Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

08 maja 2008, 13:27

Hej Baboski :)
U mnie wszystko swietnie,pogoda nam bardzo dopisuje jest przepieknie cieplutko i korzystamy sobie na calego i chodzimy na spacerki albo jestesmy na ogrodku ;)
Pozatym to nic nowego Teraz moje kochane dzieciaczki spia i mam czas na TT,dzisiaj bylam pracowita bo juz mam posprzatane i wyprane i obiadek tez gotowy prawie ze :ico_oczko:

Maggie- troszke bylam zla na poczatku ze nasz watek przenioslas.. dlatego ze jak twoj Antos bedzie mial za niedlugo 2 latka to nie znaczy ze wszystkie musimy juz byc na 2 latkach.. ale ja niemam z tym problemu tylko nastepnym razem moze poczekamy z przeniesiem az inne dzieci pokoncza 2 latka oki?? :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
Ciesze sie ze bedziesz pracowac i ze Antos ma juz ulubiona pania w przedszkolu zobaczysz ze sie wszystko pouklada :ico_oczko: :ico_brawa_01: i bedzie ok :ico_haha_02:

Aginka super ze Malwinka idzie do zlobka :ico_brawa_01: a jednak udalo sie bo mowilas ze jest ciezko :ico_oczko: Napewno bedzie ok,inne dzieci i mala Malwinka napewno sie przyzwyczai i dobrze ze bedziesz w domu w tym czasie to nie bedzie czula sie sama :ico_oczko:

Ja tez tego nie umiem zrozumiec po co tak szybko Anie do szpitala wzieli jak wszystko ok jest i jak jeszcze jej nie robia cesarki?? Szkoda Kingusi bo teskni i placze.. a z Ania sie nic nie robi.. no ja to bym chyba sie wkorzyla.. mam nadzieje ze w koncu zrobia Anio to CC i bedzie ok bo kto to widzial tyle czekac na CC.. i to jeszcze w szpitalu jakby nie mogla sobie w domu z Kinga pobyc te ostatnie dni przed porodem.. No nic trzymam kciuki ze sie jakos cos ruszy w koncu i bedzie Ok.

Basia ja ci powiem ze ja tez ostatnio bylam na komuni u mojego siostrzenca Thomasa,i tez musielismy jechac tam1,5 godziny ale nie bylo az tak najgorzej.. Mala byla zmeczona ale wytrzymala.. tylko ze zamiast byc z dziecmi w kosciele to ja sobie z nimi spacerowalam bo Nicole nie dala sie byc w kosciele w srodku.. :ico_noniewiem: robila wszystko to co nie miala :ico_nienie: ale pozniej w restauracjii bylo juz lepiej i w domu pozniej zasnela i bylo ok :ico_oczko:
Ale moze i lepiej ze zostawiasz ja w domu z babcia .. :ico_haha_02:

Ok milego dnia wam zycze i do pozniej papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

08 maja 2008, 15:59

Malwina już się nachodziła do złobka .... Pani kierownik żłobka dzwoniła do mnie że od dziś oficjalnie mają wstrzymane odgórnie nowe przyjęcia poniewaz w czerwcu zaczyna się remont jednego ze żłobków i i juz powolutku będą "przerzucać" dzieciaki do innych - między innymi do ich żlobka przyjdzie kilkoro dzieci i tym samym nacieszyłam się .... ale Madzia mi zagwarantowała że na 100 % będzie jeszcze w PL 3 miesiące a może i nawet dłużej ... więc jest ok - może na październik się załapię do tego żłobka ... no trudno ....


Chociaz Emilka juz teraz jak sie jej zapytac, ile bedzie miec niedługo latek to sie wygłupia i mówi "TSI". To jej sie bardziej podoba niż odpowiadac "DIA" czyli dwa Cwaniara
Misia też mówi że ma "tsi" latka ale na paluszkach jednocześnie pokazjue dwa paluszki i jak się ją zapyta "ile ??" poprawia się i mówi "da" :-D wogóle libi liczyć i głoskować ... (słyszy jak Kapik głoskuje) najlepiej głoskuje imię Asia - S-I-A-S-I-A... A WOGÓLE to jestem pod wrażeniem mowy Asi ....filmik na blogu mnie zatkał ... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Asia mówi fantastycznie .... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

08 maja 2008, 16:02

Witajcie Skarby moje
Przepraszam, ale nie przeczytałam zaległości :ico_wstydzioch:
Dzisiaj wyszłam ze szpitala na własną prośbę. Nie widzę sensu gnicia w tej placówce zdrowia publicznego (a raczej psychicznego)... Wiem, że dopiero w przyszłym tyg. będą ustalali grafik cięć na przyszły tydzień. Ja czuję się dobrze, ciąża nie jest zagrożona, więc nie było sensu tam być, tęsknić i się męczyć.
Jak mnie będzie coś brało (jakieś bóle), to pojadę do szpitala i tyle.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

08 maja 2008, 17:07

Aginko, no to z tym złobkiem troche niepowazni są Skoro juz przyjeli to nie powinni teraz tak tego załatwiac. Ale skoro masz opieke do Malwinki to w październiku Malwinka pójdzie.
TEż się zdziwiłam taką sytuacja ... ale gdy zgłaszałam się jako chętna by dac dziecko do żłobka - pani poinformowała mnie że będa kłopoty "dodatkowe" gdyz jeden żłobek idzie do remontu .... ale akurat mnie ztafił taki pech ... :ico_zly: no trudno .... musze jakoś dać radę ... jak Madzia mi wyjedzie to babcie będęą miały dyżury i koniec .... a oficjalne zgłoszenie dziecka do żłobka następuje dopiero gdy ma się przyjętą kartę zgłoszeniową .... ja jej nie miałam jeszcze bo najpierw w przypadku przyjęcia dziecka do żłobka musze się przemeldować do gminy w której jest żłobek - damy radę ....

Mama_Kingi, oni napewno czekają do 39 tc .... ze mną tak było .... mój lekarz mi powiedział że wcześniej nie ma mowy by zrobili planowane cc.... no ale co kraj to obyczaj ....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

08 maja 2008, 17:46

Mama_Kingi, i dobrze zrobilas :ico_brawa_01:
oni napewno czekają do 39 tc ....
a mnie zrobili w 38tc...
Aginko, no to z tym złobkiem troche niepowazni są Skoro juz przyjeli to nie powinni teraz tak tego załatwiac.
popieram! To jakies chore jest, najpiewr przyjmuje, a potem co?? :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

08 maja 2008, 18:19

Aginka napisał/a:
oni napewno czekają do 39 tc ....


a mnie zrobili w 38tc...
no widzisz ... mówłam ze co kraj to obyczaj .....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

08 maja 2008, 19:45

Ale to powinni wczesniej ustalic,
Gabi, calkowicie sie z Toba zgadzam, ja wiedzialam na 100% (no oczywiscie o ile nic sie nie bedzie dzialo) ze mam cc 29maja, i mialam byc w klinice wlasnie 29go o 15:00 a cc zaczeli mi robic ok.16:00


O jejku! Emi wczoraj miala mini urodzinki!
Wszystkego najlepszego Emi!!! :ico_tort:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 maja 2008, 20:39

Maggie- troszke bylam zla na poczatku ze nasz watek przenioslas.. dlatego ze jak twoj Antos bedzie mial za niedlugo 2 latka to nie znaczy ze wszystkie musimy juz byc na 2 latkach.. ale ja niemam z tym problemu tylko nastepnym razem moze poczekamy z przeniesiem az inne dzieci pokoncza 2 latka oki?? :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
hmmm, nie sądziłam że będzie o to tyle szumu, w tamtym roku czekałam do końca sierpnia, aż wszystkie dzieci skończą dwa lata.
W tym nie poczekałam, za co serdecznie przepraszam.
Następnym razem ktoś inny bedzie to zgłaszał żeby nie było problemu :ico_noniewiem:
Wiecie co żenada, to po co jej kazali sie tydzien wczesniej kłasc do szpitala
Dokładnie, żenada, ale dobrze Aneczko że się wypisałas, bo to besensu tam gnić a to jeszcze pewnie pogorszało Twój nastrój.
Basiu miłego pobytu na komuni i całuski dla Asi.
Aginko , no to rzeczwiście nacieszyłas się żłobkiem.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 maja 2008, 22:19

wrecz powiedziałabym, że jestem dumna, że juz moge pisac na dwulatkach
Ja w zasadzie też.

Jutro mój Antos idzie po raz pierwszy na trzy i pół godziny do przedszkola...matko co ja bede robić przez ten czas :-D

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

08 maja 2008, 22:40

Moim skromnym zdaniem, nic sie nie stało - wrecz powiedziałabym, że jestem dumna, że juz moge pisac na dwulatkach :-D :ico_oczko:
podpisuje sie pod tym, i jesli chodzi o mnie to nie widze o co caly ten problem...

mama-emilki, A jak Ci spi Emi? Bo z tego, co pamietam, to nasze maluchy spia podobnie
Bo mnie ostatnio Asia zaskakuje (odpukac!), bo zasnie tak przed 20:00 i spi do 7:00 czasami dluzej :ico_szoking: ; w nocy sie wierci i poplakuje czasami, ale to wszystko na spie, ona spi to ja nie sie :ico_haha_02:

Maggie, sliczne sdjecie Antosia w podpisie :ico_brawa_01:

Dobrej nocki :ico_spanko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości