hej
Czy pamietacie o naszym blogu http://kwietniowe-dzieci.blog.onet.pl/

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

09 kwie 2008, 22:33

a czemu ja nic o tym niewiem???????????????????????????????

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

09 kwie 2008, 22:39

Hejo :-D
KACPERKU najlepsze, życzenia z okazji ukończenia 11-miesięcy, duży buziak dla Ciebie.
MRÓWECZKA - obejrzałam fotki na Twoim blogu, są świetne :ico_brawa_01: i wiesz co ja ciemnota nie wiedziałam, że na urodzinach Eryśka była Viki :ico_puknij: , ja to zawsze gdzieś sto lat za murzynami :ico_noniewiem:
AGI - brawa dla Majutka za nowe umiejętności :ico_brawa_01: i bardzo poproszę o jakieś nowe foteczki synowej :ico_sorki:
Ja byłam dziś u tej pani dermatolog z Krystkiem i w sumie to nic nowego się nie dowiedziałam, przepisała nam olejek do kąpieli natłuszczający skórę i dwie maści, jedną gotową a drugą robioną zobaczymy czy pomogą :ico_noniewiem: .
A mnie mąż właśnie wku...ł idę się kąpać i spać, szkoda gadać z tymi chłopamiii :ico_placzek: .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości