Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 maja 2008, 19:05

MADZIORKA SZCZESLIWEJ PODROZY :-D :-D




WIKUNIA W KOLCZYKACH
Obrazek


WSZEDZIE WEJDE I ZROBIE PORZADKI
Obrazek

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

26 maja 2008, 19:44

Frydza - no to Wiki przeszła chrzest bojowy :ico_brawa_01: ale za to teraz jaka damulka :ico_brawa_01: ślicznie :-)

Alineczka - zdjęcia jak zawsze ładniusie :ico_brawa_01: a co do złego nastroju.,..musisz sobie jakos to w głowie potłumaczyć, bo widac na razie nie moze byc inaczej, ale sama mówisz ze jak Waneska podróśnie to bedziecie wyjezdzać jak mężulka nie będzie..a nasze dzieci dorosleją z dnia na dzień,,,szybko zleci,,,

Madziorka - szczesliwej podróży,
masz rację, na forum kazdy moze wyrażac swoje zdanie..ta dziewczyna wyraziła, ty wyraziłaś, nikt nikogo tak naprawde nie obraził, ludzie różnia się poglądami, stylami zycia, więc jak dla mnie to nie ma problemu........

a u nas - oki, moi chłopcy dzis zaprosili mamusię na kawunie i ciastko :-D
mama sie postarała również..kupilism,y dzis dla Alka prezent na dzien dziecka - takiego konika bujacza little tikes..na razie Alek nie próbował, bo śpi, ale na jego widok szalał.... :ico_haha_01: zreszta na placu zabaw tego typu rzeczy baardzo mu podchodzą :-D

CHCIAŁAM SIE WAS ZAPYTAC - DZIS KUPILISMY CHRUPACZKI BOBOVITY, do tej pory nie dawałam mu nic takiego bo w tym jest mleko, ale chyba zaryzykuje, z tym, że czy WY JUZ DAJECIE DZIECIOM TAKIE HERBATNIKI???one sa twarde....JAK IM je PODAJECIE???W CAŁOŚCI??pewnie wasze dzieciaczki juz gryzą takie rzeczy, ale Aleknie ma doświadczenia niestety...
a i czy wy dajecie dzieciom "kanapki"??chodzi mi o takie pokrojone w kosteczke??
i jak juz pytam o jedzenie - kiedy wasze dzieci dostaja ostatni posiłek w ciągu dnia???

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 maja 2008, 20:00

Aleksandrowicz, :-D DZIEKI :ico_oczko: ja daje Wiki biszkopciki ale podlozne bo okragle cale pcha do buzi,i kanapeczke oczywiscie daje kawaleczki :ico_oczko: na noc Wiki dostaje flache okolo 22.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

26 maja 2008, 20:06

Czesć

Kurcze a;e ja mam pecha. Wyjazd znów nie był najlepszy. To znaczy imprezka super, ale skończyła się nieszczęśliwie. Przepychanki chłopaków na żarty skończyły sie upadkiem Jarka twarza na polbruk. Ma opuchniętą i zdartą całą twarz. Strasznie cierpi i nie wychodzi z domu. Nawet dopracy nie może pojechać. NO tragedia normalnie.

Tomek był mega grzeczny z Dorotka. Nic nie płakał i chyba nawet nie zauważył, że nas nie ma. Nawet jak wróciliśmy to sie uśmiechnął i poleciał dalej do zabawy. trochę nawet mi sie przykro zrobiło. No ale dobrze, przynajmniej mogę go już zostawiać z innymi.

Aleksandrowicz ja daję te ciasteczka Tomkowi normalnie do rączki i on sobie gryzie i ssie tam po swojemu. Kanapki tez daję w kosteczke najczęściej, czasem większe kawałki do rączki. Podobnie z owocami. Całego babanka np daję i gryzie sobie sam pieknie. A kolację najczęściej je ok 19-20. Później kąpiel i spanie. Jeszcze ok północy robię mu mleczko i daje na śpiocha bo inaczej w nocy sie budzi. Widocznie potrzebuje.

Alinko sliczne zdjęcia. Waneska wygląda na nich juz jak rasowa dziewczynka, nie da sie pomylić hehe.

Madziorka tak to jest na forach. sama wiesz jak u nas było. jedno nieprzemyślane zdanie amoże wiele zmienić. Dziewczyna ma inne poglądy i je wyraża. a Ty nie jesteś typową kurą domową jaką ona sobie wyobraża za ideał matki. Ma prawo tak myśleć, jej sprawa, a Ty się kobito wcale nie przejmuj :ico_oczko: .
Oj chyba właśnie wyruszacie do domku bo 20-ta minęła. Szczęśliwej podróży i czekamy na Ciebie.

Frydza Ty... Ty... Ty... :ico_nienie:
Dostalismy przesyłke. Dziękuje w imieniu Tomka. Chociaż ubranka będą dobre za ładnych kilka miesięcy bo on kruszynka dopiero ma 74 cm. Wczoraj go mierzyłam. Pierwszy raz przystawiłam do ściany i pomiar jak dużego chłopca z kreską na ścianie hehe.
Wikunia w kolczykach wygląda świetnie.

Madziu Marcinek świetnie wyszedł na tym zdjęciu w ogrodniczkach.
Dziewczyny na razie muszę zmykać kąpać Tomka i M jak miłość może uda mi sie obejrzeć.

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

26 maja 2008, 20:17

Witajcie Madziorka a to ci chodzi o inne forum , kurka dobrze że nie my.
Magda boże ja już myślałam że mi się w oczach dwoi albo ktoś do domciu wtargnoł i fotkę zrobił pojazdom mojej Wiki :ico_smiechbig: ale kolorek rowerka inny pozatym wszystko tosamo.OJ my jak łóżko skręcaliśmy to :ico_szoking: instrukcja o nonono rozczaś :ico_olaboga:
Alineczka zdięcia suppppeeerr no i te widoki hmmmmm.No ale żeby w dyby dac się zakoc hi hi hi
Alexandrowicz mam nadzieję że ta nocka to byl wypad Olka jednorazowy , bo ja dalej czasami to ząbi ciąg dalszy :ico_oczko:
Frydza ja w najbliższym czasie też zamieżam to zrobic może na po dniu dziecka , a jakie kolczyki wybrałaś?????
UWAGA UWAGA MOJA WIKUNIA WŁAŚNIE ZROBIŁA 5 SAMODZIELNYCH KROCZKÓW :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 maja 2008, 20:20

-indigo-, super ze doszla przesylka :-D :-D mam nadzieje ze choc troche ci sie spodobalo????no wlasnie z tym rozmiarem nie wiedzialam no ale lepiej ze wieksze niz za male :ico_oczko: A ta bojka ojoj :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-05-26, 20:22 ]
edyta29, DLA WIKUNI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,a kolczyki to tam sami daja narazie ma na 6 tygodni takie lecznicze a pozniej wloze zlote niuni :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-26, 20:24 ]
MOJA MAMUSKA kupila Wiki wozek do lalek :ico_szoking: i jest czad za jedna reke Wiki ze mna chodzi a druga pcha wozek i sie cieszy hihihi

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

26 maja 2008, 22:59

Witam wieczorowa pora.
Jestzbyt pozno na konstruktywne myslenie :):
Jestem paaadnieta. Spalam ostatniej nocy 4 h wiec wybaczcie...

U nas wszystko sie kreci w okol tesknoty, telefonow,smsow, wysylaniu zdjec i pilnowaniu, aby Duzy nie czul, ze cos go omija.. choc omija oczywiscie..nieuchronnie.

Mis szaleje.Wychodza nam kolejne zeby i bez nurofenu na noc niestety nie dajemy rady :/ Nic innego nie wchodzi w gre.Zabalki widac juz pod spuchnietymi dziaslami, no ale jeszcze pare dobrych dni/tygodni trzeba poczekac.
Poza tym doskonalimy osiagniecia fizyczne i powolichodzimy za raczki, albo tuptamy przy meblach :): Oczywiscie mam w domu malego elektronika i rozprogramowuje wszystko co ma guziczki i wyswietlacz :):

Generalnie jest dobrze. Alergia dalej Krzysia trzyma, ale niedlugorobimy testy i zobaczymy co wykaza. NApewno jest uczulony na kosmetyki z nivei - tzn te do kapieli.. A kupilam caly zestaw i mialam nadzieje ze obedzie sie bez dramatu..

A tak...To staram sie organizowac kazdy dzien izapelniac kazda wolna godzinke,bo inaczej dostaje jobla i chodze po scianach. Wiecznie jezdze z Misiem po calym Trojmiescie, zaliczam wszystkie parki,zoo,place zabaw iwszelakie atrakcje dobre dla mnie i dla niego.

Dzis przyjechala moja przyjaciolka z Irlandii wiec kilka dni napewno spedzimy wspolnie.

Oprocz tego zaczyna mi sie sesja i juz panikuje, bo bylam w tym semestrze na 1/10 zjazdow i generalnie nie zapisalam ani linijki :/ echh. Ciezko mi.Misio, praca,studia, dom, papierki z Duzego dzialalnoscia i.. ech. No ale co zrobic?

W pracy super- po tylu miesiacach moge stwierdzic, ze zyskalam 2 cudnych przyjaciol ijestem przeszczesliwa ze trafilam w to miejsce. Teraz bedzie jeszcze intensywniej bo ze zwyklego pubu robi sie u nas impreza.. I w czwartek mamy pierwsza oficjalna przytupajke ze swietnym djem, visualami itp.. To oczywiscie laczysie z lepszymi pieniazkami i wieksza rozrywka w pracy. Jakies urozmaicenie.

Od lipca chce isc na prawko i jak najszybciej ogarnac kurs,zeby moc smigac naszym malym autkiem i zaliczac z Misiem pikniki za miastem itd..

A poki co - onby do 6ego. Odliczamy z Duzym, wzruszamy sie,zwierzamy do telefonu i tesknimy jak jasna cholera. Ciezko tak. Ale tesknota jakos nas umacnia. Czuje to wszystko wyrazniej i upewniam sie w fakcie, ze nic nas nie rozdzieli i wszystko juz cholera przetrwamy..

A do 16 - 10dni urlopu, rodzinka, troche imprezek.. Zerotrosk-ddystans do wszystkiego :):

Czytam was naprawde regularnie. Wiem mniej wiecej jak Maluszki i namietnie przegladam zdjecia- oczywiscie sa sliczne.

Mam nadzieje, ze Madziorka dojedzie szczesliwie i Lelek na calego wydobrzeje- i skonczy sie ta chorobowa passa.
Ja tez nie z tym kur domowych, z tych panikar itp.. Dzieki Bogu jeszcze zadna infekcja nas nie dopadla.. no ale do osiemnastki jeszcze duuuuugi czas hehe :):

Kamilko-Dobrze ze Tomcio sie tak ladnie zaklimatyzowal z ciocia i wasza nieobecnosc go nie dotknela. Zawsze to lepiej, niz chowac w domciu histeryka.. Ja bylam paskudna i jak rodzice chcieli gdzies wyjsc walilam rekoma, nogami iglowa o podloge.. I ani przekupstwa, ani obietnice - nic do mnie nie trafialo... :]

Frydza- Jejku... Nie zal Ci takiego dzieciaczka niwinnego dziurawic? Ja jestem jakos przeciwna ingerowania w cialko takiego malucha. Gdyby chciala kolczyki, to sama by powiedziala..w odpowiednim wieku. A tak? ..No ale rozumiem- kazdy lubi co innego.. Nie obrazaj sie.

Alinko - Wania naprawde wypiekniala- taka panna z niej ze hoho! I widac ze bawilisciesie super na Litwie!


Przepraszam,lece spac.

Kocham ta prace, ale gdy wracam o 3, a wstaje przed 8... jest kiepsko.. A trzeba funkcjonowac, tarzac sie po ziemi, szalec z Misiem i miec pomysly na zabawe do wieczora :):

Dobranoc :-*

[ Dodano: 2008-05-26, 23:05 ]
A! I scielam wloski :): Asymetrycznie. z Jednej strony do ramion, z drugiej krociutkie... wiec mysle, ze zmiany na lepsze w toku :-D

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

26 maja 2008, 23:33

dziękuję Dziewczyny za odpowiedzi!!!!!
już mu próbowałam dawac te herbatniki, ale cos mu nie posmakowało, wypluwał..jutro zobaczymy...a kanapki tez bym chciała mu podawać, bo wie,m jak lubi chlebek - zajada sie piętaską, więc spróbuje tez z kanapką, ale zobacze jaka bedzie reakcja na ten skład herbatników...a napiszcie jeszcze jak te kanapki robicie????z jaka wędliną/?taka jak wy jecie, czy macie cos innego???

Indigo - dla Tomeczka wielkie brawa, ze tak dobrze zniósł rozłąkę...a mężuś biedny, współczuję, żeby szybko doszedł do siebie!!!!

Edyta - gratulacje dla Wiktorii za pierwsze samodzielne kroczki!!!!

dobranoc dziewczęta

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

27 maja 2008, 08:23

Witam z :ico_kawa:
Alexndrowcz ja do kanapek daję szyneczkę konserwową albo gotowaną do tego masełko i serek żółty,myślę o ogórku zielonym ale się boję :ico_noniewiem: Może któraś już podawała?????
Juli no to faktycznie dzień masz zajęty po brzegi .No i życzę ekspresowego zdania prawka :ico_oczko:
Dziś jadę do mojej mamusi, bo okazało się że jednak mam wolne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 maja 2008, 09:30

Czesc laski!

Kamilko no strasznie mi zal Twojego męzulka.. kuircze zawsze coś nie tak. No ale przynajmniej bójka była na zarty, chociaz to piciesza... A Tomuś dzielny chłopaczek!! Super, ze nie tęsknił (ale zabrzmiało), to oznacza, ze mozecie sobie dawać cioci pod opiekę :ico_oczko:

Frydza chociaz jestem przeciwniczką przekłuwania małym dzieciom uszu, Wiki jest śliczna :-) Ja Wanesskę podziurawię kiedy sama o to poprosi. Chociaz w naszej sytuacji to kolczyki byłyby dobrym wyjściem - nikt nie pomyliłby ją z chłopakiem :ico_haha_01: No bo jak wkładam jej spodnie i czapkę, to rasowy chłopak hehe.

Madziorka trzymam kciuki za Lelka, oby wszystku mu minęło i lot mu sprzyjał!

Aleksandrowicz ja juz od dawna daję jakieś herbatniki, chlebek, biszkopty, . Daję całego do rączki, a ona jakoś go tam podgryza, rozmiękcza. Ostatnio nawet paluszki takie grube podaję, jakoś sobie radzi.
A z tymi kanapkami to nie wiem.. ja nie daję. Mała nie toleruje mleka, szynek... więc zostaje nam tylko chlebek. Spróbowałam dać szyneczkę dostała uczulenia... Echhh



No i brawa wszystkim za pierwsze kroczki, az się wzruszyłam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-27, 09:38 ]
No a my jeszcze skromnie dziękujemy za komplemenciki :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość