Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 sty 2009, 23:21

Klaudia, a jakiego programu do torrentów używasz??? my mamy Utorrent. klikam w torrent i wyświetla mi się okienko, żebym otworzyła za pomocą programu Utorrent. Dam ci linka do 2-giej serii gotowych na wszystko tak na test
http://www.mininova.org/tor/299362 klikasz tam gdzie jest strzałka i napis "download this torrent" i już-zobacz czy pójdzie. Mnie nigdy przenigdy mininova nie odesłała nigdzie i za nic nie musiałam płacić...

jeśli interesuje którąś z Was jak wygląda życie klubu motocyklowego to polecam serial "sons of anarchy" bardzo realistyczny, a poza tym na prawdę bardzo fajny, w stanach to wielki hicior.
na tej stronce są linki do rapid share, pierwsza seria od 1 do 13 odcinka, każdy jest w kilku częściach, trzeba pobrać na przykład 4 lub 6 części odcinka-zależy ile odcinek ma i wtedy rozpakować win rarem
http://www.exsite.pl/seriale/78582-sons ... .xvid.html
pobierałam z tej strony, bo nigdzie indziej nie można dostać tłumaczenia, a tu jest z napisami od razu

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 sty 2009, 00:13

A co tutaj taka cisza nastala

ja juz ogladam 3 serie herosow jak dobrze pojdzie to do wyjazdu skoncze

Majeczka juz kilka razy sie obudzila dalam jej teraz cos przeciwbolowego bo nie wiem moze ja na zeby boli chyba znowu meza oddeleguje z sypialni niech sie biedak wyspi


a w srode jak mu pobierali krew to ma teraz tak sine i ciagle mu to bardziej sinieje nie wiem czy czasem mu tam cos nie popekalo

uciekam spac bo nie wiem jaka mnie nocka czeka

a Wam zycze spokojnej nocki

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

31 sty 2009, 00:22

A nie, masz rację Justyna, że mininova nie odsyła do innych stron. Pomyliło mi się z torrentz.com. Też mam program uTorrent. A link do tej drugiej serii co mi podałaś pewnie w wersji angielskiej (bez lektora czy napisów)? Ja zwykle ściągam z bitnovy (ale ta się muli) albo elitetorrent.pl (w obu coś tam opłacałam - w przeliczeniu funtów na złotówki to grosze mnie to wychodziło ale płaciłam kartą przez neta z smsem to mam problem bo nie da się z zagranicznych sieci).

Norberta przed 21 położyłam, szybciutko usnął i jak dotąd jeszcze nie płakał.
Na Rafała się wkurzyłam bo zrobił tłuste fryty (takie normalne z ziemniaków) o tak późnej porze jak na takie jedzenie. Ja oczywiście się skusiłam i źle się czuję z tym pomijając to, że ciężko mi się zrobiło na żołądku :ico_noniewiem: Rafał teraz jak ćwiczy to objada się strasznie - chce nabrać masę by wyrzeźbić ją. Już taki grubawy się zrobił :/
O, a ważyłam Norberta ostatnio na tej naszej domowej wadze to pokazuje mi ok 9,5kg.

[ Dodano: 30 Styczeń 2009, 23:29 ]
iwona83 pisze:ja juz ogladam 3 serie herosow

A o czym ci Heros'i?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 sty 2009, 10:36

Witam

u nas ciezka nocka jak zwykle :ico_noniewiem:

stawiam :ico_kawa:

CleoShe pisze:A o czym ci Heros'i?


o ludziach ktorzy posiadaja niezwykle umiejetnosci

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

31 sty 2009, 10:44

Cześć dziewczyny.

U nas heroes lecą na którymś kanale na "N", ale jakoś się nigdy nie mogę załapać...

za 15 minut będzie mój ojciec, już jestem spakowana, wpadłam się pożegnać, odezwę się jutro wieczorem... co ważne, kupił Gabrielowi łóżeczko turystyczne :ico_oczko:

Lecę dozbierać resztę gratów

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

31 sty 2009, 11:41

Cześć.

To udanego weekendu Justyna, odpocznij sobie od Kuby :ico_oczko: i fajnie, że tata kupił Gabrielowi to łóżeczko turystyczne, przynajmniej będziesz spokojna, że nie spadnie z łóżka na tą betonową podłogę. Do miłego :-)

Norbert wstał coś o 7 i zaczął dokazywać, ja na pół śpiąca zaczęłam sie kołdrą nakrywać i pozwalałam mu skakać nam po głowach, przełazić przez nas, walać się po nas... byłam zbyt śpiąca by wstać i ogarnąć nas tak wcześnie. Wystarczy, że przez najbliższe trzy ranki będę musiała wynieść się z sypialni jak Norbi zacznie dokazywać bo Rafała nocki czekają.

Wczoraj z Rafałem siedzimy w livingu i nagle Norbi zaczął płakać i jednocześnie coś w drzwi walnęło.. To Norbert wyszedł z łóżeczka i zaczął płakać dopiero pod drzwiami bo nie mógł drzwi otworzyć :ico_haha_01: Potem płakał jeszcze ze 2 razy nim poszliśmy spać. Chłopaki już po śniadaniu - Rafał wstał wcześniej i zjadł, bo ja sobie jeszcze drzemałam, a jak wstałam niedawno to Norbertowi kaszę zrobiłam.
Teraz moja kolej.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 sty 2009, 11:54

Justyna udanego weekendu

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

31 sty 2009, 14:31

Przyszła sobota i żadnej nie ma :-(
My w domku siedzimy. Ja obejrzałam teraz "Nianie w NY" a moi faceci sobie w tym czasie pousypiali. W pokoju Norbi sajgon zrobił bo dałam mu bułkę do jedzenia, a ten tą bułką cały carpet zakruszył. Jak wstaną to trzeba będzie posprzątać, zresztą dzisiaj nasz dyżur w domu.

Piszcie coś :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 sty 2009, 14:43

My na zakupach bylismy

Majka cale szczescie dzisiaj usnela mamy isc wieczorem do znajomych wiec sie troche balam ze jak nie bedzie w dzien spac to nigdzie nie pojdziemy

ja juz mam posprzatane teraz sobie bede leniuchowac az majka wstanie

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

31 sty 2009, 19:22

Przedtem pisałam i bateria w lapku mi padła.
My też już posprzątaliśmy w domu i teraz siedzimy sobie. Upiekłam też szybciutko takie zwykłe ciasto z owocami. Norbert nie chciał mi zupy ogórkowej jeść a nic innego nie miałam na obiad. Dałam mu mleko z odrobiną kaszy. Ciasto wystygnie to dopcham go maminym ciastem :-D

[ Dodano: 31 Styczeń 2009, 18:30 ]
W ogóle to chyba już czas przenieść się na roczniaki.. nasze maluszki już wszystkie przekroczyły roczek. Zapraszam tam :-)

[ Dodano: 31 Styczeń 2009, 21:07 ]
Ni tu ni tam żadna nie zagląda :( Sama tu dzisiaj siedzę.
Norbi wykąpany, jeszcze go trzymam, ale zaraz go idę położyć. Dwóch znajomych przyszło i pijemy po piwku.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość