caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

14 kwie 2008, 16:47

Mróweczka pisze:zato bawi się swoim filutkiem cały czas-pieluche mu sciagam i pierwsze co to odrazu rece na siuśka zboczeniec...wciska go sobie, ciganie a najlepsze ze mu czesto...staje hehe czy to normalne?? boje sie ze kiedys sobie urwie...

dokładnie to samo u nas, na siłe muszę mu łapki odciągać od niego a on i tak swoje i często właśnie mu "staje"-choć to jakoś tak głupio pisać o takim maluchu :-) , ale chyba to normalne takie zainteresowanie jak ja to nazywam Panem Metką :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

14 kwie 2008, 16:55

Mróweczka pisze:katrin a ta baba tak gada tylko a pewnie i tak przyjdzie i powie ze ja na kolanach prosiliscie...to juz takie nasienie :ico_puknij:
no chyba ze Wam zrobi przysługe i nieprzyjdzie wtedy chwała jej za to :-D
:-D :-D :-D Też tak myślę :-D
A moja przegina znowu w drugą stronę, nie wiem co gorsze. Ale też jakby mi nie przyjeżdżała tak często (chociaż, niech se przyjeżdża jak musi, ale niech się zachowuje, zwłaszcza u kogoś) to bym ją może nawet polubiła. Dowiedziałam sie ostatnio (kochana ta poczta pantoflowa) , że w swoim bloku mówią o niej "ni to do Boga, ni do ludzi" Ciekawe dlaczego :ico_noniewiem: :ico_oczko: I dlaczego nikt mi nie powiedział o tym przed dwoma laty?

Mróweczka
, hehhe, te stawanie to nie z takich powodów jak u dorosłych. Nie wiem sama z jakich, ale jak kiedyś miałam praktyki w żłobkach i domach dziecka to widziałam, że małym chłopcom tez stają... Byłam taka zszokowana, że :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :-D Ale miałam wtedy z 16 lat i byłam ciemna jak tabaka w rogu jeśli chodzi o te sprawy :-D :ico_wstydzioch:

Nie wiem czemu, ale czuję w kościach, że pani teściowa się do nas wybiera. Przeważnie ją prawidłowo potrafię wywęszyć :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-14 ]
caro pisze:jak ja to nazywam Panem Metką
:-D :-D :-D :-D
też mi się zdaje, bo może oni ciekawi co im tak się majta między nogami, a dzieci jak wiadomo do metek mają pociąg :-D :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

14 kwie 2008, 21:04

hej wieczorkiem
O ale naklikalyscie
U nas wiosenka wiec my cały dzień na dworku spedziliśmy.

Ale wam zazroszcze ze wasze maleństwa juz chodzą ja to musze mojego bąbla prowadzać i to za dwie rece, strasznie mi nie wygodnie bo ciagle schylona.
syla Kami paluszki tez wpycha, nieraz ma odruch wymiotny

Mróweczka, Kamik też lapie ciaga gniecie swojego pieknego i jeszcze woła sisi. I też mu nieraz staje, troszke to smiesznie wyglada.

katrin, co do teściowej to współczuje, mam nadzieje że sobie gdzieś pojedzie na ten miesiąc a wy bedziecie spokojniejsi i bedziecie mieć udany roczek.

Delicja-
:ico_brawa_01: lda Olci, supeer że zaczyna już jeść jak nasze dzieciaczki.
:ico_brawa_01: Brawa za decyzje wyjazdu

Kasik Zdjecia superaśne, szkoda że u nas nie ma takiego zoo

[ Dodano: 2008-04-14, 21:26 ]
a gdzie jest Mordeczka, czyżby się już pakowała, że nie zaglada do nas

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

15 kwie 2008, 07:56

Cześć laseczki
przybiegłam się pochwalic , że u nas jest druga jedynka na dole w ciągu tygodnia wyszły jej dwa zabki , ale mamy za to cięzkie noc szok jarano o 5 nie mam siły oczu otwaorzyć , ale wczoraj przez tą pogodę piekna spacerek poprłudniowy z córka i mężem naładowałam akumulatorki (wieczorem wkleję zdjęcia)
Lenka tez ciągle cos majstruje w buzi , ale to chyba przez zęby skrobie paluszkqmi po dziasełkach , pozatym u nas wszytsko po staremu praca, praca , dom , pranie sprzatanie i tak wkoło macieju ....buuu a tak bym gdzies pojechała nad morze może :)

moje dziecko poza tym zabkowanie w nocy to ideał i do jedzenia i wogóle bardzo grzeczna , tylko wszędzie jej pełno trzeba pilnowac bo porządki robi co rusz i coś urywa , psuje . Poza tym nauczyła się tańczyć :-D :ico_brawa_01: , urachamia muzę (wieże) i tańczy tak , smiesznie się kołysze , kłóci sie ze wszystkimi macha palcem tak wykłada śmiesznie , robi amen do Bozi przesyła buziaka to nic ze od policzka on wychodzi , robi ciiii paluszkiem jak śpi Kamel(pies nasz) , pokazuje jak szczeka piesek , woła kotka kici ,kici , oj i wiele innych i miam miam głaszcze sie po brzuszku i woła , a jak zobaczy butelke z kasza to szaleństwo :ico_olaboga:

Dziewczyny a ja juz odeszłam od cycusia nie karmimy sie wogóle :ico_placzek: tak mi brakuje tej bliskości , no ale to był dobry moment ponieważ zaczynało robic sie tak ,że zaczynała od nowa spać z cycem w buzi , więc kiszka , ale powiem wam , że przeszło bez boleśnie nie dopomina sie wogóle nie szuka poprstu pięknie
no i niedłuygo u nas roczek kurde jak minął ten czas to szok :ico_szoking: :ico_szoking: musze jakieś menu ustalic :ico_olaboga:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 kwie 2008, 08:10

Dzień Dobry i zapraszam na kawusię

Kamelek wklajaj zdjecia, u nas to samo jest z wieżą, sam włącza, muzyka zaczyna grać, a ten tany tany :-)

aj miałam popisać trochę, ale młody się dopomina mamusi :-)

A dziś idziemy na kontrol do laryngologa

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

15 kwie 2008, 09:05

witam was dziewczynki
KAMELEK brawa za ząbki dla LENKI no i super że tak bez b.ólu i płaczu porzegnałyście się z cycusiem bo nieraz to różnie jest
a ja mam prośbe do dziewczyn z nad morza czy macie jakieś adresy lub telefony na jakies kwatery takie blisko przy morzu i chociaz zeby była łazienka w pokoju bo nie wiem co sie dzieje powariowali chyba wszędzie gdzie dzwonie pozajmowane katastrofa prosze pomocy

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

15 kwie 2008, 10:46

Cześć :-D
U nas pogoda słoneczna więc też całymi dniami po polu biegamy :ico_brawa_01:
No to się dopisałam Krystiano mnie wzywa, zaglądnę wieczorkiem paaaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

15 kwie 2008, 15:41

Malej zoltko dochodzi po nocnym spaniu, wiec wpadam na chwilke :-) .
Kamelek, gratulujemy nowego zabka, no i wszystkich nowych umiejetnosci. One zawsze tak bardzo ciesza :-D , a takie maluchy kiedy posylaja caluska, albo pokazuja "cicho" sa takie slodkie i kochane, nie do podrobienia.
Katrin, ja juz tak przyzwyczailam sie do bezzebnej Mayi, ze dziwnie mi bedzie kiedy te zebiska w koncu jej wyrosna :ico_oczko: . Przez kilka ostatnich dni znowu jej dokuczaly, tym razem te gorne. Miala strasznie popuchniete dziasla...no ale powoli sie uspokaja, zebow nie widac, tyle ze dziecko mi strasznie cierpi :ico_placzek: Zycze Wam, zeby tesciowa dotrzymala slowa i wyjechala :-D
Kasik, super zdjecia z ZOO, my tez niedlugo wybierzemy sie...moze na pierwsze urodzinki Mayi. Na zdjeciach z Erysiowego roczku widac, ze dzieciaki znalazly wspolny jezyk, mamuski chyba tez, co? A na zdjeciu w podpisie Vikula jest baaardzo podobna do taty. Jak z jedzeniem? Alergia powoli mija, czy nadal musisz bardzo uwazac przy komponowaniu posilkow?
Mroweczka, zdjecia z imprezy odjazdowe. Duzo gosci i wszyscy dobrze sie bawili i maluchy i dorosli. Wy w przebraniach, super sprawa! A Erys mial soper muche, poprostu czad! :-D Torcik wygladal wybornie...Ers taki rozesmiany i chyba caly tata... no i Ty sliczna dziewczyna!
Rybciu, gratulacje !!! za tak dlugi czas bez antybiotykow :ico_brawa_01:
Kolka, z Julki sliczna panna, ale to nie dziwne, bo po mamusi i na tym rowerku tak dorosle wyglada!!!
Hektorka, poczekaj jeszcze chwilke,Ty tez bedziesz biegac za Kamilkiem jeszcze kilka tygodni...A o blogu na smierc zapomnialam, jak to sie moglo stac :ico_szoking: :ico_noniewiem:
Caro, kurujcie sie kochani!!! Mam na dzieje ze Oskarekiem juz wszystko OK


sorki, reszte dopisze pozniej bo mala sie zlosci

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

15 kwie 2008, 17:26

uff udalo mi sie tu wejsc ale czy uda mi sie przeczytac poprzednie str to nie wiem :(
nie wiem co jest.,...nie moge wejsc na TT..mam tylko bialą strone :( szlag mnie juz na to trafia no :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Jak tylko prubuje to albo biala str albo caly komp mi wiesza i musze restarta :( czemu tak mam no;(

[ Dodano: 2008-04-15, 17:41 ]
ale narobiliscie mi ochoty na ZOO..my mamy takie dosc duze i fajne... napewno sie przejde z dzieciakami :-D
Zdjecia superasne :-D
Dobrze ze Oleńka juz moze jesc wiecej rzeczy
Kolka.. ciesze sie z Toba ze fajnie spedzilas weekend.. ale w Płocku jeszcze fajniej bedzie a juz cieplo sie robi wiec zakladaj ta kiecke i fruuu do Płocka :P
wiecej nie moge nic doczytac bo mi sie TT zacielo znow ;( nie wiem nawet czy post poleci..sprobuje jeszcze wieczorem zajrzec
Kacpi nadal aniolek... zeboli nowych nie ma ale w sumie ma 16 wiec na nastepne trzeba zaczekac jeszcze troche ...Na spacerku zawsze grzecznie w wozku siedzi z czego jestem bardzo zadowolona... nie chce nic gadac oprocz TATA czasem powie daj dzia,mam, maaaa( to niby mama :-D)
Ja sie ostro odchudzam i mam juz -9 do tylu :-D uff wiecej nie pamietam ..jeszcze pokombinuje z tym TT zeby Was poczytac :(

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

15 kwie 2008, 18:02

M0rD3CzKa pisze:ale w Płocku jeszcze fajniej bedzie a juz cieplo sie robi wiec zakladaj ta kiecke i fruuu do Płocka :P
pomyślimy :-D :-D :-D Może nawet obędzie się bez kiecki? :ico_oczko:
M0rD3CzKa pisze:zeboli nowych nie ma ale w sumie ma 16
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: 16 :ico_szoking: My czekamy na dziewiątego...

Gratuluję -9 :ico_brawa_01: Ale masz kobieto zacięcie :ico_brawa_01:

lecę do dzieciątka. Woła głośno i wyraźnie MAMA. Za długo na to czekałam, żeby teraz zlekceważyć :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość