Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 wrz 2009, 13:33

Blask, to niech teściowa ci pierze tę tetre zobaczymy.........

a jakie miała argumenty za?
oprócz ekonomicznych ktore można łątwo obalić bo niestety ale to trzeba prać w 90 st proszek energia płyn
a potem to wyprasować

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

08 wrz 2009, 13:55

jagodka racja.Przeliczyc to wszystko to sie nie opłaca,ale jesli Blask chce spróbowac niech próbuje i zda nam relacje pozniej :-)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 wrz 2009, 13:57

ta przecież nie trzeba od razu oryginalnych pampersów kupować,te tańsze też już są dobrej jakości.a w sumie sznury na korbę też kosztują i pozwolenie sąsiada... :ico_smiechbig:
A tak w ogóle jak się czujesz?
prawie dobrze.Psychicznie coraz jaśniej mi się robi a fizycznie trochę w brzuchu boli,dziwnie bo nie powinno no ale jeszcze poczekam no i krawienie już pomału się kończy...może dla tego i z psychiką lepiej bo to krwawienie to takie namacalne dowody tego co się stało :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-09-08, 14:18 ]
aha zapomniałam napisać...
poczytałam o tej egzemie....Moja Zuzia ma AZS a to rodzaj egzemy,mam taki artykół

Przyczyny

Egzemę o podłożu alergicznym, zwaną również atopowym zapaleniem skóry, dermatitis atopia, najczęściej powodują aktywne związki zawarte w kosmetykach, płynach do zmywania i proszkach do prania. Często jej przyczyną są tworzywa sztuczne, farby lakiery, czy nawet metale. Również spożywanie niektórych pokarmów może się skończyć dla alergika niedobrze. Przodują tutaj czosnek, cebula, pomidory i marchew. Egzema może również występować jako skutek uboczny niektórych antybiotyków i sulfonamidów.

i moja Zuzia to ma,zwiemy to po prostu AZS ale nie ma z tym aż takiej tragedii jak ropienie czy coś.No w każdym bąź razie wiem co to jest i umiem sobie z tym radzić i dobrze wiem,że moja Gabrysia tego nie ma :ico_puknij: lekarz nas nastraszył :ico_puknij: Gabi ma co innego :ico_sorki: muszę poczytać ale to takie chrostki malutkie i nie swędzą i nic się z tym nie dzieje,może jest taka gruboskórna :ico_haha_01:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

08 wrz 2009, 14:47

Laski chyba was pogło :ico_szoking: ,że ja się będę w tetrę bawiła :ico_smiechbig:

Z resztą zaproponuję jej jeśli chcesz ok,ale ty to pierzesz :): :ico_haha_01: :ico_haha_01: i niech mnie cmoknie :ico_oczko: wiecie gdzie :ico_oczko:
:ico_puknij: musiałabym mieć ku-ku by się na to godzić .
Argumenty teściowej : nonono się nie odparza , niby ,że taniej , zdrowiej , że niby dziecko szybciej wyrasta z pieluch , że nie leży w mokrym -( z tym mogłabym się nawet zgodzić )
i takie tam ......

Ale moja riposta będzie krótka : TY już swoje dziecko odchowałaś ?!
Ja ja swoje będę chowała tak jak ja uważam , jeśli będę potrzebowała rady , pomocy POPROSZĘ!!!!!!!!

[ Dodano: 2009-09-08, 14:49 ]
Ps :zgodziłabym się z tym ,że nie leży w mokrym

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 wrz 2009, 15:30

a ja bym się nie zgodziła.Nasika i nie zawsze poczujesz zwłaszcza jeśli folie na tetrę się używa.W tetrę wsiąknie ale pupy mocz dotyka a w pampersa wsiąknie i tak nie dotyka.Z resztą pampersy jak się dobrze zmienia dość często to nic nie odparza.W tetrze też odparzają tyłki,kupa czy tu czy tu odparzy trzeba szybko zmieniać a siusiu w pampersie mniej groźne.zdrowiej? a w pampersie chorzej? :ico_haha_01:
a i że taniej to nie prawda :ico_nienie: Ja taka mądralińska jestem,że wszystkie argumenty bym obaliła :ico_haha_01: :ico_haha_01:
z tymi pampersami tak myślą,że niby źle,bo niektóre mamy myślą,że jak jest pampers to już go nie trzeba tak często zmieniać bo jeszcze nie przemokło :ico_haha_01: no tak nie wolno :ico_nienie: i wtedy jest zdrowo,czysto,wygodnie i nawet tanio,bo nic się nie pierze,prąd nie traci na pranie i prasowanie,na proszki i wybielacze.
a jak zawijałam dziecko w tetre,miałam okazję gdy gdzieś zapomniałam pampersa a tetre do karmienia zawsze miałam ,jak zawijałam to myślałam,że oszaleję,to nie lada wyczyn żeby było dobrze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 wrz 2009, 15:33

Witam :)

Ale aktywne jesteście dzisiaj :)

Zubelku miło Cię znowu widzieć i czytać :)

Blask... tetra w dzisiejszych czasach? To jak byśmy miały w czasie okresu używać waty zamiast podpasek i tamponów! Wygodne jak jasna ch... :ico_brawa_01:
Ja sądzę że pampersy mniej odparzają niż tetra! Przecież tetra bez sztucznej ceratki przelatuje... ależ komfort :ico_szoking:

Na 4 bratanicach wypróbowałyśmy z bratową już chyba wszystkie pampersy i najlepsze są te oryginalne lub najnowsze huggisy... te też są ok.
Pozostałe zaś nie zdawały egzaminu... własnie pupa była po nich zaczerwieniona :ico_nienie:

Jeśli chodzi o kremiki, pudry czy oliwki naszym zdaniem nie ma nic lepszego jak kremik o oleistej kontystencji "AQUA STOP" z Ziołoleku :ico_brawa_01:

To tyle reklam :)

Ściskam Was w ten słoneczny dzionek :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

08 wrz 2009, 16:25

Co do firmy pampersów czy kosmetyków to nie ma co porównywac,bo dzieci różnie reagują i niestety dla niektórych będą dobre pampresy dla innych te z Biedronki.
Sorry za takie porównanie ,ale akurat Biedrona mi przyszła na myśl.

zubelku najwazniejsze,ze psychicznie już dochodzisz do siebie i teraz tylko czekać aż napiszesz Nam o kolejnych 2 kreseczkach :) Nie dołuj się dla naszych dzieci będziesz internetową matką chrzestną :-D

My po przedszkolu,było super. Ucze go jak powiedziec pani ,ze chce siku i najkrócej będzie jak powie ,,toilet,, i co chwilę mu przypominam to słowo i pewnego czasu pytam go ... Jak powiesz pani,ze chcesz siku? a on ,,kibel,, :ico_szoking:
Ja w szoku ,scielo mnie i zaczelam się smiać :-D

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

08 wrz 2009, 16:38

sylwia.uk, :ico_smiechbig: kibel dobre :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 wrz 2009, 16:39

Hehe... Sylwia uśmiałam się z tego hasła:) Najważniejsze że chłopak polubił przedszkole :ico_brawa_01:
W najgorszym przypadku spojrzy na przedszkolankę kocim wzrokiem, złapie się za siusiaka i pani już będzie wiedziała o co chodzi:)

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

08 wrz 2009, 16:57

Dokładnie Qanchita :-D najśiesziejsze,że oni do niego gadaja a on nie kumaty heheh
tych pan w przedszkolu to chyba z 5 ma i teraz badz tu madry ,ktora o cos zapytac :ico_olaboga: ale widzę podejscie maja do dzieci i w grupie nie ma samych 3 latków tylko tez malusie dopiero co raczkujace :ico_szoking: ale chociaz przyzwyczaja się do małych ,,duszków,, :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość