Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

11 wrz 2007, 13:19

hej hej
Jednak jestem :-)
Odebrałam wyniki moczu i nie wiem ,ale coś chyba nie tak,moze któraś z was dziewczyny sie zna :ico_noniewiem:
Wyniki:
Leukocyty6-8 ; min0 max5
nabłonki płaskie pojedyncze
Bakterie liczne
Pasma śluzu liczne w prep.

Co o tym myślicie? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

11 wrz 2007, 13:33

Hej,

Marcia, to odpoczywaj duzo i nie przemeczaj sie!! I bardzo Ci zazdroszcze ze mozesz sobie leniuchowac :-)

Monia,

Nie znam sie az tak na wynikach, ale z tego co pamietam to mialam cos podobnego ostatnio (musze sprawdzic, bo mam w domu a teraz jestem w pracy).
Na pewno zawsze mam bardzo liczne bakterie, Ty masz tylko liczne to juz lepiej niz ja....
Nablonki plaskie to chyba maja wszyscy....?
Jesli chodzi o leukocyty to musze sprawdzic ile ja mialam ostatnio! Z tego co pamietam tez mialam ponad norme.....
Nie wiem o co chodzi z tym sluzem, takiego czegos nigdy nie mialam na wynikach!

Mysle, ze nie masz sie czym martwic!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

11 wrz 2007, 13:56

Dzięki Gosiu :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

11 wrz 2007, 14:26

monia26 pisze:Odebrałam wyniki moczu i nie wiem ,ale coś chyba nie tak,moze któraś z was dziewczyny sie zna :ico_noniewiem:
monia26 pisze:Co o tym myślicie? :ico_noniewiem:


według mnie troche za dużo leukocytów, no i te bakterie!!! ja jestem pielegniarka i do tego sama mam kłopoty z zakazeniamki ukł moczowego. własnie dzis odebrałam wreszcie dobry wynik po kuracji antybiotykiem.

na antybiotyk sie jeszcze nie kwalifikujesz ale pij dużo i jedz duzo warzyw z witamina C, np natke pietruszki, kiwi, sok żurawinowy. i naprawde dużo pij. przepłukasz tak nerki i pechęrz i najprawdopodobniej pozbedziesz sie bakterii.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

11 wrz 2007, 16:58

Monia,

Tak Marcia ma racje, ja tez mam bez przerwy klopoty z pecherzem i pije teraz duzo m.in. soku z zurawin (jak mi kiedys Marcia zalecila) i mam nadzieje ze kolejne wyniki bede miala juz dobre....

Wpadlam jeszcze na chwilke, zaraz ide do domu, ale chyba juz dzisiaj mnie nie bedzie, bo musze ugotowac jakis obiad, moj P ma teraz caly tydzien dzienna zmiane i pewnie wroci glodny o 20.00 :-)
Poza tym mam pod opieka 2 piesy mojej szefowej, bo ona wyjechala i ja sie nimi zajmuje i musze przyjsc wieczorem i je wyprowadzic......... tak wiec nudzic to sie raczej dzisiaj nie bede i o odpoczywaniu nie ma mowy, dopiero poznym wieczorem :-)

Pozdrawiam i zycze milego wieczoru!!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

11 wrz 2007, 20:28

marcia_pod pisze:według mnie troche za dużo leukocytów, no i te bakterie!!! ja jestem pielegniarka i do tego sama mam kłopoty z zakazeniamki ukł moczowego. własnie dzis odebrałam wreszcie dobry wynik po kuracji antybiotykiem.

na antybiotyk sie jeszcze nie kwalifikujesz ale pij dużo i jedz duzo warzyw z witamina C, np natke pietruszki, kiwi, sok żurawinowy. i naprawde dużo pij. przepłukasz tak nerki i pechęrz i najprawdopodobniej pozbedziesz sie bakterii


Dzięki Marcia :-)

Własnie lekarz mi zalecił sok z żurawiny i kazał powtórzyc badania w czwartek,nastraszył mnie,ze coś mogę mieć z nerkami :ico_placzek: :ico_noniewiem: i najadłam sie stracha :ico_olaboga: Wiecznie cos!!!!!!! :ico_zly: :ico_placzek:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

11 wrz 2007, 21:03

monia26, nie stresuj sie na zapas. Na pewno jest wszystko w porządku.

A ten sok z żurawiny dobry jest? Można kupić normalnie w sklepie? Może i ja zacznę pić? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

12 wrz 2007, 08:22

Czesc Dziewczyny,

monia26 pisze:Własnie lekarz mi zalecił sok z żurawiny i kazał powtórzyc badania w czwartek,nastraszył mnie,ze coś mogę mieć z nerkami :ico_placzek: :ico_noniewiem: i najadłam sie stracha :ico_olaboga: Wiecznie cos!!!!!!! :ico_zly: :ico_placzek:


Monia, nie masz sie czym martwic, ja mam gorsze wyniki niz TY, ale ja jestem przyzwyczajona, ze wiecznie cos nie tak z moim pecherzem.... i bylam pewna, ze w czasie ciazy mnie to nie ominie, teraz bralam urosept, ale w sumie nie pomogl mi nic, wiec go przestalam brac, ze by nie truc Dzidzi.... lekarka stwierdzila, ze na ta chwile nie ma potrzeby brac silniejszych lekow, wszystko sie okaze na nastepnych badaniach. Ale na szczescie nic mnie nie boli! ..... za to wczoraj wieczorem dostalam pare kopniakow w pecherz i to mnie zabolalo :ico_oczko:

Sok z zurawin (ja kupuje normalnie w sklepie), jak dla mnie to moze byc, chociaz pilam smaczniejsze napoje.... z tego co wiem to sok z czarnej porzeczki tez jest dobry, generalnie wszystko co jest moczopedne...... oprocz piwa oczywiscie (chociaz normalnie powinno sie tez pic piwko :-))

Mary, powodzenia na wizycie, daj znac jak poszlo, czy wszytsko OK.

Pozdrowionka dla Wszytskich :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

12 wrz 2007, 11:41

hej kochane :-)

ja dzisiaj humorek troszkę lepszy,posprzątałam cały domek,a teraz upijam się soczkiem żurawinowym :ico_oczko:
madziarka81 pisze:A ten sok z żurawiny dobry jest? Można kupić normalnie w sklepie? Może i ja zacznę pić? :ico_noniewiem:

Madziu soczek jest pyszniutki :-) ,a kupiłam go w aptece ,taki normalny do rozcieńczenia,są jeszcze tabletki ,ale pani w aptece doradziła mi jednak soczek, bo to zawsze zdrowsze niz tablety :-D
Ja nie wiem skąd sie to dziadostwo bierze :ico_noniewiem:
Pamietam,ze 2 tyg,temu robiłam badanie moczu prywatnie i wyniki były idealne,a dzień później wylądowałam w szpitalu i też mi robiono mocz i przez jedną noc w szpitalu złapałam jakieś bakterie :ico_szoking: i wyniki były juz gorsze.
Jeden wielki brud i syf w tym szpitalu i ja mam tam rodzić :ico_olaboga: :ico_zly:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

12 wrz 2007, 12:44

monia26 pisze:Jeden wielki brud i syf w tym szpitalu i ja mam tam rodzić :ico_olaboga: :ico_zly:


No wlasnie.... czysciutko w tych naszych szpitalach :ico_oczko: ja jeszcze nie wiem, w ktorym szpitalu bede rodzic! Ale chyba zdecyduje sie na ten najblizej domu...

A co Wy myslicie o szkole rodzenia?? Czy to jest sens, czy ktoras z Was sie zapisuje?? Jesli tak to w ktorym miesiacu??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość