Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

07 gru 2007, 16:45

coś bezruch dziś..... dziewczyny chyba już weekend czują. Ja mam jutro zajęcia od 8 do 14.......nie chce mi sie iść, ale muszę.
Alicja szaleje w łóżeczku. Przed chwilą zjadła pół słoiczka warzyw z jagnięciną i kaszą jaglaną i popiła 100ml rumianku.
Nic mi sie nie chce
najchętniej połozyłabym, sie spać a trzeba jeszcze na zakupy jechać i do banku o kredyt pytać

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 gru 2007, 16:47

no wlasnie mialam Ewcik zapytac jak idzie szukanie kredytu????koniecznie napisz jak sie sprawy mają....

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

07 gru 2007, 16:55

GLIZDUNIA, sprawy się mają szczerze mówiąc nie za ciekawie. Ogólnie maksymalny kredyt jaki mozemy dostaćto na dzień dzisiajszy 98tys, a za to nawet kawalerki się nie kupi. Idziemy dziś jeszcze do jednego banku, który ma bardzo dobre warunki i podobno super zdolności kredytowe wylicza. Zobaczymy co nam wyliczą. Jeśli tu nie wypali to jesteśmy ugotowani i albo skazani na mieszkanie ze szwagierką (czego nie chcę), albo wynajmować dalej (też mi się nie podoba, bo płacić co miesiac komuś ponad 1000zł do kieszeni, to lepiej ratę spłacać i być już na swoim). U nas jest na tyle nie za ciekawie, bo Mariusz co innego ma na umowie a co innegoo dostaje w rękę. Tzn na umowie ma ponad połowę mniej.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 gru 2007, 16:57

jejku...z ta umową Twojego Mariusza to Ewcik faktycznie troche przegiecie!!!.....no tak....idzcie i pytajcie...3 mam kciuki!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

07 gru 2007, 17:01

GLIZDUNIA, wiesz nam to na początku nie przeszkadzalo. Mniej na umowie, wiecej w kieszeni.....a teraz....przydałaby się normalna umowa

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 gru 2007, 17:01

Hej!
wiecie, że zapomniałam że Hanka kończy te 7miesięcy? :ico_wstydzioch:
dzięki za życzenia...Kamizela mi przypomniała o mojej córci :ico_haha_01: pisała mi, że wychodzą, ale ja w pracy, więc nie mogłam dać newsa...ale widzę, że Ewcik działa :ico_haha_01:
Majeczka jest cudna!!! weź ją pożycz na trochę...

Tu link do Hani sukienusi...tyle, że my mamy złotą
http://www.allegro.pl/item279192212_zlo ... a_h_m.html
a zdjęcia Hani w tym dopiero w święta, ok? dziś robiłam przymiarkę i śliczna jest!!! tylko złote sandałki robią się ciasne :ico_szoking: mam nadzieję, że jeszcze na samą wigilię będzie ok.

W pracy jakoś...ale rano kupiłam kozaki!!! potem pokażę, ale bardzo mi się widzą, są wygodne i 149zł, więc zadowolona jestem!

Mój się źle czuje...ciągle go boli żołądek niby...pojechał do lekarza, bo na moje oko z wyników krwi to ma lekką anemię!!! rodzice na zakupy pojechali, Hanka się zaraz obudzi, a ja stres, czy do gina zdążę??? :ico_olaboga: chciałam ,żeby J ze mną jechał...ale jak rodzice nie zdążą wrócić to muszę gnać sama.. :ico_placzek:

O, cieszę się, że z Mili ok! :ico_brawa_01:

Ewcikgratuluję kolacji!!! i spaceru!!! a ciepło już u Was?

A gdzie Gosia???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 gru 2007, 17:05

Zborra...toz to bedzie z Hanki cala bogini w te swieta...piekna sukienka...nawet nie wiedzialam ze takie bossskie dla dzieci robią...u na tylko czerwien i fiolet...no i falbanki!.......juz niemoge sie swiatecznych fotek doczekac!!!!!!!!!a kozakow gratuluje!!!super i cena niezla!!!

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

07 gru 2007, 17:10

zborra, już niby kaloryfery ciepłe, ale wymarzłam strasznie, Ala na szczęście nie zmarzła, grubo ją ubrałam

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 gru 2007, 17:25

No...to całe szczęście! czytam o tym kredycie...bosze....ludzie! to nienormalne!!! a z umową Mariusza...rozumiem, też tak ciągle miałam, zresztą teraz tak chyba większość ludzi pracuje. Nawet mój brat w wielkiej gazecie..nonono z takim układem, bo fakt, lepiej mieć tę kasę, ale ile tak można? powodzenia Wam życzę!!!

Glizda, dodam, że do sukienki mamy taką samą opaskę z kokardką :-D są jeszcze butki, ale 30zł to :ico_puknij: trochę za dużo jak na 1raz, więc muszę jej wcisnąć te sandałki złote...jak kopciuszkowi :ico_haha_01:

Teraz mnie boli brzuch...i głowa mi pęka...no niech już ktoś wróci do mnie!!! Hanka śpi...a ja siedzę jak na szpilkach i czekam. Mogłabym już wziąć prysznic...ale jak młoda się obudzi???e, chyba zaryzykuję. Wejdę wieczorem...to się pochwalę co słychać wewnątrz mnie :ico_haha_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 gru 2007, 17:38

no faktycznie sukienusia dla Haneczki sliczna :-)

z tym kredytem to maskara, ale faktycznie ewcik ja mysle tak samo jak ty, ze lepiej płacic rate a byc na swoim niz tyle odstepnego i w kazdej chwili w sumie moga sie wyp..no i lepsze to niz mieszkanie ze szwagierka..ale co ona boroka sama zrobi :ico_haha_01:

glizda no jak rano bede w pracy to raczej nie bede miała szans zajrzec, potem jak wroce to od razu do Mili, wiec nie wiem jak to bedzie... :ico_noniewiem: ale zawsze chwile znajde..

no a gosia, kate, agasia juz tu nie zagladaja??a kamizelka to pewnie juz szczesliwa w domu, wpadnie sie odmeldowac?!?!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości