Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

06 lip 2013, 22:13

każde dziecko inne :)
pewnie z czasem zapała miłością do rowerka

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

06 lip 2013, 22:31

Pewnie załapie. Po domu jeździ jak ma dzień ale jednak na dworze woli iść po nóżkach.
A jak twoje zadrapanie po kotach? Goi sie ładnie? Nadal zastrzyki idą w ruch?

U mnie dziś po wyprawie po nowe meble do salonu bol był długi jak na @. I trochę napięć. Ale poza tym cisza.
Teraz coś napieciom brzucha towarzyszy okresowy bol. Czekam dalej na cos konkretniejszego.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

06 lip 2013, 23:22

Dziękuje że pytasz - palec już ładnie sie zagoił :ico_sorki: :ico_sorki:
antybiotyk zadziałał zastrzyki były z antytoksyny
Pewnie załapie. Po domu jeździ jak ma dzień ale jednak na dworze woli iść po nóżkach.
A jak twoje zadrapanie po kotach? Goi sie ładnie? Nadal zastrzyki idą w ruch?

U mnie dziś po wyprawie po nowe meble do salonu bol był długi jak na @. I trochę napięć. Ale poza tym cisza.
Teraz coś napieciom brzucha towarzyszy okresowy bol. Czekam dalej na cos konkretniejszego.
silny masz organizm nie jedna po tak intensywnym tyg. ba dniu wylądowałaby na porodówce :ico_szoking:

Pochwal sie zdjęciami pokoju na pewno teraz pięknie wygląda :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

07 lip 2013, 15:43

Zdjęciami niestety pochwale sie dopiero za najwcześniej miesiąc. Jutro ma mój M.ze swoim znajomym z którym robią meble na wymiar przyjść do nas i nam mierzyć korytarz bo szafy dodatkowe dorabiamy. Wiec najpierw z remontem salonu poczekamy aż postawią szafy. Kilka szafek mniejszych jeszcze wmontuja nam w kuchni pod blat barowy który w zasadzie jest mało co używany bo nie jemy przy nim.
A ze jeszcze kilka ścian do wyszpachlowania to pyłu będzie co niemiara. Żałujemy ze to wszystko tak zbiegło sie z oczekiwaniem na poród. Ale trudno. I tak musimy zrobić ten remont i tak. Narożnik który wczoraj zamówiliśmy dopiero będzie za min.4tygodnie. A szafki salonowe juz we wt ale złożymy je na końcu by wszystko takie nowe było później.
Dzis jeszcze jechaliśmy do Obi po kamień dekoracyjny do pokoju na jedna ze ścian. Dostawa też we wt popołudniu. Wiec dzis znów miałam kolejna wycieczkę po sklepie. Ale póki co cisza. Toma czuje jakby mi w połowie pipki gmeral.
Wydawało mi sie ze coś jakby mini kawałek czopka odszedł ale nie jestem pewna bo z Bobim tego nie miałam i w zasadzie mogę sie domyślać jak to wygląda. W skrycie wygląd zielonego glutka z nosa :D (przepraszam za takie stwierdzenie)

Czasem jakieś spiecie coś....
wczoraj to nawet miałam skurcze co 5-6-8-11min ale jak widać z czasem odstęp sie wydłużał wiec poszłam spac i przeszło wszystko. A plecy bolały dodatkowo non stop wiec może sie powoli coś tam rusza.
Jutro czeka mnie zaniesienie wymazu na gbs (paciorkowca). Chyba ze w nocy znów jakas akcja to nie doczekam.

NICOLA_1985

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

07 lip 2013, 21:29

Hejka
My dzisiaj zaliczylismy Zoo w Ostravie - fajnie było chociaż chwilami nerwówka bo Krystian miał foszyska

Tibby moze coś sie ruszy... ja nie wiedzialabym czy to co Ci wylazlo zielonego to czop czy nie bo ja mimo ze dwoje dzieci mam to nie wiem co to poród hehe

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

08 lip 2013, 09:30

Chyba fąłszywy alarm. od tamtego momentu nic nie wylazło. oprócz serkowatego sluzu... ale tabsy biorę, więc może to dlatego taki brzydki ten sluz.

czekam do czwartkowej wizyty.
a póki co sprzątam mieszkanko, bo po weekendzie trochę się chyba zapuściło. :P

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

08 lip 2013, 10:34

wiecie, ze od jutra możemy się przenosic na nowy wątek? PRZEDSZKOLAKI?!

karo, jutro Niko ma urodzinki! Super! Najlepszego już dziś w razie czego ;-)
Tak się śmieję, że Tobiasz ma urodziny wtedy kiedy ty, to może Tomasz bedzie chciał miec urodziny wtedy kiedy Niko :D

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

08 lip 2013, 10:50

Tak się śmieję, że Tobiasz ma urodziny wtedy kiedy ty, to może Tomasz bedzie chciał miec urodziny wtedy kiedy Niko :D
Hehe i tego Wam życzę :-D

To ja w takim razie stawiam za skończony 9 tydzień i 3 miesiąc :ico_ciezarowka: :ico_tort:

I dziękuję w imieniu Nikosia za życzonka, tak to już jutro :-) Świętujemy w sobotę :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

08 lip 2013, 11:00

Trzecie okienko, brawo!! :D

Tibby, ja to bym jednak poczekala z rodzeniem, jak macie taki rozpieprznik w domu :ico_haha_01: Hehe
Doczekasz się :)

My za 3 tygodnie lecimyyyy do Polski :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

08 lip 2013, 11:19

Martalka, póki co to w zasadzie nie ma żadnego bałaganu. Jutro przyjadą meble - w deskach. Będziemy je skręcac dopiero na samym koncu.
Jutro też przyjadą kamienie ozdobne na ścianę z OBI - są pochowane w kartony, wiec westia położenia ich w jakimś miejscu tylko.
Dziś chłopaki (mój M. i jego znajomy) mierzą korytarz i kuchnie na te szafy. Zanim szafy zrobią miną i tak pewnie jakieś 2-3tyg w zależności ile trzeba będzie czekac na zamówienie.
Więc i tak musze już kiedyś urodzic. :-D

znów wydawało mi się że widziałam kawałek glutka zielonkawo-szarek z mikro kawałkiem krwi. Schiza!!!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość