Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

30 lis 2007, 13:56

kasi.k, bidulko z ta HV :ico_pocieszyciel:
a co do usypiania to dobrze robisz ja kiedy znow przestawilam Natiego na samodzielne zasypianie to odpoczelam :ico_oczko: bo nie musze z nim w lozku lezec :ico_noniewiem:
No i napiszo co chodzi z tym ebayem

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 lis 2007, 14:08

witam z ranka niewyspana a buuuuu

jasnie pani nasza zabawka jest troche inna, tzn chyba twoja nie sluzy jak chodzik pchacz pozniej co?
ale sa podobne hehe na tym zdjeciu ktore znalazlam na allegro nie widac ze ta czesc grajaca jest wyjmowana i mozna ja tez ustawic przodem do siedzacego dziecka hehe
mamy dokladnie to http://www.allegro.pl/item276243192_vte ... kazja.html

a fajnie ze pokazalas ta zabawke na lozeczko.. moja siostra pyta mnie co kupic malemu a ja nie mam pojecia hehe moze cos takiego jej podsune..
o inne nie pytam bo ostatnio byla tutaj dyskusja na ten temat wiec widzialam co nie co
choc nic mi tak w oko nie wpadlo do konca

a jasnie pani ta zabawka na lozeczko jest od 3 miec a nasze dzieci juz za chwile beda mialy 2 razy tyle
myslisz ze na dlugo im posluzy?

marta rozregulowany okres po porodzuie to norma..
ja powinnam byc teraz w trakcie trzeciego.. a mialam tylko jeden we wrzesniu i jak na razie zadnych symptomow hehe
takze nie martw sie
ja biore pigulki o ktorych czesto zapominam wiec powinnam sie martwic. ale taka mam nature ze nie potrafie hehe

kasik wiem ze ci ciezko.. moj leos niby sam zasypia ale nie jest to latwe.. wieczorem jeszcze jako tako. ale w dzien potrafi sie rozedrzec na maxa i ci ja mam robic? hehe przeciez nie zostawie go zeby plakal i plakal
czytalam ze wtedy nalezy zrobic jak piszesz wziac dziecko uspokoic i odlozyc.. ale to moze trwac sporo jak u ciebie 1,5 godz
u nas dziala rewelacyjnie suszarka
wiec leos tak do konca sam nie zasypia hehe
wieczorami jak krzyczy to idziemy wlozyc mu smoczka do buzi..
i w koncu zaspyia za ktoryms razem
ale czesto tez idzie mu to sprawniej hehe
takze spokojnie, dasz rade. sama bedziesz wiedziala co dla viki dobre., jestes jej super mamcia
i nie obwiniaj sie i nie placz, chcesz jak najleiej dla niej. uczysz jej samodzielnosc co na przyszlosc zaprocentuje
jesli uznasz ze to zbyt wiele ciebie i ja kosztuje to ja uspisz. to juz zalezy od ciebie
bedzie dobrze, zobaczysz
a leos z koleji na spacerku zasypia bez problemu. uwielbia w wozku byc kolysany hehe ale przeciez w domu nie bede tak robic.. choc byloby duuzo latwiej
hihi :ico_nienie: :ico_nienie:

kasik napisz co z ebayem. bo jak widziesz wszsytkie tu jestesmy ciekawe

dziewczyny ja mam pelno dzieciakow ok 12stki hehe ktore chcialam obkupic, przedzial wiekowy glownie 3-4
dla namjlodszych 9 mies i 1,5 roku kupilam ubranka
tutaj mamy ladniejsze i tansze wiec w polsce sa super prezentem
wlasciwie jak zazwyczaj kupuje ciuszki bo samolotem zabawek nie zmieszcze hehe
a doplacanie 6f za dodatkowy kg mija sie z celem przeciez
no i w tym roku wynalzalam rozne zabawki w tk maxie hehe
dla jednego mam cos takiego, puzzle do rysowania woda http://search.ebay.co.uk/puzzle-n-draw- ... rawQ20tomy
dodam ze w tk maxie ta zabawka kosztuje polowe niz oryginalnie czyli taniej niz na ebayu buy now hehe

ja stawiam na zabawki edukacyjne.. nawet jesli dzieci maja pelno samochodow czy lalek. czy nawet tych puzzli itd to taka zabawka zawsze uczy a nie tylko bawi i mysle ze ma wiekszy sens hehe
poza tym ostatnio odkrylam tez fajne edukacyjne puzzle http://www.tlji.com/store/pppy.htm
ja kupilam takie z numerkami, literkami, angielskimi slowkami, i z traktorem hehe
one sa tez do kolorowania i pisania hehe

7latkowi kupilam gre komputerowa,
drugiemu rowniesnikowi adas wzial http://cgi.ebay.co.uk/BRAND-NEW-KICKMAS ... dZViewItem

jednej dziewczynce zakupilam cos takiego ale ladniejsze hehe o z kubusiem puchatkiem
http://cgi.ebay.co.uk/Disney-Princess-S ... dZViewItem
cos jak pamietnik z mozliwoscia wklejania wycinanania hehe z akcesoriami

jeszcze dokupie swiateczne slodycze

i takie pierdoly.. dla dzieci skompletowalam
dodam ze wszystko w tk maxie :ico_oczko:

dla starszych mozna cos do nauki jezyka
choc sa tez plyty dvd dla maluszkow. z kolorami, literkami itd

znalazlam tez jedna super zabawke firmy beleduc, edukacyjna. drewniane klocki z rysunkami i do tego tablica.. nie wiem dokladnie o co biega w tej grze bo pudelko po franzuzku ale czesciowo sie domyslam
uczy kreatywnosci, wiec napewno bedzie ok
napisali ze gra od 4-99 lat hehe

uffff a teraz pol pokoju wypelniaja reklamowki z tym wszystkim hehe

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

30 lis 2007, 14:35

madziorka hihi, podsunelas mi pomysl dla ALi na prezent :ico_haha_01: bo ona niby wszystko juz ma ale takich puzli nie ma :-D tylko takie malutkie
A jeszcze wczoraj rozmawialam z mezem co robimy w rocznice slubu :ico_noniewiem: no i tylko stwierdzilismy ze prezentow sobie nie kupujemy (i tak kazde kupuje sobie co chce i kiedy chce :-D ) a co do wyjscia z domu to raczej nic z tego nie wyjdzie bo to 25 grudnia :ico_oczko: takze chyba spedzimy go z rodzinka meza :ico_zly:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 lis 2007, 14:41

Emilka_M pisze:A jeszcze wczoraj rozmawialam z mezem co robimy w rocznice slubu no i tylko stwierdzilismy ze prezentow sobie nie kupujemy (i tak kazde kupuje sobie co chce i kiedy chce ) a co do wyjscia z domu to raczej nic z tego nie wyjdzie bo to 25 grudnia takze chyba spedzimy go z rodzinka meza

ja bym wolała wspólne chwile tylko we dwoje :ico_wstydzioch: ale ze date macie super to wiadomo jak jest :ico_olaboga: no to bedziecie sie bawić :ico_oczko:
a mnie dzis kolezanka na impreze jutro zaprosiła ( jej urodziny) ale mam dylemat bo wolałabym z Jackiem iść, a i małego mam zostawić :ico_placzek: jeszcze tak nie umiem do końca :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 lis 2007, 14:45

martuchafrost pisze:a mnie dzis kolezanka na impreze jutro zaprosiła ( jej urodziny) ale mam dylemat bo wolałabym z Jackiem iść, a i małego mam zostawić jeszcze tak nie umiem do końca
_________________

a jak chcialas? z Franem isc? :ico_oczko: to ty jeszcze nigdzie nie wychodzilas zostawiajac Frana z kims?
madziorka hihi pisze:a jasnie pani ta zabawka na lozeczko jest od 3 miec a nasze dzieci juz za chwile beda mialy 2 razy tyle
myslisz ze na dlugo im posluzy?

szczerze mowiac to nie mam pojecia co trzy miesieczny jarzyniaczek mialby robic z ta zabawka i wg mnie powinna byc od 6 miesiaca, bo ona do manipulacji sluzy. mi sie wydaje ze nawet roczniak sie tym zabawi
kasik musisz byc twarda, trzymamy za was kciuki :ico_oczko:
emila to rzeczywiscie sie wam data trafila :ico_olaboga: vraczej wszystkie rocznice tak bedziecie musieli psedzac :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-30, 13:47 ]
oooo! wlasnie zauwazylam, ze zaprosilam kogos w profilu ale nie da sie sprawdzic kogo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 lis 2007, 14:49

Jasnie Pani :) pisze:a jak chcialas? z Franem isc?

bo Ci walne :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:
a Franka zostawiłam jak byłam z Emilką ale to były tylko 3 godziny, a teraz szykuje sie dłuższa impra :ico_oczko:
dziewczyny Wy tez dostałyście pismo na bilans 4- miesięcznego dziecka?????? Franko właśnie dostał, jeszcze pedały napisali Franek z moim nazwiskiem, to ta gęś moja stara HV :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: co oni tam robią na tym bilansie?????

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

30 lis 2007, 14:52

martuchafrost pisze:co oni tam robią na tym bilansie?????

Mierza ogladaja waza, robia wywiad :ico_haha_01:
A co do nazwiska to mi nawet nie mow ja to tez mam przeciez klopoty z tym :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 lis 2007, 14:56

martuchafrost pisze:
Jasnie Pani :) pisze:a jak chcialas? z Franem isc?

bo Ci walne :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:
a Franka zostawiłam jak byłam z Emilką ale to były tylko 3 godziny, a teraz szykuje sie dłuższa impra :ico_oczko:

to jak przyjade to na dyski bedziemy z Luska i Frankiem chodzic??? w sumie Luska to juz sie na tryb nocny przestawia :ico_oczko:
a ty Emila co z nazwiskiem masz?

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

30 lis 2007, 14:58

Jasnie Pani :) pisze:a ty Emila co z nazwiskiem masz?

NO moja Ala ma nazwisko po ojcu a ja po mezu :ico_oczko: juz rozumiesz? :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-11-30, 14:01 ]
Madziorka mam pytanko z czego te puzle co sa do 6 lat sa wykonane? i jakiej wielkosci sztuka?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 lis 2007, 15:02

aaaa!!! bo ja nie wiedzialam, ze Ala nie po tym tacie :ico_oczko: teraz kapuje :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-30, 14:03 ]
hehe, z taką nazwą to grzech Luskce nie kupic :ico_oczko:
http://www.allegro.pl/item270703462_e_l ... mocja.html

[ Dodano: 2007-11-30, 14:05 ]
teraz mozecie mojego mei taja razem z torebką oblukac :ico_oczko:
http://tullimy.blox.pl/html

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość