Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

14 maja 2007, 13:18

lucy23 mojej przyjaciółce spuchły stopy i tez nie było jej widac kostek.Okazało sie, ze piła wode z wysoka zawartoscia sodu. Sód zatrzymuje wode w organizmie.jak tylko zmieniła wode na taka z bardzo malutka zawartoscia Na to opuchlizna jej zeszła sama.

[ Dodano: 2007-05-14, 13:20 ]
Jak to dobrze, z jestescie i ze popieracie mnie w mojej decyzji.Od razu jakos tak mi razniej. Przez chwile pomyslałam sobie, ze moze przesadzam i użalam sie na d soba, ale jednak mysl o urodzeniu spokojnego dziecka przemówiła mi ostatecznie do rozsądku.
A słowa serafinki to juz w oóle mnie utwierdziły w słusznosci decyzji

serafinka: "a poza tym to trzeba się skuopić na ciąży i móc ją szczęsliwie i świadomie przezywać bo to nie zdarza się nam znowu tak często..... "


dzieki wielkie

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 maja 2007, 16:45

k@tk@ wsparcie masz ogromne.... wszystkie ci dobrze radza... i dla ciebie brawa za rozsadna decyzje... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
fajna bedzie z ciebie mamusia!!!!

ja tez mialam plan zapisac sie na kurs.... ale on trwal ok 3 miesiscy.... i ciezko byloby mi przewidziec jak bede sie wtedy czula..
normalnie sie nie chce po pracy chodzic na dodatkowe zajecia.. a co dopiero w ciazy...
nawet jesli czujemy sie dobrze... to maluszek potrezbuje odpoczynku i wyciszenia... hihi
sama to sobie powtarzam... bo szalec mi sie chce... samopoczucie super. i czasem zapominam, ze ja juz "niejedna" jestem hihi

a propos dolegliwosci... mi tez puchna nogi podczad dluzszego siedzenia.. w pracy... ale nie widac zeby byly wielkie.. bardziej jest to odczuwalne niz widoczne hehe
poza tym plecy...
a zgaga to taka malenka.. ledwo wyczuwalna.. ktora w ogole mnie nie meczy...
zachcianek zadnych
takze nie mam co narzekac..
brzuszka prawie nie czuje.... hihi czasem spojrze ze zdziwieniem... ze go mam hihi
ale pewnie z przyzwyczajenia mi juz nie ciazy... sama nie wiem... hihi

poza tym to rewelacja. i kazdej zycze takiej ciazy!!!!!!
zeby jeszcze nie bolalo przy porodzie i bede happy... ale tak wzorowo to juz nie bedzie!!!! nie uciekne przed tym.... hihi

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

14 maja 2007, 16:52

Moja ciąża tez byłaby super, ale przez głupią przepuklinę ledwo chodzę. Strasznie mi to przeszkadza, bo brzuszek coraz cięższy i większy, to i przepuklina bardziej boli. Powtarzam sobie, ze dla Małego to wytrzymam, ale czasami na prawdę jest bardzo ciezko. Wczoraj pod prysznicem az sie popłakałam, bo nie mogłam nawet nogi podniesc... :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 maja 2007, 20:07

dziewczyny jutro ide do lekarza....kolezanka nie widziala mnie kilka dni i powiedziala,ze cala jestem napuchnieta :ico_placzek: twarz i rece :ico_placzek: a stopy to juz strasznie :ico_placzek: ale dobrze sie czuje,mimo wszystko poczytalam o tym zatruciu i jestem przerazona....ja pije bardzo duzo,kuzynka mi mowi,ze to dlatego .....k@tk@ a twojej kolezance twarz tez troche spuchla?? nie wiem co myslec,mam nadzieje,ze to nic takiego :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 maja 2007, 20:09

wisienko przykro mi bardzo.... nie wiem co to znaczy ale sadzac po tym co piszesz to sie domyslam ze to nic milego....
a tak juz bedzie cie trzymalo cala ciaze???

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

14 maja 2007, 21:29

lucyz tego co pamietam to tylko stopy jej tak mocno spuchły
nie denerwuj sie na zapas.Wszystko bedzie dobrze, kochana lucy...

[ Dodano: 2007-05-14, 21:35 ]
wisienkotrzymaj sie dzielnie, kochana :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

14 maja 2007, 22:00

lucy23, nie chciałabym Cię straszyc, ale moja kolezanka mi opowiadała, ze spuchła własnie w taki sposób na kilka dni przed porodem... Wiec moze Twojemu Maluchowi tez sie tak spieszy? Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Trzymam kciuki.

madziorka hihi, bedzie mnie tak trzymalo juz do konca. Operacje zrobia mi dopiero po porodzie :ico_placzek: Jak nie wytrzymam to powiedzieli ze beda musieli prawdopodobnie wczesniej wywołac poród albo zrobic cesarke. Wiec zaciskam zeby i tylko sie modle zeby donosic ciaze do ok 37 tygodnia. A codzinnie jest gorzej i gorzej... :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 maja 2007, 22:02

twarz mam lekko spuchnieta,tak jakbym przytyla,wiec pewnie ok...moze to kilogramy i dlatego jest wieksza :-D a stopy to juz bardzo,ale chodzic moge i czuje sie dobrze... :ico_noniewiem: pewnie wszystko ok,ale ja sie zawsze na zapas martwie :ico_puknij: wisienko kochana ,strasznie wpolczuje....ciaza i bez przepukliny potrafi dawac sie we znaki ...jestes bardzo dzielna

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

14 maja 2007, 22:12

lucy23 pisze: pewnie wszystko ok,ale ja sie zawsze na zapas martwie
Lepiej sie martwic na zapas niz lekceważyc, wiec mam nadzieje ze lekarz potwierdzi ze wszystko jest oki, a spuchniecie to wynik np pogody albo niewłaściwej diety :ico_oczko:

Sorka, ze Wam się tak żalę, ale jakos mi tak mi troche lżej jak się wypłakusiam u Was na ramionkach od czasu do czasu....

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 maja 2007, 01:57

wisienka zal sie ile wlezie,po to mamy TT :-D ja sie zale non stop he he ale zawsze mnie pocieszycie i mi lepiej :-D nawet z ta opuchlizna ...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość