dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

10 lut 2012, 09:58

witam

kochane dużo zdrowia wam zyczę...a przede wszystkim oszczędnego trybu życia!!! :ico_haha_02:

ryba
w 4 bysmy sie nie zmieścili...moj mąz z Dawidem spi na wersalce w salonie(tak spali jak byłam w szpitalu)...a ja i Patryk śpimy w sypialni...choć Dawid nad ranem biegnie do mnie...
...szczerze nie wiem jak rozwiązac ten problem...bo boje sie ze tak jak pisze martalka nieświadomie zrobimy błąd i miłośc do brata przerodzi sie w nienawiść! :ico_noniewiem:

fajnie ze macie czas na przebieranie i ogladanie ciuszkow...u nas była ekspressowa wyprawka...duzo ciuchow dostaliśmy od bratowej...kochana kobieta...uratowała nam życie :ico_oczko:

asiab, przykro mi ze masz początki tej cholestazy :ico_sorki: jak narazie wyglada Twoje leczenie...czy już jest zagrożeniem dla dzidzi??

pozdrawiam was serdecznie...

....pampersy deda już sa testowane i jestem bardzo z nich zadowolona!!!szczerze polecam :-D

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

10 lut 2012, 10:17

Witaj Dzwoneczku i reszta :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
widże, ze spać nie mozesz i od rana buszujesz po necie;)
Ucałuj Patryczka ode mnie, moja Ola nie chce zrobić mamie prezentu urodzinowego i siedzi zatwardziale w brzuszku, ale cóż niech siedzi, dogrzeje sie kruszynka, bo u nas dziś zimno -23 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

10 lut 2012, 10:29

agasio, 100 lat dla Ciebie i "dietetyczny" :ico_oczko: torcik :ico_tort: :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 lut 2012, 10:33

agasio, Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek 18 tych :ico_oczko: :ico_buziaczki_big:
asiab, przykro mi ze masz początki tej cholestazy jak narazie wyglada Twoje leczenie...czy już jest zagrożeniem dla dzidzi??
zobaczymy dziś po 14 jestem po pobraniu krwi i jeśli wyniki wzrosły to bedzie masakra czyli lek nie działa zobacze na jakim poziomie bedą lekarz kazał mi jak wzrosną niewiele to zwiększyć dawkę leku ale jak bedzie dużo ponad norme to szpital i kroplówki. Tak mnie wszystko swedzi że masakra a dziś mi sie już szpital śnił i obudziłam sie zalana łzami :ico_placzek: .
asiab, Ty hapatologa,ja poradnie cukrzycowa,bo tez mi powiedzieli,ze skoro teraz znowu mam cukrzyce ciazowa,to raczej mi ona juz zostanie
czemu nie możemy normalnie żyć funkcjonowac w ciąży zawsze coś musi sie dziać :ico_zly: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

10 lut 2012, 11:17

dzwoneczku, nie wiem czy to pocieszające w tym momencie, ale mój Damian nadal przyłazi nad ranem do nas (nasz "duszek"), a Milena coraz rzadziej :ico_haha_01: chyba, że zmarznie to się budzi i woła. Łóżko mamy spore :ico_haha_01:
Damian przyłaził jak Milka była noworodkiem, to trzeba było trochę uważać, albo jedno z jednej strony, drugie z drugiej mieć.
Oni zresztą do tej pory mają taką jakąś nieopisaną więź. Milena przytula Damiana jak on płacze, Damian opiekuje sią nią, tuli, mówi "moja kochana Milenka".
Mnie czasami COŚ strzelalo, bo wstawałam połamana, i ciekawa jestem jak teraz będzie z nowym braciszkiem :ico_oczko: i mam nadzieję, że dam radę ;)

moje młodsze:
Milena wyszła jak Hogata z tą miną i zębem :ico_haha_01: Ale oni tak wiecznie jak te małpki

Obrazek

[ Dodano: 10-02-2012, 10:19 ]
i wiecznie było tak
Obrazek

[ Dodano: 10-02-2012, 10:21 ]
asiab, musi lek działać!!! kciuki za wyniki... żeby udało się bez szpitala obyć!!!

agasio, wszystkiego naj!!!

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

10 lut 2012, 11:54

Dzieki dziewczynki:))Obrazek

Uploaded with ImageShack.us częstujcie sie!!!

[ Dodano: 10-02-2012, 10:55 ]
Własnie kurier przyniósł przesyłke z pościelądla mojej malutkiej, teraz juz naprawdę wszystko mam:)))

[ Dodano: 10-02-2012, 10:56 ]
Oni zresztą do tej pory mają taką jakąś nieopisaną więź. Milena przytula Damiana jak on płacze, Damian opiekuje sią nią, tuli, mówi "moja kochana Milenka".
Damiany tak mają, to dusza nie dzieci, mój tez jest taki słodziak i opiekuńczy :-D

[ Dodano: 10-02-2012, 10:56 ]
Martalka- śliczne masz dzieci :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

10 lut 2012, 11:57

Martalka, jejku, jakie te twoje dzieciaki słodkie. :ico_brawa_01: tak rzadko je pokazujesz - nawet nam na wątku :ico_nienie:

współczuję wszystkim cierpiącym :ico_pocieszyciel:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

10 lut 2012, 11:57

zobaczymy dziś po 14 jestem po pobraniu krwi i jeśli wyniki wzrosły to bedzie masakra czyli lek nie działa zobacze na jakim poziomie bedą lekarz kazał mi jak wzrosną niewiele to zwiększyć dawkę leku ale jak bedzie dużo ponad norme to szpital i kroplówki. Tak mnie wszystko swedzi że masakra a dziś mi sie już szpital śnił i obudziłam sie zalana łzami .
biedna :ico_pocieszyciel: , trzymam &&&& żeby było jak najlepiej.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 lut 2012, 12:07

Martalka, ja tez chce częściejwidziec twoje skarby

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

10 lut 2012, 12:19

witam ...
zdrowka dziewczyny i powowdzenia na badaniach :-) :ico_sorki: :ico_sorki: &&&
agasio 100 lat !! :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_prezent:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość