margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

28 mar 2012, 08:50

hej
mała śpi a my z Igim jemy śniadanie :ico_sorki:
dla Martynki i Lilusi wielkie buziaki (troszkę spóźnione :ico_wstydzioch: ) Obrazek
Gabi, sukieneczka prześliczna :ico_brawa_01:
usg bioderek u nas pediatra jak była na wizycie patronażowej w domu zaraz po porodzie to zostawiła skierowanie i u nas jest tak ze to ortopeda robi usg odrazu na wizycie teraz jak pojdziemy tez tak bedzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

28 mar 2012, 09:55

hej
my na USG do poradni preluksacyjnej idziemy we wtorek i też dostaliśmy skierowanie od pediatry od razu na pierwszej wizycie patronażowej .agaa może lekarz zapomniał podejdź i zapytaj bo to ważne

My chrzcimy 15 kwietnia ,sukienusie kupuje moja siostra(chrzestna) wiem ,że kupi śliczną i zrobi do tego sweterek więc jedno mam z głowy .Trochę jestem zła bo kasy nam dużo pójdzie , bo w knajpce gdzie robimy są dwie opcje 60zł od osoby i 90zł .Chcieliśmy tą tańszą ale okazuje się że w niedziele tylko opcja 90 wchodzi w grę a w sobotę ksiądz nie chce nam niuni ochrzcić :ico_zly: bo ma już terminy pozajmowane wiec tylko najbliższych wołam a że mamy z mężem dużą rodzinkę to i tak sporo tego będzie .A ja chciałam skromnie i niedługo tam siedzieć :/

aaaaaaaaa i stawiam za 2mc mojej Lenki :-D
Obrazek

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

28 mar 2012, 10:07

witam
No to pojde po niedzieli po to skierowanie,ale sie wkurzylamjak wrocilam do domu i mi sie przypomnialo ze mial mi dac a nie dal :ico_zly: o wszystko trzeba sie upominac :ico_puknij:
A nie wiecie czy trzeba wyciagac karte czy tylko pojde, posiedze w kolejce i mi wypisze?

Za 2 miesiace Lenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Musze dzisiaj zadzwonic do ginki i zapisac sie na wizyte bo jeszcze nie bylam na przegladzie :ico_oczko: A boje sie jak cholera bo mam nadzerke do usuniecia :ico_placzek:
zy ktoras jeszce nie byla na przegladzie czy tylko ja?

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

28 mar 2012, 10:11

A nie wiecie czy trzeba wyciagac karte czy tylko pojde, posiedze w kolejce i mi wypisze?
u nas jest tak ze jak chce sie skierowanie to pielegniarki w rejestracji wypisza pojda do lekarza po pieczatke i po krzyku :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 mar 2012, 10:57

zy ktoras jeszce nie byla na przegladzie czy tylko ja?
Ja jeszcze nie bylam :ico_wstydzioch: bo nie mam z kim malej zostawic. A u mojej ginekolog zawsze swoje w kolejce trzeba odczekac...

U nas jak sie ma wydrukowane kupony na recepte to nie trzeba z karta z NFZu isc.
Wlasnie mi sie przypomnialo, ze musze te karte Martynce wyrobic :ico_olaboga: wylecialo z glowy.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Lenki za 2 miesiączki, dla Hani i Patryczka :-) :ico_brawa_01:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

28 mar 2012, 11:16

witam

Leno i Haniu wszystkiego wielkie brawa za skończony drugi miesiąc życia :-D

Lilusiu i Martynko też spoźnione brawa za skończony trzgieci i drugi miesiac życia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

i ja stawiam :ico_tort: za skończony drugi miesiac zycia Patryka :-D

jaka slodka ta sukieneczka na chrzest... :579:

mad gratuluje podjecia waznej decyzji zyciowej i ustalenia daty slubu

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

28 mar 2012, 14:01

Lenko Haniu i Patryczku Obrazek

my z Amelką już 2 godz spaceru zaliczyłysmy z malutka przerwa na cycanko w domu teraz malutka spi na balkonie w wozku Igor poszedł z babcia do znajomych a ja bd obiad robiła :ico_sorki:

[ Dodano: 28-03-2012, 15:02 ]
a i już bociany dziś 2 widzieliśmy z Igorem Obrazek

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

28 mar 2012, 17:45

hejka!
:ico_brawa_01: :ico_tort: dla Lenki , Patryczka i Hani!!!
No i stawiam :ico_tort: dla mojej Oli, bo dizś jej miesiecznica :-D
Co do USG bioderek to mi powiedzieli , ze jest ono obowiazkowe i refundowane dla wszystkich dzieci i koniecznie trzeba je zrobic do 6 tygodnia życia.
Mad- :ico_brawa_01: za 23 czerwca, ważny dzień, wazna decyzja :-D powodzenia!!
Gabi- sukieneczka słodka!!! mi sie podobaja takie na szybedłku robione ze sklepu Józefinka, nie da sie skopiować zdjecia;(

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

28 mar 2012, 18:38

Hejka witam sie po malej przerwie ale weny nie mialam, nawet was nie czytalam dopiero teraz doczytuje

Mad brawa za pierwsze kroki w sprawie slubu Obrazek

no i dla Martynki, Lenk,i Patryczka za 2 miesiace i Oli za miesiac Obrazek

Gabi piekna ta sukienusia :ico_brawa_01:


Bylismy dzis na wazeniu i szczepieniu
Hania powolutku przybiera wazy 4920 wiec nie duzo
ma 58cm dlugosci i 38 glowki
porownajcie z waszymi :ico_sorki:
na szczepieniu strasznie plakala, pozniej jej uspokoic nie moglam
teraz spi i sie przebudza ze strasznym placzem :ico_placzek:
biedulka pewnie pamieta :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 mar 2012, 18:52

A moje piersi maja dzis mega kryzys :ico_placzek: mala nie chce cycusia, drze sie w nieboglosy... laktatorem sciagnelam zaledwie 30ml :ico_placzek: Zrobilam jej herbatke dla niemowlat to nie chce jej pic. Zrobilam butle MM ale na spanie ja wzielo z tym ze zaraz pewnie bedzie krzyczec bo jest mega glodna.Jestem zalamana i mam nadzieje ze to chwilowy kryzys.

Pisza wszedzie ze w 3 i 6 miesiacu nastepuje kryzys w karmieniu piersia i metoda na nie poddanie sie jest jak najczestsze przystawianie. Ale jakprzystawiac jak ona nawet chwycic nie chce :ico_noniewiem:
Do tego byla calarozpalona zmierzylam temperature i miala 37.4

Beatka78, Hania dojdzie do siebie po szczepieniu :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości