Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 maja 2008, 17:56

Domek posprzatany,okno umyte,spacerek i zakupki zaliczone :-D :-D :-D :-D I DOZNALAM SZOKU :ico_szoking: :ico_szoking: MOWIE WIKI IDZIEMY PA PA A ONA WSTALA I SMIG POSZLA DO DRZWI :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: NO KURDE 8 KROCZKOW ZROBILA :ico_szoking: :ico_szoking: ZADZIWIA NAS CORAZ BARDZIEJ :-D :-D :-D :-D :-D :-D


MADZIORKA ja zawsze ze 3 dni czekam i jak goraczka nie zejdzie to lekarz :ico_oczko: nam pomaga syrop IBUM na dolegliwosci goraczkowe i zabkowe :ico_oczko:


ALEKSANDROWICZ milego popoludnia ze znajomymi :ico_oczko: oby przyjechali :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 maja 2008, 20:35

frydza a to na recepte ten syrop IBUM?
bo u nas nadal zle
dzis 3 dzien minal
a jutro niedziela wiec musze do pon czekac jak juitro nie bedzie poprawy
a moze mu cos dolega wiecej>>>
no ale biegunka, goraczka brak apetytu// to coz innego moze byc nie???????? :ico_placzek:

mam dola :ico_placzek:

potrzebuje wyjsc.. choc na chwile do pubu
ide bo zwariuje.. a najwyzej mama po mnie zadzwoni
papa

[ Dodano: 2008-05-24, 20:37 ]
dziewczyny poradzcie cos jeszcze?? to moze sie przejde do dyzurujacej apteki i cos zakupie lelkowi bo padne razem z nim :ico_placzek:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

24 maja 2008, 21:17

Madziorka - hm mój alek jak miał chore gardło to wcale nie kaszlał, tylko własnie był bardzo marudny i nie chciał jesc i tez go brzuszek bolał....nie wiem co jest Lelkowi, moze faktycznie zeby, ale goraczka, biegunka i brak apetytu to nie tylko objawy zabkowania, moze jakis lekarz jutro by was przyjał???jakis znajomy znajomych czy cos w tym stylu,,,,aa i jeszcze cos, jak Alek miał trzy miesiace to po powrocie znad morza dostał stan zapalny jamy ustnej, miał afty w buzi które go bardzo bolały, w ogle nie chciał nam jesc...przepatrz małemu buzię, bo zeby zębami a moze sie okazac ze cos innego tez..ale skoro mówisz że Leoś jak sie bawi to jest ok, to mi sie tez wydaje ze zeby, gdyby było cos innego byłby chyba cały czas w złym humorze..a ja bym spróbowała tantum verde psiknąć, bo to nie zaszkodzi, a z przeciwbólowych my stosujemy EFFERALGAN czopki, rzadko bo rzadko ale mam wrażenie ze pomagałomam nadzieję ze z dnia na dzien leoś bedzie wracał do formy!!!!!!i Ty też nie łam sie, bo jak kiedys pisałam Mama ma byc silna i wszechmogąca......to dla naszych dzieciaczków bardzo ważne - zwłaszcza wtedy gdy cos im dolega
Ostatnio zmieniony 24 maja 2008, 21:54 przez Aleksandrowicz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 maja 2008, 21:25

Hej! Nie wmuszaj w młodego jedzenia na siłę. Jeśli podejrzewasz zęby...to nic niestety nie da. Niech pije...może dawaj częściej mleko. Viburcol zadziała jak dasz mu powiedzmy 4czopki dziennie inaczej bez sensu. Proponuję na gorączkę też coś w czopkach, bo nie wypluje no i szybciej zadziała...ja dawałam efferalgan i było super. Teraz mam nurofen i też raczej ok. A ten ibum bez recepty, tak jak podobne syropki. Ja miałam ibufen ale Hania nie lubi go pić. Powodzenia!!! i może jak ma biegunkę to daj mu smecte, enterol lub lakcid...albo jakieś inne bakterie...
No i może lepiej do lekarza, bo niekoniecznie to są zęby. Może jakaś infekcja jelitowa? lepiej zaradzić za wczasu...

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

24 maja 2008, 21:27

Frydza - GRATULACJE dla Wiki, no faktycznie nasze dzieci zaczynają maszerowac, jak Indigo napisała...


a u nas dzis...hm..przestraszyłam dzis Alka.. :ico_placzek: i zasnął w bardzo złym nastroju i wogóle cały wieczór był taki smutny....a jak go przestraszyłam?? usypialismy Aleczka w wózku i prawe juz usypiał a ja - rozsmieszona przez Rafała - ryknełam takim śmiechem, nie wyytrzymałam i jeszcze będąc przy wózku tak sie zasmiałam głupia :ico_puknij: a on jak sie przeraził....jak on zapłakał..i ta jego mina...matko, nie mogłam go uspokoić..a potem jeszcze przyszła ciotka i kuzyn Rafała i tez mu w sosie nie było...w koncu sie uspokoił jak dorwał pieska, którego zazwyczaj mu nie dajemy, bo ma siersc która wychodzi bardzo, ale piesekgo rozbawił - ten piesek chodzi i szczeka a Alek za nim maszerował :ico_szoking: no ale teraz przy zasypianiu, jak nigdy tak był marudny i niespokojny....Alek tak w ogóle bardzo nie lubi pewnego rodzaju mojego śmiechu - jak rafał mnie gilgocze, a ja nie znosze gilgotek toAlek tak sie przeraża, jak to widzi i słyszy...ale z nas głupki - starzy a głupi - sobie tak mysle o mnie i rafale... :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-05-24, 21:31 ]
no własnie Madziorka - jak Lelek ma biegunke - daj mu jakis prebiotyk, my dajemy od czasu do czasu - dicoflor /trzeba zaznaczyc w aptece dla niemowlat/

[ Dodano: 2008-05-24, 21:33 ]
lacidu - nie lubiłam mu dawac bo w ampułkach, a dicolor nie ma białka mleka krowiego - u Was to nie ma znaczenia - a duzy plus, ze w saszetkach i szybko można zrobić, dodajesz do mleka np i gotowe
Ostatnio zmieniony 24 maja 2008, 21:57 przez Aleksandrowicz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 maja 2008, 21:52

MADZIORKA TEN IBUM jest bez recepty,nam pomogl!!!Ale w poniedzialek obowiazkowo do lekarza!!!!!Oby to tylko zabki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:



ALEKSANDROWICZ kazde dziecko sie czegos boi albo wystrasza :ico_pocieszyciel:u nas Wiki tez wiem czego sie moze wystraszyc :ico_noniewiem: i brawo maszerwonia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

24 maja 2008, 22:03

Frydza wiem wiem..dlatego juz Rafałowi tyle razy wałkuje zeby dał mi spokój, bo ani ja ani Alek tego nie lubimy :ico_puknij: to sie dzis przekonał, ze nie ma takich wygłupów przy Aleczku...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 maja 2008, 22:12

Aleksandrowicz, bedzie dobrze szybko Alus zapomni :ico_oczko:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

25 maja 2008, 09:32

Witam Frydza 8 kroczków no no no wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka Ibum jest bez recepty tak samo jak ibuprom w czopkach.Ja uważam że czopki szybciej działają ,no i Wiki nie zawsze chce połknąc syropek a z czopkiem nie mam problemu. No ja jeszcze Wiki podawałam takie elektrolity żeby wzmocnic " Orsalit"
Alexandrowicz przecież nie chciałaś przestaszyc specjalnie .Moja Wikunia źle reaguje na podniesione głosy , ja myślę że każde dziecko się czegoś boi .A Alek szybciutko zapomni i znów będzie ok. No i wielkie brawa za maszerowanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja dziś też ma doła bo się dowiedziałam że od poniedziałku cały czas pracuję i tylko 2 dni wolnego 30 i 01 też do pracy :ico_placzek: :ico_placzek: dzwoniłam do mojej zmienniczki , ale jej to nie rusza że oficjalnie jestem na wychowawczym , a do szefa nie chcę iśc na skargę bo to nic nie da a moze pogorszyc sytuację .Więc zaciskam zęby i chodzę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 maja 2008, 20:52

Witam :-D my dzis caly dzien na nonono pogoda to kozystalismy :-D jutro juz mam Age do opieki :ico_oczko: a pozniej mysle isc na miasto cos kupic rodzince jakies prezenciki :ico_oczko: a popoludniu mam zamiar myc okna :ico_oczko:


edyta29 pisze:Ja dziś też ma doła bo się dowiedziałam że od poniedziałku cały czas pracuję i tylko 2 dni wolnego 30 i 01 też do pracy dzwoniłam do mojej zmienniczki , ale jej to nie rusza że oficjalnie jestem na wychowawczym , a do szefa nie chcę iśc na skargę bo to nic nie da a moze pogorszyc sytuację .Więc zaciskam zęby i chodzę
ejjjjjjjjjjjj no nie daj sie jak jestes na wychowawczym to powinnas sie odezwac :ico_nienie: :ico_nienie:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość