Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 lis 2007, 00:32

Fela jeszcze wpadło mi do głowy ze moze Konradek sie przeziębił i ma hemoridy ????? ( tez swędzi i piecze i boli jak sie kupe robi) sprawdź ( nie wiem jak to zrobisz) jak Kondzio robi kupkę czy mu z tyłka " guzki" nie wychodzą jesli tak, to jak masz w domu smalec to smaruj mu odbyt smalcem i ubieraj go ciepło zeby w nonono mu grzało :ico_oczko:
Emilka fotki boskie :ico_brawa_01: a Nati rozrabiara niezły :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Madziorka a Ty nie myślałaś zeby pisarką zostac???? Ty jak walniesz posta to hej :ico_brawa_01:
Kasik Franio oki ale nadal kaszle :ico_olaboga: nie wiem co jest, ale mam nadzieje ze sie w Polandzie dowiem, a jak Ty sie czujesz????? jak zatoki????? jak masz w domu amol to sobie wex troche na rękę i masuj miejsca gdzie są zatoki, to Ci rozgrzeje troche i powinno pomóc
Jasnie Pani w sumie masz racje, ja nie jestem tak do końca normalna :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-27, 23:34 ]
Dominiko jesli Franio by nawet spał w dzien 45 minut to byłabym happy na maksa , ale On woli z mamusią przebywać i szkoda mu marnować czas na spanie :ico_olaboga: :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

28 lis 2007, 00:34

Jaśnie Pani nie krzycz :ico_olaboga: :ico_nienie: :ico_olaboga: Ja chciałam dobrze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: A przeciez nie napisałam że Lusia ma w tym siedzieć cały dzień... Poczekaj, poszukam ci zatem czegoś zdrowotnego i zabawnego dla Lusi :ico_sorki:

Emilka slicznie dziekuję :ico_sorki: Jestem ogromnie wdzieczna, że napisalaś... To niewazne do kogo pytanie, jeśli mozesz mi pomóc o pisz, ja będe zawsze baaaardzo wdzięczna :ico_sorki: :-D

A czuję się lepiej :-D Zazwyczaj zapalenie zatok trzyma mnie z 2 tygodnie ale przy mojej "chodzacej energii" nie miałam wyjścia i musiałam się pozbierać szybciej :-D Chociaz mój mąz uważa że moje szybkie ozdrowienie to jego zasluga, bo non stop samrował mi czoło i okolice zatok Amolem :-D :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 lis 2007, 00:37

Emilka_M pisze:Jasnie Pani :), znow sie wymadze
To dziecko tam skacze i sie bawi i obraca a nie chodzi takze to kolo chodzika nie lezalo

zle sie wyrazilam, widze, ze to nie chodzik, ale chodzilo mi o usadowienie tego dziecka - wisi na wlasnych genitaliach:ico_olaboga: , a dziecko w tym wieku powinno w pozycji "zabki" albo juz normalnie siedziec, bo L juz umie sieziec
oki, pozno, spadam spac, do ju, pewnie znowu pierwsza bede :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 lis 2007, 00:38

kasi.k pisze:Chociaz mój mąz uważa że moje szybkie ozdrowienie to jego zasluga, bo non stop samrował mi czoło i okolice zatok Amolem

ale sie zgraliśmy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

28 lis 2007, 00:38

Emilka zdjęcia supper :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Marta ja tu się nabijam ze sposobów męza, a tu mi to samo zapodajesz :ico_oczko: :-D Wiesz, ze mnie żaden lekarz ale ten kaszel to na alergiczny niestety mi wygląda :ico_olaboga: Ale mam nadzieję, w tym wypadku że się mylę...

Madziorka chyba pisałyśmy w tym samym czasie posty :-D Widzę po twoim opisie na gg, że jazda samochodem dała ci się we znaki bidulko :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 lis 2007, 00:39

kasi.k pisze:Jaśnie Pani nie krzycz Ja chciałam dobrze A przeciez nie napisałam że Lusia ma w tym siedzieć cały dzień... Poczekaj, poszukam ci zatem czegoś zdrowotnego i zabawnego dla Lusi

no co ty :ico_oczko: , nie krzyczalam, tylko sie stropiłam :ico_oczko: :-D :-D szukaj, moze cos znajdziesz fajnego - tylko zeby mi dzieko tam nie wisialo :ico_oczko:
oki, juz uciekam

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 lis 2007, 00:39

Jasnie Pani :) pisze: pewnie znowu pierwsza bede

a moze ja będe????????????

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

28 lis 2007, 00:44

kasi.k, to teraz wiem ze moge sie wtracic choc pytanie nie do mnie :-D ale ogolnie staram sie tego nie robic :ico_wstydzioch:
A na zatoki to ja zawsze kupuje sobie Lemsip do picia (w saszetkach do rozpuszczania) na zatoki

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

28 lis 2007, 00:48

Zapomniałam Wam napisac, że wczoraj rano byłam z Viki na zajęciach w Tumble Tots... Trwają 45 minut i są bardzo przyjemne, tylko... moje dziecko jeszcze za głupitkie na nie :ico_olaboga: Tzn. spisywała się dzielnie ale pozostałe dzieci już raczkowały i zaczynały chodzić (starsze od niej) a moja bidulka raptem tylko siedzi i podnosi dupcię do raczkowania która szybko jej opada...
W każdym razie zajęcia są dla dzieci od 6 do 12 miesiąca. Na poczatku siedzi się w kręgu, masuje dzieciątko, śpiewa pisoenki itp. Potem ćwiczonka fizyczne przy instrukcjach i pomocy przeszkolonych opiekunów, na koniec znowu spiew i pożegnanie. Bardzo przyjemne i nawet się nie czuje a tu koniec zajęc :ico_szoking:
Szkoda tylko, ze na wszystkie fajowe angielskie piosenki dla dzieci znam raptem 3 :ico_placzek: i musialam pdglądac inne mamy ukradkiem co robią ze swymi dziecmi w czasie piosenek...

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

28 lis 2007, 00:51

kasi.k, to teraz wiem ze moge sie wtracic choc pytanie nie do mnie :-D ale ogolnie staram sie tego nie robic :ico_wstydzioch:
A na zatoki to ja zawsze kupuje sobie Lemsip do picia (w saszetkach do rozpuszczania) na zatoki

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość