Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

09 kwie 2008, 23:54

Heyo. Ja tylko wpadłam na chwilkę , pognębić Was zdjęciami, bo już dawno nie gnebiłam :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Nie pamiętam kolejności to i opisów fotek nie będzie :-) Tę miskę to ona sama sobie na głowę zakłada- ot, taka nowa zabawa :ico_oczko:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

10 kwie 2008, 01:04

kolka-twoja roczniaczka rozkoszniutka i jak umie dobierac kapelusze kolorystycznie do strojuju,rosnie Ci mala modnisia.A to zdjecie jak sie wspina jest przelobuzerskie.fajniutkie wszystkie.

Agi-brawa dla Majutka,moj Antos jakos nie zabiera sie do chodzenia,pewnie bedzie ostatni ale jak ja to mowie,dosc sie jeszcze nachodzi i inne mamy przestrzegaja,ze wtedy dopiero zacznie sie sajgon.Mnie tez doskwiera brak czasu i dlatego rozumiem Cie doskonale.Nasze pociechy nas eksploatuja do granic wytrzymalosc materialu :-D Moj na nie wolno reaguje jak Twoja krolewna.Na zeby spokojnie czekaj,tutaj uslyszalam w programie,ze nawet u roczniaka obecnosc zabkow w buzi nie jest obowiazkowa. :ico_haha_02:

kari-pamietaj,ze oni sa z Marsa i sie nie denerwuj

Hektorka-jak ja bym chciala,zeby on spal 2 godziny,ale niestety jak dociaga godziny to musze sie cieszyc,bo czasami budzi sie juz po 30 minutach.

[ Dodano: 2008-04-10, 01:09 ]
Mroweczko i Kasik-co to za potajemne schadzki narzeczonej mojego Antosia z narzeczonym Martynki?zeby mi to bylo przedostatni raz!!!Jak sie wychodzi na dzampreze bez narzeczonego to po pierwsze albo sie go pyta o zgode albo nie zamieszcza sie zdjec z innym przystojnym facetem na powszechnie dostepnych stronach internetu.
A na serio to wspaniale,ze dwa kwietniaki tiktakowe mogly sie spotkac na pierwszych urodzinach.Wygladali uroczo,zarowno solenizant jak i moja piekna synowa.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 kwie 2008, 10:19

hektorka, dobrze,ze przypomnialas,dzieki temu opamietalam sie i zajrzalam na blog Jedrusia :)

Mróweczka, a to juz jakies potworne niedopatrzenie :ico_olaboga:

kari24, ja tez nie wiedzialam.A co ma Krystaian ze skora? Ja nie w temacie :ico_placzek:

Kolka, Julka swietna i jaka zwinna - a tak sie martwilas,ze ma ciezka pupe-a tu prosze-po meblach skacze;p

katrin, Jedrus tez sam nie chce-za to przy mebalch i za raczki smiga jak ta lala;p

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

10 kwie 2008, 10:19

Cześć :-D
Wpadłam tylko powiedzeć dzień doberek, u nas dzisiaj wspaniała pogoda, ciepełko i słoneczko świeci, aż chce się żyć :ico_brawa_01: więc za chwilkę zmykamy na polko. Życzę wam udanego i miłego dzionka .... do później papa
KOLKA - świetne fotki :ico_brawa_01: śliczną masz córunie

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

10 kwie 2008, 13:50

Dzięki dziewczyny :ico_sorki: To wspinanie się na szafkę to pikuś w porównaniu z innymi pomysłami Julci, ale byłabym idiotką gdybym zamiast zabezpieczać ją robiła fotki. Ta to tez był przypadek, jak wzięłam aparat do ręki to stała grzecznie i robiła fajne minki :ico_oczko:

A ja się już potężnie martwię , bo biegunka Julce nie przechodzi :ico_placzek: Lakcid, smecta i marchwianka nie zdają egzaminu i czas chyba na wizytę u pani doktor :ico_placzek: Tak czytałam na ten temat i chyba wkręciłam sobie...
nietolerancja składnika zbóż - glutenu. Choroba zwana celiakią objawia się pod koniec pierwszego roku życia. Biegunki są bardzo obfite, półpłynne, zawierają niestrawione resztki i dużo tłuszczów. Dziecko przestaje rosnąć, ma duży obwisły brzuch. Leczenie polega na wykluczeniu z diety wszystkich produktów zbożowych;
:ico_placzek:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 kwie 2008, 18:32

kolka głuptasku :ico_puknij: celiaklia????raz dwa trzy wybij to sobie z głowy :ico_nienie: dziecko biegunki mieć nie może bo od razu celiaklia????
piękne zdjęcia. widzę , że i Julcia lubi widoki za oknem :ico_brawa_01:

dziewczyny a ja mam poważne pytanie; CZY SZCZEPICIE MMR????
bo ja mam zamiar to troszkę odwlec w czasie.

U nas nic nowego, Olcia raczkuje na całego, rozrabia, stąd moja nieobecność na TT. teraz śpi, ale pewnie zaraz się obudzi. No i najważniejsze: MOJE DZECKO SPRóBOWAłO DANONKA I JOGURTU I NIC NIE WYSKOCZYłO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cieszę się ogromnie.
katrin moja Olcia też na razie się nie pcha do chodzenia :-)

Mój mąż dostał propozycję pracy w Austrii, zastanawiamy się czy nie wyjechać.Zaproponowali mu 2000 euro na początek i mieszkanie, ale nie wiem czy to du żo jak na warunki austryjackie. Nie wiem ile kosztuje tam tzw. życie. No bo jeśli to ma się przełożyć na naszą polską sytuację materialną to wolę w Polsce klepać bidę a nie u obcych :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

10 kwie 2008, 18:47

No wiem, że przesadziłam, ale ile można mieć biegunkę? To już 4 dzień. I nie wiem dlaczego najgorsze jest zawsze po południu. Do południa jest OK :ico_noniewiem:

Ja narazie nie szczepię niczym co nie jest obowiązkowe :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 kwie 2008, 19:11

a może najadła się czegoś???nie martw się minie lada dzień.
MMR jest obowiązkowe :(

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

10 kwie 2008, 19:25

Taka jestem bystra, że nie kojarzę tych nazw szczepionek :ico_wstydzioch: Pamiętam po prostu kiedy mamy iść, i już. Ale jak jest obowiązkowe to będziemy szczepić :-)

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

10 kwie 2008, 20:23

my tez szczepimy.
KOLKA idż do lekarza bo to może jakis wirus teraz tyle tego cholerstwa panuje że szok

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość