margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

01 sty 2009, 15:49

i ja witam noworocznie :ico_brawa_01:
życzę wam aby ciąża przebiegała bezproblemowo :-D i żeby jak najszybciej był lipiec bo ja to już osobiście doczekać się nie mogę :ico_wstydzioch:
ale mam ochote na słodkie batoniki a wszystkie sklepy pozamykane :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

01 sty 2009, 15:50

malutkaniunia88, moze czekoladke?:-D akurat mam na zbyciu jedną :)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

01 sty 2009, 16:09

milutka204, czekoladke to i ja mam schowana najgorcze ze mi sie chce marsa albo kitkata albo twixa :ico_puknij: chyba po obiadku odpale autko i na cpn pojade sie zaopatrzyc :-D

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

01 sty 2009, 16:18

I ja się witam w Nowym, 2009 roku :-D
I również życzę Wam zdrowych, donoszonych dzieciaczków i spełnienia wszelkich marzeń :ico_haha_01:

Ja to wczoraj przywitałam Nowy Rok z 38 stopniową gorączką :ico_olaboga:
Masakra tak mnie powaliło na łopatki że szok, ale już wracam do formy :ico_oczko:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

01 sty 2009, 17:11

hej dziewczyny
Kajunia zdrówka zyczę
ja wczoraj poszłam spać prze 1,ale ledwo wytrzymałam,mimo że spałam popołudniu.za dwa dni zaczynam już II trymestr więc mam nadzieję że z tą datą mdłości i senność przejdzie...

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

01 sty 2009, 18:23

Witam!Ja dotrwalam do połnocy a potem zasnelam szybciutko jak dziecko :-) A dzis caly dzien chodze po domku w pizamce,zaraz zmykam bo robimy sobie wieczor filmowyz mezem.A powiem Wam ze coraz czesciej zagladam na ciuszki na allegro ale jak poczytalam i popytalam znajome to kazda co innego mowi.A kiedy wyscie zaczely kupowac dla dziecka bo wiekszosc juz ma dzidzie jedna a ja pierwsze i sie martwie jak to wszystko ogarne.

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

01 sty 2009, 21:18

Zuzia jak ja się dowiedziałam o ciąży a było to prze spodziewaną @ to od razu chciałam kupować :-D ,gdzieś pod koniec 4 miesiąca pojechaliśmy do sklepu zobaczyć jak na zywo wyglądają łóżeczka i wózki ,a potem w 6 miesiącu zamówiliśmy a na początku 8 odebraliśmy ze zkleu.ubranka,ręczniki,pościel,kocyki moi rodzice kupowali ,mamusia systematycznie zbierała,a potem okazało się że mam wyprawkę jak dla 5 dzieci :-D :-D
teraz będziemy kupowac łóżeczko ale dla Hanusi,a rzeczy dla dzidzi w większości mam,z ubranek tylko body i pajacyki ,ale to też mama moja kupi.
ja w przesądy nie wierzę jeśli chodzi o kupowanie,aczkolwiek coś w tym jest...jak odebraliśmy rzeczy ze sklepu to za parę dni zaczeły mi się skurcze i przez 2 miesące musiałam leżeć aż do porodu..ale to pewnie zwykły przypadek :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

01 sty 2009, 22:28

witam wieczorowo :-D
juz mam caly zapas batonikow :ico_brawa_01: dodam rowniez ze zaliczylam dzis kolejne ciazowe :513: jak myslicie kiedy to minie moja mama to mowi ze jesli bede miala tak jak ona w ciazy ze mna to bedde :513: dopoty dopoki ruchow groszka nie poczuje :ico_olaboga:

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

01 sty 2009, 23:28

Lalkato fajnie sie mialas ,my wszystko musimy sami pokupowac ,cos tam kumpela wspominala ze podrzuci jakies ciuszki zobaczymy,bede systematycznie po trochu kupowac a na koniec zostawie łozeczko,wozek fotelik.Kase mam odłozona bo wiedzialam ze to bedzie dosyc duzy wydatek ale ile bede miala przyjemnosci :-) i znajac mnie pokupie za duzo ale co tam.W przesady nie wierze co ma byc to bedzie a jestem osoba ktora nie lubi wszystko zostawiac na ostatnia chwile.Tylko jeszcze nie wiem jaka płec :-) to bede kupowac uniwersalne a jak juz bedziemy wiedziec czy chlopak czy dziewczynka to dokupi sie.malutkaniunia mi mdłosci przeszły i piersi tez mniej bola ,tylko jestem senna ale ogolnie nie mam podstaw do narzekania :-)

[ Dodano: 2009-01-01, 22:33 ]
Dziewczyny ja zmykam do łozia ,wszystkim zycze kolorowych snow. :-)

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

02 sty 2009, 10:16

hej dziewczyny
malutkaniunia mdłości to bardzo dobry znak w ciąży,więc jakoś prztrwaj :-D :-D
Zuza my wydaliśmy na wprawkę koło 6tyś...z tego wózek i fotelik 2tyś,trochę tego jest,więc wydatek bardzo duży,szczególnie jak wspaniałe paśntwo polskie daje 1tyś becikowego... :ico_smiechbig: które rozejdzie się w sekundę ,bo szczepionki trochę kosztują...
przyznam ze Hania miała na prawde bardzo duzo ubranek,a zawsze słyszałam żeby nie kupowac za dużo bo dziecko szybko rosnie itd...z mego doświadczenia dużo ubranek się przydaje,czasami kilka razy trzeba dzidzie przebierać ...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość