Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 mar 2010, 18:05

czesc :ico_sorki: U nas nagła zmiana planow - jedziemy dzis d Dziekanowa,bede na swieta !!!

Bylysmy tez na szczepieniu,Zuzia wazy 6 kg. Byla bardzo dzielna,nawet nie zauwazyla,ze pani jej cos zrobila,tylko sie skrzywila i dalej sie usmiechala do mnie :-D

Trzymajcie kciuki,zeby nic jej nie bylo,bo lipa bedzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

15 mar 2010, 19:26

Hejka :-D

Byłam dziś z mężem we Wrocławiu, bo miał kolejną rozmowę kwalifikacyjną... i znów lipa. Proponują 1200-1500 netto i umowę zlecenie. To jakiś żart. Już nawet rozważamy wyjazd męża za granicę. Jak dla mnie to ostateczność. Na szczęście mamy trochę pieniążków oszczędzonych. Wika została z babcią, jak zwykle mnie nie zawiodła :-D

Helen, iw_rybka, śliczne zmiany w podpisach :ico_brawa_01:
ja mam elastyczna do wiazania, podobno nadaje sie dla dzieci do 9kg
dobrze wiedzieć, dzięki :-) więc trzeba się w tkaną zaopatrzyć :ico_oczko:

Tak szczerze, to wiedziałam że Wika jest silna i nieźle jej idzie dźwiganie główki, ale myślałam, że tak większość dzieciaczków w jej wieku :-) Przekażę Wiki, że jest zdolna :ico_oczko:

Pruedence, oby jednak to noszenie nie rozpieściło Adasia :ico_sorki: Biedny Maluch, tak strasznie ten katar Go męczy :ico_noniewiem:

Co do pieluch, to ja od tygodnia używam dada 3. Jak na razie jest ok.

anusiek, dzięki, już zamówiłam tą matę. Też się nad nią zastanawiałam, ale coś zdecydować się nie mogłam :ico_oczko: Mam nadzieję, że Małej się spodoba

leona, śliczne zdjęcia Marcelka :-D Fajny chłopak rośnie :ico_brawa_01:

iw_rybka, o to coś się ruszyło w wadze Zuzieńki :ico_brawa_01: Owocnych ćwiczeń, oby postępy były znaczne i koniecznie odezwij się, jak tylko wrócicie.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

15 mar 2010, 19:37

rybka to owocnego pobytu :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-03-15, 18:44 ]
A co do pieluch ja używam pampersy 3 baby active i nam nie wycieka ani kupa ani siku:)

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

16 mar 2010, 12:05

witam,

w końcu idzie wiosna :ico_brawa_01:
Mam nadzieję, że i u Was świeci słońce :-)
Wyjeżdżamy jutro do moich rodziców, a w piątek (jeśli pogoda dopisze) wezmę małego do cioci na wieś :-) i połazimy po wiejskich drogach :ico_brawa_01:

u nas wszystko wspaniale, malutki kochańszy z dnia na dzień...już tak się pięknie do mnie uśmiecha :-)

Zazdroszczę że Marcelek tak długo śpi :ico_oczko: mój budzi się wygłodniały co 2 godziny :ico_sorki: Już przywykłam ale czasem oczy się zamykają jak karmię :ico_sorki:

iw_rybka, ciekawe dlaczego taka nagła zmiana planów ale dobrze, że święta śpędzicie w domu. Brawa dla Zuzi, to dzielna dziewczynka :-)

inia mam nadzieję, że mąż Twój znajdzie jednak pracę i nie będzie koniecznośći wyjazdu...
A mała naprawdę zdolna :ico_brawa_01:

Pieluch używam huggis 2 (3-6kg) są ok ale mały toleruje każde...

Ciekawi mnie co u dorotaczekolada, chyba dawno nie pisała...no chyba że coś przegapiłam.

Czekam aż mały wstanie i idziemy na spacerek :-)

lilo

16 mar 2010, 12:36

Coś mało piszecie znowu :ico_nienie:
Może faktycznie wiosna i wszystkie wywiało :ico_oczko:
U nas pogoda taka sobie, napadało znowu śniegu ale topnieje no i błoto.
Ciekawi mnie co u dorotaczekolada, chyba dawno nie pisała...no chyba że coś przegapiłam.
Też o niej niedawno myślałam :ico_sorki:

Co do pieluch to zaczęliśmy używać trójek są wyższe, może dlatego już jakiś czas mała się nie usmarowała :ico_oczko: Ale czasem się zasika, nie wiem jak ona to robi, myślałam że tylko chłopcy tak mają :ico_oczko: Chyba się lubi przebierać, typowa kobietka :ico_oczko:
Wczoraj mąż kupił Pampersy Sleep&Play ciekawe jakie będą, mówią że są trochę gorsze od Activ :ico_noniewiem:

inia1985, trzymam kciuki za pracę męża :ico_sorki:
Już przywykłam ale czasem oczy się zamykają jak karmię :ico_sorki:
Ja dziś miałam 3 pobudki na jedzenie i zawsze zasypiałam, budzę się a tu mała śpi, pierś na wierzchu, no i odkładałam ją :ico_oczko: Niewyspana jestem dzisiaj, do tego ciągle przeziębiona.

Moja śmieszka zaczęła się uśmiechać na mój widok, już nie tylko odpowiada na mój uśmiech. Fajne są takie maluszki, już mi szkoda że czas tak szybko leci :ico_oczko:

A to nasze postępy w ćwiczeniach, moja dzielna kobietka :ico_brawa_01:

Obrazek

Obrazek

I taki mały uśmieszek żeby ciotki na mamę nie krzyczały że się tak chwali :ico_oczko:

Obrazek

iw_rybka, super fotki w podpisie dzieciaczków :ico_brawa_01: I trzymamy kciuki za Zuzię :ico_sorki:

Uciekam bo mała się obudziła i słyszę że coś mi szykuje w pieluszce :ico_oczko:
Zbierzemy się na spacerek po jedzonku.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

16 mar 2010, 13:42

U nas też słońce ale Adas dalej zaflegmiony wiec ze spaceru nici, już jest lepiej bo mniejszej objętości ma pawiki z rana no ale patrząc na to że Tośke trzymało 10 dni to jeszcze do weekendu posiedzimy w domku.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

16 mar 2010, 14:14

anusiek, miłego wypadu :-) Podobno pogoda ma dopisać, więc będziecie mogli sobie spokojnie pospacerować :-)

lilo, pięknie Julka dźwiga główkę :ico_brawa_01: Też masz zdolną dzidzię, tym bardziej, że nie ma nawet jeszcze 2 miesięcy :ico_brawa_01: A uśmiech - cudo :-D Nawet mój mąż zerknął i powiedział, że jest śliczna :-D Przyznam szczerze, że bardzo lubię jak dodajecie jakieś fotki dla ciotek :ico_oczko:

Pruedence, dobrze, że Adasiowi przechodzi choróbsko :ico_brawa_01:

Ja właśnie wróciłam ze spaceru i niestety wiosny coś nie widzę. Śniegu strasznie dużo :ico_olaboga: A do tego pod końcówką znów zaczęło padać :ico_noniewiem: Z niecierpliwością wypatrujemy wiosny :-)

Też ostatnio się zastanawiałam co u dorotyczekolady,ciekawe czy nas jeszcze poczytuje

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

16 mar 2010, 15:51

lilo- super fotki :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

16 mar 2010, 16:05

hejka :ico_oczko:

dzisiejsza nocka znowu fajna byla, karmienie po 4tej i pobudka po 7ej :-) :ico_sorki:

na dworzu piekne slonko to i spacerek zaliczony :ico_brawa_01:

lilo brawa dla Julki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

16 mar 2010, 16:20

lilo, ale ladna dziewczyna :ico_brawa_01:
Też ostatnio się zastanawiałam co u dorotyczekolady,ciekawe czy nas jeszcze poczytuje
ja tez

my poszlismy do lekarza wczoraj, mala ma zapalenie spojowki i dostala masc z antybiotykiem, na razie poprawy brak, mi sie wydaje ze gorzej, ropa leci jak lzy :ico_placzek: ale mi jej szkoda, dzisiaj spacer odpuszczam bo jak mam jej wycierac to na podworku

inia1985, mam nadzieje ze maz znajdzie prace, ja mojego bym nie puscila za granice, nawet za najnizsza wolalabym aby pracowal ale byl na miejscu, wystarcze ze na poczatku ciazy zostawil mnie na 3 tyg i pojechal na 2 koniec polski, dla mnie to byl koszmar, teraz mnie denerwuje ale wiem jak jest bez niego :-D

a moja dzisiaj pierwszy raz od xxx czasu obudzila sie jesc i 2 :ico_szoking: moze przez te oko no nie wiem ale pomykala 1 cyca i spala jak zawsze do 4 i pozniej do 7

[ Dodano: 2010-03-16, 15:22 ]
dzisiak kupilam pieluchy dada 3 i mala 2 kupe zrobila i nic nie ucieklo :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość