gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 lis 2007, 13:35

Madziorka ale cudowne zdjecia. A Twoich opowiesci moge sluchac i sluchac bo z nich taka radosc bije. Mam nadzieje ze Fela nie bedzie skapa w opowiesciach i rowniez zda nam super relacje.

Kasik a co z tym ebayem??? Ja wlasnie konto niedawno zalozylam. A za vikulke trzymam kciuki by w koncu ją zaczeli leczyc. Torcik pychotka

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 lis 2007, 14:46

madziorkaboskie te fotki
kasikja tez czekam na info o VIKI I ebayu :ico_olaboga: ja czesto kupuje i jeszcze nugdy mnie w konia nie zrobili :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-29, 13:48 ]
Fela ale super z tym Egiptem

uciekam ,bo maly placze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 lis 2007, 15:23

Buziaki dla Vikuli z okazji miesiecznicy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
a ja dalej nad tą zabawką mysle... :ico_olaboga: z tej strony co kasi.k podala podoba mi sie to http://store.babycenter.com/product/on+ ... ?asc=false ale nie pisza do ilu kg dziecko i czy oparcie regulowane. poza tym nie moge na polskich stronach takiego znalezc :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-11-29, 14:25 ]
znalazlam http://www.allegro.pl/item276594601_hus ... _nowa.html ale do 13 kg jest, a trzeba 6 tyg na przesylke czekac, wiec do tego czau Luska juz bedzie miala pewnie 15 kg :-D

[ Dodano: 2007-11-29, 14:31 ]
Fela, nie obraz sie, ale pisalas, ze sami, bez Kondzia jedziecie. Nie boisz sie? On w zlobku nie moze bez Ciebie kilku godzin wytrzymac, a ty go na kilka dni chcesz zostawic?

[ Dodano: 2007-11-29, 15:18 ]
a gdzie Marta? od rana jeszcze nie zagladnela?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 lis 2007, 16:28

Jasnie Pani :) pisze:z tej strony co kasi.k podala podoba mi sie to

super wyglada ta hustawka. Ale jesli sie nastawiasz ze tylko troche bedzie Luska sie w niej hustala to czemu tamtej pierwszej nie chcesz kupic?

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

29 lis 2007, 16:30

kasik dla twojej corci duzo duzo duzo zdrowka zycze z okazji 7 miesiecy :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
madziorka zdjecia super :ico_brawa_01:
ciekawa jestem kiedy ja teraz sie wybiore na wakacje,juz jedne mnie ominely w tym roku :ico_placzek: ale za to mam mojego skarba pod sercem,a on mi wszystko wynagradza kopniaczkami :ico_brawa_01: :-)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 lis 2007, 16:46

gosia888 pisze:Ale jesli sie nastawiasz ze tylko troche bedzie Luska sie w niej hustala to czemu tamtej pierwszej nie chcesz kupic?

wlasnie chyba tak zrobie, bo juz mam straszny metlik :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 lis 2007, 17:28

Jasnie Pani :) pisze:wlasnie chyba tak zrobie, bo juz mam straszny metlik

a im czlowiek bardziej kombinuje tym gorzej.
Ja ci sprobuje wyjasnic tamta hustawka ma dwie wady
1. jak jest wieksze dziecko moze byc niestabilna, ja wtedy trzymalam tą hustawke jak Tomka hustalam i problem z glowy a ty nie bedziesz miala tego problemu bo Luske nie zamierzasz dlugo hustac.
2. łapki wystające - ale to kazda stojąca huśtawka bedzie miala taki problem nawet droga z fisher price. Trzeba uwazac i tyle. Zreszta małe dziecko i tak sie samo nie buja wiec i tak bedziesz uwazala.
Akurat w pracy nie mam zdjecia Tomka w tej hustawce jak nie zapomne to z domu wkleje

[ Dodano: 2007-11-29 ]
http://www.allegro.pl/item276553867_hustawka_tako.html o taką mam tylko inne kolory

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

29 lis 2007, 18:19

madzia ale boskie fotki..jestem juz tak podjarana tym wyjazdem ze nie doczekam sie. :ico_brawa_01: a twoje opowiesci i te zdjecia poteguja moja niecierpliwosc tak ze nie wyrabiam i juz bym mogla tam pojechac. :ico_oczko: jak konrad pojdzie spac to bede robila liste punktow zwiedznia i tego co mamy zabrac (maski,nakrycia glowy itp):ico_oczko: wiem ze jeszcze wczesnie bo nawet nie mamy zbukowanego miejsca ale to juz pewne ze jedziemy,wiec chociaz tyle zrobie ,bo potem zapomne co pisalas. :ico_oczko:

jasnie paninie boje sie go zostawiac u babci,bo bedzie z rodzinka i w mojej miejscowosci mieszka siostra cioteczna 10 lat mlodsza ode mnie a konrad za nia swiata nie widzi ,mnie moze nie byc jak ona jest ,konrad ma juz tak od urodzenia.jak tylko slyszal jej glos to tak sie smial ze szok.
ja ci nie doradze w sprawie tych bujawek ,bo konrad mial taka co sie na rame od drzwi wiesza,no wiesz taka tradycyjna i mysle ze taka jest najlepsza bo do tej pory w niej sie buja.

[ Dodano: 2007-11-29, 17:25 ]
a madziorka a jakie maja tam gniazdka,no wiesz podtrzebna jkas przejsciowka do ladowania komorki,kamery,aparatu itp

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 lis 2007, 18:59

gosia888 pisze:apki wystające - ale to kazda stojąca huśtawka bedzie miala taki problem nawet droga z fisher price.

no wlasnie doszlam do tego samego wniosku po ogladnieciu okolo miliona hustawek :-D :-D
dzieki za pomoc :ico_oczko:
fela pisze:,bo konrad mial taka co sie na rame od drzwi wiesza

ja tekiej nie mam nawet gdzie zawiesic :ico_noniewiem:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

29 lis 2007, 19:22

jak to nie masz gdzie ?? :ico_haha_01: masz drzwi ?to wkrec haki w rame i powies hustawke :ico_oczko: :-D potem te dziury mozna ladnie zalatac ze znaku nie bedzie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość