Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 lis 2007, 10:47

melduje sie :ico_oczko:
luska po czopku viburcol przespala cala noc do 9.00 :ico_szoking: :ico_szoking: pierwszy raz w jej zyciu obudzilam sie wczesniej niz ona :ico_haha_01:

a to jest moje juz :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:
http://tullimy.blox.pl/2007/11/12-Tulli ... -Posy.html

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 lis 2007, 11:33

Hej dziewczyny
Madziorka ale super wyprawa musiala byc. Pokaz jakies zdjecia z niej. :ico_sorki:
Kasik biedna Vikula, jesli podejrzewasz anemie to zrob jej badania. Tomek mial anemie i dostawal zelazo przeszlo mu od razu.

Jasnie Pani to twoja nowa chusta? Pochwal sie nią jak przyjdzie.

Fela co do pogody kolega moj wlasnie w lutym sie wybiera do egiptu mowi ze pogoda ma byc ladna.

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

29 lis 2007, 11:34

Witam z rana z :ico_kawusia: i zapraszam :ico_haha_02:
U nas Nati troche buszowal w nocy ale teraz jeszcze spi :ico_oczko: a mnie sie nudzi bo nie sprzatam zeby go nie obudzic :ico_oczko:
Jasnie Pani :), to co pokazujesz to jakis rodzaj nosidla tak?
madziorka hihi, wy to chyba lubicie aktywny wypoczynek :ico_haha_01: moj slubny nie chcial by tyle ganiac na urlopie :ico_oczko:
kasi.k miejmy nadzieje ze malej ksiezniczce nic nie dolega :ico_pocieszyciel: a co do witaminek to w mleku modyfikowanym sa, no i moze sprobuj jakies dodatkowo doustnie wprowadzic :ico_noniewiem:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

29 lis 2007, 11:52

madziadzieki,a czemu mam te maski kupic,ale zwiedziliscie :ico_brawa_01: ja tez bede ganiac na maxa,bo jak juz gdzies jestem to chce wykorzystac ile sie da bo nie wiem kiedy i czy wogole tam wroce bo jeszcze tyle innych zakotow na swiecie do zobaczenia.
wiesz juz nie moge sie doczekac,a piramidy to dla mnie na pierwszym miejscu.
zastanawiamy sie z pawlemw ktorym miescie sie zalokalizowac czy tam gdzie y (nie pamietam jak sie nazywa) czy po drugiej stronie(tez nie pamietam nazwy),blizej do piramid :ico_noniewiem:
a wodke napewno wezmiemy i mamy balowac do samego ranca dzien w dzien bo juz dawno nie bylismy na wakacjach,wiesz ciaza,dzidzius i tak jakos zlecialy lata...
a na nasza klasa dopiero sie zalogowalam ,poszperalam i dzisiaj mam zamiar jak czas pozwoli znowu tam wejsc :ico_haha_01:

no nic spadam,konrad chce jecha do ba ba czyt owce czyli na farme :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 lis 2007, 12:10

gosia888 pisze:Jasnie Pani to twoja nowa chusta?

Emilka_M pisze:Jasnie Pani :), to co pokazujesz to jakis rodzaj nosidla tak?

obie macie racje, miekkie nosidlo typu mei tai (pochodzi z chin) miesci sie w kategorii chust :ico_oczko:
fela, fajnie, ze jedziecie na wakacje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 lis 2007, 12:16

fela my zatrzymalismy sie w sharm el sheik.. a hurgada jest blizej piramid hehe
ja tez bylam nastawiona na piramidy i wielblady.. to byly trakcje nr 1
a na miejscu wszystko zweryfikowalam hehe ziemia swieta okazala sie niespodziewana wycieczka.. nie zdawalismy sobie sprawy ze w ogole zaistnieje taka mozliwosc a jak sie tylko okazalo to napalislimy sie. a zrezygnowac trzeba bylo z piramid hehe i nie zaluje w ogole
sa rozznie opinie na temat wycieczki do kairu
ale gdybym poleciala tam jeszcze raz to napewno chcialabym zobaczyc ten cud swiata hehe
zwlaszcza jak bedziecie tam 2 tyg . super

a maski kupcie bo sie przydaja ,takie z rurkami
po wejscu do wody nie bedziesz mogla wyjsc z podziwu i maska jest niezbedna zeby podziwiac te wszystkie cuda rafy koralowej
a pozyczone czesto bywaja wadliwe no i nie wiesz kto wczesniej w niej pluł hehe

gosia ma chyba racje.. w trakim terminie to chyba egipt najlepszy bo tez cos mi sie obilo o uszy ze tam pogoda jest gwarantowana
tylko ja nie moglam sie przyzwyczaic. ze slonce ciepelko a zmierzch zapadal tak wczesnie hehe i zakaz tych kapieli wrrr ale wiadomo polak potrafi i trzeba bylo sie postawic hehe

ale jak sie dowiedzialam ze oni po zmroku wpuszczaja do basenu jakies plyny dezynfekujace czy cos takiego to juz nie spieszno mi bylo do kapieli nocnych hehe

aha i w hotelu piwko dostajesz w kubeczkach plastikowych hehe takze na dwa lyki.. ale wszystko all incl wiec pijesz do woli tyle ze trzeba sie nachodzic hehe
a drinkow i innych alkoholi poza winem i piwem nie polecam..cieplei i sredniej jakosci hehe, bo lod tez ryzykowny bo oni robia go z wody z kranu prawdopodobnie,, a ona jest nie za czysta i nawet zeby kaza plukac mineralna

a i obzeraj sie owocami na maxa, sa pyszne hehe
fela jak dobrze pojdzie to wrocisz 5 kg ciezsza hehe
tylko ze tam mimo ze zarlam na maxa to i tak nie przytylam hehe szybko spalasz na tych wycieczkach i w wodzie hehe

ale bedziecie miec zajefajne wakacje heeh a jeszcze jak wam sie tarfi super ekipa to w ogole... my poznalismy super ludzi. akurat w naszym hotelu bylo nas 3 pary z calej wycieczki i skumalismy sie na maxa
utrzymujemy kontakt i w styczniu mamy sie spotkac hehe

i nie zdziw sie jesli na kazdym kroku zobaczysz rosjan
ba! nawet egipcjanie po rosyjsku potrafia gadac hehe
nasza ilonka bylaby uradowana hehe

emilka adas tez poczatkowo marzy o lezeniu na plazy ze wzgledu na jego fizyczna robotke i czasem wspomni ze ja probuje go wykonczyc hehe bo to do mnie nalezy organizacja tego typu wypadow hehe
ale cieszylam sie bo adas zawsze mowil ze marzy zobaczyc jerozolime i betlejem i nawet nie podejrzewalismy ze nam sie to uda bedac w egipcie hehe
super ze moglam spelnic jego marzenie hehe
no i adas bardzo zadowolony
a jeszzce nam sie udalo bo zmienili nam godzine lotu. zamiast wracac w nocy to wylecielismy na drugi dzien wieczor hehe czyli caly nieplanowany dzien na plazy hehe
tylko wymeldowac sie musielismy do poludnia co byloby kicha na maxa gdyby nie fakt ze jedna z par zostawala na drugi tydzien wiec u nich sie moglismy wykapac i td hehe

[ Dodano: 2007-11-29, 11:22 ]
jasnie pani fajne to nosidlo hehe

sorki za wywody ale moglabym tak rozprawiac i wspominac godzinami hehe
Ostatnio zmieniony 29 lis 2007, 12:30 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

29 lis 2007, 12:28

Z okazji nastepnej Vikulkowej miesiecznicy stawiamy takie cudo :-D

[center]Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/[/center]

[ Dodano: 2007-11-29, 11:30 ]
Do HV idziemy dopiero na 13 :ico_olaboga: Zobaczymy co powie, bo wg niej wszystko jest zawsze ok :ico_puknij: :ico_olaboga:
Napiszę wam wszystko wieczorkiem, i o wizycie i o jedzonku Viki i leczeniu... oj, duuuzo tego jest...

A jak się mała obudzi to mykamy na policję :ico_placzek: bo mnie oszukali na eBay :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: napisze wam wieczorkiem co i jak...

Miłego dzionka :ico_prezent:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 lis 2007, 12:31

kasik dziekujemy, pyszny torcik... dla wikusi z okazju 7 miesiecy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :509: :509: :509: :509:

[ Dodano: 2007-11-29, 11:36 ]
kasik no napisz wszystko wieczorkiem. juz sie niecierpliwie. mam nadzieje ze vikusia bedzie ok

a z ebayem to niezle jaja.. jak to ??? czekam na szczegoly..

ja zamowilam wczoraj na allegro kalendarze ze zdjeciami leosia hehe
naszym rodzicom, moim dziadkom i siostrom hehe
musielismy do niektorych miesiecy zrobic leosiowi sesje. hihi
na grudzien wstroju mikolaja na lipiec w okularach i szlafroku hehe na styczen w kombinezonie hehe
wyszedl rewelacyjnie nasz model. pokaze wam w swieta bo na razie nie moge wkleic na fotosik zeby nie zobaczyli hehe ma byc niespodzianka. hehe
dobrze ze na jesien mieliscmy hehe
jeszcze jedno musze pstryknac na czerwiec (mistrzostwa w pilce) w stroju pilki hehe

a leon pospal 15 min i mysli ze mu wystarczy????

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

29 lis 2007, 13:07

kasikco z tym ebay,tez czekam i jak z vikula...koniecznie napisz.
madzia a ty pisz o tym egipcie jak cos ci sie jeszcze przypomni.a jak wy trafiliscie do betlejem to jakas okazja wam sie trafila czy organizuja tam te wypady na zwiedzanie????
a z tym basenem no to niezle...ja tez jak sie uchleje to wskocze tak zeby podtrzymac tradycje :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 lis 2007, 13:21

fela pisze:ja tez jak sie uchleje to wskocze tak zeby podtrzymac tradycje :ico_oczko: :-D

trzymam za slowo :ico_oczko:

fela wszystkire wycieczki beda w hotelu, dowiesz sie od rezydenta na miejscu.. my nie korzystalismy z zadnych innych

gosia wedle zyczenia



w drodze na gore Synaj
Obrazek

wschod slona na gorze
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

niezatapialne morze martwe hehe
Obrazek

jerozolima
Obrazek
wyprawa na quadach
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-29, 12:35 ]
Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość