Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

15 lis 2011, 12:31

znaczy że według informacji np na opakowaniu

tak, dokładnie ale przybiera na wadze, w środę idę z Nią na szczepienia i będzie zważona to zobaczymy co lekarka mi powie :ico_sorki:
.Ale widzę że masz leżaczek ten który ja właśnie chcę kupić po chrzcinach.Powiedz mi kupowałaś nowy ?I czy jesteś zadowolona? Mała lubi w nim leżeć?
Iza dostała od chrzestnej na prezent, poszukałam w necie na stronach smyka że to kosztuje ponad 300 pln, sama bym tego nie kupiła bo jak dla mnie za dużo kosztuje i szkoda by mi było kasy :ico_wstydzioch: jestem z tego zadowolona bo ma 3 funkcje i takie fajne wibracje do tego , wczoraj Iza leżała w nim ponad godzinkę i gadała sobie ze mną

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

15 lis 2011, 12:32

ja to Was wszystkie z dwójką to podziwiam!!! Ja nie wyrabiam w takie dni przy jednym dziecku a drugiego obok to już w ogóle sobie nie wyobrażam:) Mój P też stwierdził że się rozmyślił i już drugiego dziecka też nie chce mieć :ico_oczko:
to dokładnie tak jak u mnie. Jak byłam chora to nie wyrabiałam się przy jednym, a zająć się dwójką :ico_olaboga:. Dlatego z mężem zrezygnowaliśmy jak na razie z drugiego i będziemy się lepiej zabezpieczać

A tak w ogóle to hej wszystkim. Rzeczywiście ciężko was doczytać. U nas ze zdrowiem już znacznie lepiej. Bańki pomogły. Dziś muszę już wyjść z domu bo wariuje zamknięta :ico_sorki:.

martasz na wypadające włosy niestety nic prócz masek, drożdży do łykania, ziółek do picia. Ale tak jak dziewczyny piszą te co mają wypaść i tak Tobie wypadną, ale nie bój się łysa nie będziesz. Po prostu w ciąży włosy były gęstsze niż zwykle, a teraz ten jakby nadmiar wypada przez burze hormonów. Ja fryzjerką jestem a też mi niestety wypadają - nie ma środka cud na to, a szkoda. Co mogę poradzić to nie myj w gorącej wodzie włosów, nie susz ich suszarką spuszczonych głową w dół, rozczesuj zawsze zaczynając od końcówek, bo inaczej bardzo się włosy osłabiają, rozdwajają i wypadają

Miłego dnia wszystkim i dużo dużo snu tym które potrzebują :-)

[ Dodano: 15-11-2011, 11:36 ]
kwiatunio fajna włochata córunia hehe, a tak serio to mega dużo włosków ma, i nie wypadają jej? Mój Alanek łysy się urodził z delikatnym meszkiem tylko

[ Dodano: 15-11-2011, 11:47 ]
szkieletorek co do leżaczka to jedna koleżanka z wakacyjnego kupowała ten z fiszer price i nie była z niego zadowolona. Stwierdziła, że jest przereklamowany do tego drogi tak jak mówi kwiatunio. Ogólnie leżaczek to super sprawa, bo możesz wszędzie wziąć ze sobą malucha, ja nawet biorę Alanka ze sobą do łazienki jak się kąpie. Ale mam leżaczek, który nie jest znanej firmy a jest naprawdę fajny. Masywny, solidny, można mu zmieniać oparcie: dla malucha jest leżaczek, dla starszaka krzesełko, można też w pół sadzać dziecko. Ma poręcz z zabawkami, możliwość bujania. Także jeśli nie masz za dużo pieniędzy to rozejrzyj się w jakiś tańszych sklepach niż smyk i nie koniecznie firmowy leżaczek - dużo zaoszczędzisz, a będziesz miała to samo.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

15 lis 2011, 13:15

izuś_85, może faktycznie powinnam spróbować innych butelek. Mam z lovi, trochę szkoda, bo kupiłam w zapasie kilka butelek i chyba ze 20 smoczków :ico_noniewiem: w sumie są nie rozpakowane, więc najwyżej sprzedam

elibell, jajka jadłam normalnie, na razie wykluczułam tylko mleko, teraz czas na jaja :ico_noniewiem: A Twojemu Doriankowi zeszło wszystko ładnie? A Elizka też teraz przychodzi do Ciebie do łóżka?

martasz, na te wypadające włosy moja koleżanka chodziła na jakiś masaż skóry głowy, podobno pomagało

kwiatunio, super zdjęcia :ico_brawa_01: śliczne córcie :-D najbardziej podoba mi się fotka Izuni z tatą :-D

[ Dodano: 15-11-2011, 12:18 ]
nina0226, ja też mam niefirmowy leżaczek, mały dostał go na chrzciny od mojej sis, też jestem z niego bardzo zadowolona

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

15 lis 2011, 13:25

kwiatunio a ona jest na baterie , akumulatorki czy jak ?

[ Dodano: 15-11-2011, 14:13 ]
Kobietki bo mnie nie daje spokoju gwiazdka i prezenty.Mam pomysł co dla męża a nie co dla reszty.I teraz czy któraś z was jeździ na nartach bądź desce?
My już narty ubranie i sama nie wiem mamy ale chce teraz P kupić ubranko termo i kominiarkę ale nie wiem jakiej firmy i na co patrzeć przy zakupie.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

15 lis 2011, 17:27

szkieletorek my mamy taki leżaczek tylko niebieski z lwem. Sprawdza się super, wart swojej ceny. Jest na baterie(takie duże). Mały lubi w nim leżeć i bujać się. Ma opcję krzesełeczka, regulowane oparcie.. Teraz blokuję płozy i karmimy w nim Antka.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

15 lis 2011, 17:47

Rany ale cisza na forum.
Kilka dni temu było kilka stron dziennie a teraz cisza jak makiem zasiał.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

15 lis 2011, 18:04

ja z herbatką, Izunia śpi, do kąpania mam już wszystko przygotowane :ico_sorki: Julka bawi się u siebie :-)
a ona jest na baterie , akumulatorki czy jak
jest do włożenia jedna bateria r20 do tych wibracji :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

15 lis 2011, 18:35

Dzięki kwiatunio.
A ja się zbieram z mała na kawkę do znajomej.
Ale oczywiście rodzice mnie musieli wkurzyć że po cholerę ją tak włóczę , że rozchoruje się że w domu powinnam ja zostawić.Kurde szlak mnie trafia bo oni by chyba chcieli bym ich pytała czy mogę zabrać własne dziecko.Czasem się czuje tak jak by ona ich była a nie moja bo chcieliby by wszystko było tak jak oni chcą.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

15 lis 2011, 19:30

Witam:)

Moje dziecko nabyło nową umiejętność... ssanie kciuka... Od kilku dni nie chciała za nic smoka cały czas go wypluwała... a dzisiaj patrze a ona sobie z zadowoleniem kciuka ssie... Masakra wiem że baaaaardzo ciężko jest dziecko później oduczyć ssania palca a do tego cały czaqs straszą że to psuje zgryz u dzieci i załamana jestem...

Do tego znowu wrócił jej chyba katar :ico_placzek: tylko najgorsze jest to że słyszę że ma przytkany ten nosek i że coś jej tam charczy ale nic nie mogę ściągnąć Byłam u lakarza płuca oskrzela czyste na szczęście. Kazała mi tylko wit C podawać. Ale dalej mnie martwi że jej :ico_placzek: :ico_placzek:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 lis 2011, 20:40

elibell, jajka jadłam normalnie, na razie wykluczułam tylko mleko, teraz czas na jaja A Twojemu Doriankowi zeszło wszystko ładnie? A Elizka też teraz przychodzi do Ciebie do łóżka?
wszystko zeszlo w ciagu 2 tyg. ale do miesiaca nie powinno sie nabialu wiec tak czekam i za kilka dni próbuje. a eliza niestety tez w nocy przychodzi kładzie sie pod kołdrę i śpi, jak ja zaniose do jej łóżka to po godzinie znów jest u mnie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość