Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

08 gru 2007, 23:27

No tak...ja bym nie umiała...jakby mi ktoś sprzątał...ja muszę, muszę sama! :ico_puknij:

I się żegnam, czas się myć i spać...i może jeszcze ciut % na dobranoc? Gosia tak zachęca :-D
Dobranoc...do jutra

Ej...jestem chyba nienormalna...pusty dom, to znaczy...J jest :-D i ja spać chcę iść??? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

08 gru 2007, 23:30

Gosia A, to przyślij mi tą babeczkę, tylko Ty płacisz :ico_oczko:

Zbora a Ty sie nie załamuj, że Hania nie wstaje, mój Karol owszem stoi jak sobie z wersalki do tyłu spełznie, ale sam się nie podniesie i siąść też jeszcze sam nie siądzie, to znaczy jak raczkuje to tylko na brzuchu odpoczywa a do siadu za nic.

Czyli dla Wiktorka wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dla jego mamusi za figurę, no no, kobieto czy Ty wogóle coś jesz, ale miło że jest ktoś chudszy ode mnie :-D

Anza ja siedzę w domu i też mi czasu brak na siedzenie na tt, i nie sprzątam tak jak zbora to może ja jednak rozlazła jestem

GLIZDUNIA i cała reszta skoro każda by chciała, a żadna nie wierzy to trochę nie dobrze, ale ja tam chcę spróbować i myślę, że chociaż to akurat miesiąc urodzin naszych dzieciaczków to może się uda w maju (bo teraz zimą to jakoś tak nie za miło. No ale pomyślimy i poczekamy, jak już każda będzie miała sprecyzowane plany na ten piękny miesiąc.

[ Dodano: 2007-12-08, 22:31 ]
zborra, no bo to się tak mówi, że się idzie spać, a zanim się uśnie........... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-08, 23:12 ]
Wszystkie już poszły spać?????????
To komu mam powiedzieć dobranoc????

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 gru 2007, 01:08

mozasz mi Sikorko :-D
fajnie ze Was mam....jakos tak mi milo siasc wieczorkiem i poczytac troche...super...
Zborra to niedoscigniona w tych porzadkach i :ico_brawa_01: sie naleza jak nic!!!
i dla Wiktorka za wstawanie :ico_brawa_01: ....i czekamy na zdjecia Igi....i wogole....a my sie z A. dzis wieczorem droczymy...mam ochote wziasc kija i dac mu lanie...takie do fioletu pod okiem :ico_noniewiem: :ico_oczko: ....normalnie mnie wkurza....ale w miare tak pozytywnie ze da sie zniesc...najwyzej pojdzie w ciemnych okularach jutro do pracy :ico_haha_01:
Dobranoc

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 gru 2007, 10:37

Hej dziołchy :ico_haha_01:

Sikoreczko jem jem - ale synek wysysa ze mnie wszystko :ico_haha_02:

Całuski dla Alicji z okazji ukończenia 7 miesięcy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 gru 2007, 11:08

hej wszystkim . ..
Ktos wie gdzie sie podziała Patrycja Le ??

Doris ja bede z Filipem .. wiec moze Kinge z nim ohajtamy hhehe Ja bede od wtorku wiec moze znajdziesz chwile .. zreszta i tak Cie nie ma wiec do kogo ja pisze ......

heh miłego dnia wszystkim .......

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

09 gru 2007, 11:27

hej dzień dobry :)
miałam powiedzieć wczoraj dobranoc ale mi się komputer zawiesił :/

zaraz zaraz coś tu zrobię... hi

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

09 gru 2007, 11:27

Sikorka, - moge zapłacić - w wa-wie 10 pln za godzine :-D babeczka - sprzata mi mieszkanei i prasuje w 4-5 godzin :-D z oknami :-D
dzień dobry wszystkim :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 gru 2007, 11:42

Dobry :-D

Dla Alusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i ogromne buziaki oślinione...od Hani, a ode mnie życzonka- dużo zdrówka i radości!!! i wielu prezentów od gwiazdorka :ico_haha_01:

przestańcie z tymi porządkami...no co? wariatka jestem i już! i se przypomniałam, że jeszcze drzwi miałam umyć!!! :ico_puknij: a wczoraj jeszcze wannę myłam, bo J tylko chciał...ale z wykonaniem gorzej. Przyczłapał jak już prawie skończyłam i mówi _ przecież mówiłem że umyję!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Sikroko no niestety...poszłam spać...i wstałam przez to w złym humorze, bo znów mnie naszły myśli, że jestem ble....że się J nie podobam...ech, w ogóle po co mi on? nonono.....I siedzę zła...i myślę...po co ja mam się tymi hormonami faszerować? :ico_noniewiem: żeby raz w roku mu się przypomniało, że mnie ma? bez sensu....

Gosia to dawaj ją i do mnie!!! kuźwa....by mi ktoś płacił za sprzątanie 10zł za godz to bym pływała w pieniądzach!!! niestety u mnie nikt nawet tego nie docenia...... :ico_placzek:

A! Sikorka uffffffff..........dobrze, niech Karolus się nie spieszy z tym wstawaniem :-D jedna taka Maya nam wystarczy nie?

Hania dziś maruda...znów w nocy kilka razy płacz...o 4 już jadła... :ico_puknij: nie wiem o co chodzi...Teraz od 9 już marudziła...prawie do 10ją zabawiałam ale koniec! :ico_nienie: poszła spać...z rykiem oczywiście...ale jakoś usnęła...

Ja przed kompem...J przed laptopem...życie nie? taki miły rodzinny dzień...ech...............ratunku!!! chyba nic nie dostanie na gwiazdkę za to swoje zachowanie!!

Miłego dnia...

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

09 gru 2007, 12:07

to moja Igunia dziś o poranku :)
Obrazek
a tu troszkę w miarę ostatnich zdjęć

ale ta wanna wieeelka
Obrazek
hi hi
Obrazek
taką mam tapetę w telefonie :D
Obrazek
a tu Iga i kumpel...
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 gru 2007, 12:21

witam...matko co za noc :ico_olaboga: ...fakt faktem spalismy do 10.00ale jestesmy jak zombi..tacy spiacy....2 pobudki trwajace po godzinie...cali podrapani jestesmy...a pazurki ma obciete tylko takie zylety :ico_szoking: :ico_olaboga: .....tego co odstawiala nawet nie da sie opisac.....dokuczala na zmiane raz mi raz Arkowi....siadala przy jednym i urzadzala drapanko po twarzy....potem wstawala oparta o niego.....siadala...i brala sie za kolejna ofiare....ugryzla mi nos...naszczescie dzaslami ale miala pelna paszcze sliny i nalecialo mi do dzurek ze oddychac nie moglam normalnie :ico_zly: ......
oby dzien jakos zlecial :ico_sorki:

Iga jesst jak laleczka...z tym blogim usmiechem...cudo :ico_brawa_01: ...i takich slicznych fotek oczekiwalam :-D
Zborra...nie dawaj sie temu dolowi...bo wiesz ze to jak karuzela dziala....ciagle sie kreci i nakreca.....ja mam to samo...wielce fochy strugam a potem gorzej na tym wychodze....czasem sie zastanawiam czy to eszcze nieustabilizowane hormony czy co? :ico_noniewiem:
a Hani moze dolega to co Mayoi?tylko jak to wyploszyc? :ico_noniewiem:
Gosia...i do mnie te babke prosze :ico_sorki:
Aluniu...moc najszczerszych zyczonek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość