Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 mar 2008, 12:33

CleoShe pisze:zwykle jak go zacznę przewijać, pupę do góry mu dźwignę to z niej dalej wychodzi

to chyba wszystcy tak :ico_haha_02:

Dziewczyny wiem że zielona kupa to źle ale codokładniej? Bo dzisiaj właśnie taką zrobił i niewiem czy panikować i jechać do pediatry czy przeczekać do następnej i jak tamta też będzie zielona to dopiero. Spowodowane to może być tym że już praktycznie samo modyfikowane dostaje? No raz dziennie ma cyca.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

19 mar 2008, 12:33

Czesc u nas slonko ale tez tylko 2stopnie.Amelka zrobiła takie kupsko dzisiaj ze az w nogawce miala.Przed chwilką dzieci z przedszkola szukały zajączka w ogródku tak się wzruszyłam jak moja Julcia szukąła patrzyłam przez okno.Może to śmieszne ale mnie takie rzeczy wzruszają przypiomina mi sie dziecinstwo.Jejku u mnie tyle kurzu przez ta łazienke wycierałam wieczorem a rano znów biało.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 mar 2008, 12:34

madziarka81, a i ja na szczęscie jescze ciemieniuchy nie musiałam zwalczać, ale chyba Goonia pisała coś o ciekłej parafinie (podgrzewanej) że ona pomaga i ładnie po niej schodzi.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

19 mar 2008, 12:48

Renia0601, dzieki. Ja smaruje oliwka, Martynka ma tyle włosów ze ciezko sie dostac do skóry głowy :-)

Chyba cofne sie i poczytam co Gosia pisała na ten temat :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

19 mar 2008, 12:50

jezeli nic mu sie po tej kupie nie dzieje nie placze to nie martw sie moja Amelka czesto takie robi jak np nie potrafi zrobic to potem wycisnie zielona ale nastepna juz ma normalna.Jednak kupy zielone nie moga sie czest zdarzac bo to znaczy ze cos dziecku zaszkodzilo jezeli ja np karmie piersia.Moja amelka tez ma ciemieniuche

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

19 mar 2008, 13:32

Renia, Norbertowi tez sie zdarza zrobic zielona ale nie panikuje. Czesto jest tez taka mieszana. Wczesniej wogole robil co 2 dni i drugiego dnia juz ewidentnie sie meczyl. Teraz robi codziennie.

A o ciemieniuszce rozwinelam watek na Niemowlakach jak ja sie tym martwilam. Cale szczescie jednak jej nie mial, tylko delikatnie na brewkach, ale dziewczyny pisaly jak sobie z nia radzic.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 mar 2008, 14:02

Dziewczyny u nas kupa prawie kazda zielona ale jak mowilismy pediatrze to mowila ze nie mam sie czym martwic to jest normalne do 1 roku zycia

a z ciemieniucha ja nie mialam problemu wic nie pomoge

majka jak ja okapie to jak pojdzie spac wstanie do 6h od karmienia a pozniej co 4h lub 5h

a i u nas sloneczko moze sie na plaze wybierzemy

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

19 mar 2008, 14:07

Hej Kobietki!!!
Co tam u Was? U mnie dzień beznadziejny po prostu. Najpierw Karolek od 4 rano marudził, bo bolał go brzuszek. Potem mi się zepsuł telefon. A na koniec wynikła głupia sytuacja z moimi koleżankami. Miały mnie odzwiedzić w tamtym tygodniu. Przygotowałam się i w ostatniej chwili zadzwoniły, że nie da rady. No w porządku zdarza się...Miały wpaść dzisiaj, znowu się przygotowałam :ico_zly: i tym razem w ogóle nie zadzwoniły, że nie przyjadą :ico_zly: No po czorta znowu kupiłam tyle rzeczy? Mogłam to wydać na święta albo na Karolka!!! W dodatku większość tych słodkości nie tknę no bo przecież karmię a tu jest czekolada, białko kurze itp. Mąż też nie przepada za słodyczami. No ta co miała poinformować mnie, że nie przyjadą zadzwoniła teraz właśnie ... no miła jest!!! No rozerwie mnie chyba!!! Dobrze, że Karol śpi, bo nie widzi jak mama się wścieka!!!

[ Dodano: 2008-03-19, 13:14 ]
Madzia nie szukaj ... jak ochłonę... to Ci napiszę jak to zrobić z tą parafinką

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 mar 2008, 14:27

Snieg nas przegonil ze spaceru :-(

U nas tez sie pojawiła ciemieniucha, szukam wlasnie porad jak sie tego swinstwa pozbyc, wyczytalam ze dobra jest olejuszka z firmy "skarb matki", ale chetnie dowiem się jak parafinę uzywac :)

Goonia nie przejmuj sie kolezankami, nastepnym razem jak zechca przyjsc, to im powiedz, ze jak chca cie odwiedzac jak wczoraj, to niech na drzewo spadają. Nieodpowiedzialne sa.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

19 mar 2008, 14:44

pinko pisze:Goonia nie przejmuj sie kolezankami, nastepnym razem jak zechca przyjsc, to im powiedz, ze jak chca cie odwiedzac jak wczoraj, to niech na drzewo spadają. Nieodpowiedzialne sa.
No właśnie tej jednej co dzwoniła, powiedziałam co na ten temat myślę ...więc chyba się zastanowi teraz czy mnie odwiedzić...hehe...
Już mi przeszło, ja mam charakterek jak wulkan :ico_oczko: szybka "erupcja" i święty spokój :-)
Już podaję przepis na parafinkę. Zanim jej użyjecie koniecznie trzeba podgrzać. Trzeba ja włożyć do kubka z gorącą wodą i szybko się ociepli. Wysmarować główkę na 15 min przed kąpielą. Podczas kąpieli wymasować główkę, a po kąpieli wyczesać. Schodzą całe płaty. Nie trzeba smarować w dzień.
Karolek po tej nocy strasznie marudny. Nie spuszcza mnie z oka. Jak tylko od niego odejdę od razu beczy, a jak się pojawiam uśmiecha się i gada. I tak w kółko ... mały terrorysta :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-19, 14:46 ]
A tu seria śpiochów z wczoraj:
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość