Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 maja 2008, 21:28

:ico_szoking: :ico_szoking: JEJU !!!! :ico_szoking: :ico_szoking:

Jakie letnie zdjecia !!! U nas wciąż zimno !!!! My chodzimy w polarach jeszcze - no dziś można je było ściągnąć między jedną burzą a drugą ... ale o krótkim rękawku nie ma mowy !!!!! Ale wam zazdroszczę .... Emi już w sandałach a Maliwna jeszcze w trzewikach pomiata ... dopiero musze jej sandały kupic .... najpierw poluę na półbuciki do sukienki na komunię i wesele ..... jutro juz jestem na urlopie więc może coś jej kupię ....

A wogóle to same wydatki mi się złożyły - pralka mi padła .... tzn pierze ale tak pożal się boże ... moczy raczej i to na letnio i cieknie mi z niej woda .... zalewa mi łazienke czasami .... a pralka ma 6 lat .... no ale przy dzieciach i brudnej pracy męża chyba musiała wymieknąć ... jutro musze popołudniu kupic nową ....

W niedzielę mam komunię bratanka a 7 czerwca mamy wesele kuzynki ... na szczęście weselicho mamy pod nosem .... i komunię też 3 km od domu .... mi sukienka na wesele się szyje - a raczej dopiero kroi (jeszcze nie byłam na żadnych przymiarkach) a kostium na komunie juz mam .... tylko mężowski musi się w nowy gajer zaopatrzyć bo te wszystkie ma już ..."znoszone" jak "znoszone" - ale już się w nich pokazywał .... :ico_wstydzioch: na szczęśnie mam ten urlop .... może się wyrobię ....
Jeszcze w środę fryzjer ... bo mam już chaszcze na głowie .... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 maja 2008, 09:36

Dzień dobry

w końcu i do nas zawitała piękna pogoda .... na obiad pewnie zrobię pizzę w expresowym tempie .... i siedzimy na podwórku .... rano odprowadziłyśmy Kacperka do szkoły na 7:45 .. za chwilkę pojade do mojego brata ..... (jego syn idzie w niedzielę do Komuni Św.) Brat miał wczoraj wypadej - podobno spadł z wysokości okolo 13 metrów :ico_olaboga: jest połamany .... ale żyje ... pech to pech .... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-05-13, 12:39 ]
Juz nacieszyliśmy sie ładnym słoneczkiem .... właśnie przeszła mega burza .... okropnie padało .... brat żyje ale wyobraźcie sobie jak wygląda po udadlu z wysokości piętrowego domu .... pojechali teraz do niego rodzice bo mi się wydaje że on nie powinien po takim wypadku być w domu .... a pogotowie go poprostu wypuściło do domu .... bez dokładnych badań czy wszystko wpodrządku z kręgosłupem czy narządami wewnetrzynymi :ico_zly: eh.. ta nasza służba zdrowia :ico_zly:

[ Dodano: 2008-05-13, 12:41 ]
Ciekawa jestem czy Ania dzisz wyszła i czy z Patryczkiem już wszystko ok ...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 maja 2008, 12:54

wstawie troche fotek :-D w sobote byliśmy w parku Dinozaurów jest on jakieś 60 km za Bydgoszczą.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

13 maja 2008, 15:46

Barbara, sliczne zdjęcie Asi w podpisie....wloski ma bombowe

justyna25, super sobie zrobiliscie wyprawe!!!! swiene foteczki!!!!!

Aginka, to straszne..az wierzec sie nie chce ze wypuścili twojego brata do domu.......mam nadzieje ze wszystko jest dobrze ale przeciez po takim upadku powinien zostac w szpitalu na kilka dni na obserwacji!!!

u nas sie dzis ochłodziło troszke ale i tak jest cudna pogoda!!!!

i dziekujemy za wszystkie komplementy

ciekawa tz jestem jak Ania....Maggie tez dawn nie bylo....a diem to cale wieki

Gabi cudne fotki Emi!!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 maja 2008, 16:46

Witajcie i ja dopiero teraz jestem ale u nas takie piekne pogody ze do polodnia bylismy w ogrodku i mala sie wyszalala i nie uwierzycie ale mala juz sobie spi ponad 2 godziny.. I wlasnie sie obudzila to juz popisalam ;)
Wpadne wieczorkiem to napisze wiecej buziaki dla was papa u nas dzisiaj przepiekna pogoda i chyba znowu pojdziemy na ogrodek papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 maja 2008, 17:12

to i ja Wam pokaże Malwinkę ... co prawda w bardziej wiosennym ubraniu ... no cóz ale taką mamy pogode ... słońce świeci a zimny wiatr wieje .... a diś to juz wogóle od południa przechodza burze ....

za to byłam kuupic Malwinie buty ... co mi cyrk odstawiła to jej ....


Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-13, 17:15 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 maja 2008, 19:10

oj żeby tylko te "super kiteczki" miały dłuższą żywotność :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 maja 2008, 20:31

Cześć dziewczynki moje kochane.
Wczoraj nie dałam rady zajrzeć i Wam zdac relację, bo emocje mnie wykończyły i padłam razem z Antosiem.

Antos w przedzszkolu daje sobie radę, tylko nie chce jeść obiadu i to mnie martwi... :ico_noniewiem:
ale pani mówi ze powinniśmy dac mu jeszcze troszke czasu że bedzie jadł narazie wszystko nowe , a posiłki z nowymi ludzmi toteż duze przezycie... :ico_noniewiem:

A co do pracy to jest ciężko, praca cięzka psychicznie...narazie przyd]glądam się, prowadzi mnie bardzo fajna kobieta, która ma ogromną miłość do swojej pracy i do tych ludzi, widać na odległość że to JEJ powołanie.
Najorsze jest to że człowiek widzi jak Ci ludzie gasną...niektórzy są w takim stanie że trzeba zrobić koło nich wszystko...
Jak jestem tam i pracuje to jest ok, wykonuje swoja pracę i cieszy mnie, na sercu mi ciepło że mogę im piomagać...dopiero jak wychodzę to emocje oopadaja, mam wtedy watpliwości, mam różn e odczucia, jedno jest pewne, czuję cos pozyrtywnego do tej pracy...może to odczucie, że moja pravbabcia nie dawno była w takiej sytuacji, była w domu opieki a ja nie mogłam Jej pomóc ni e byłam przy niej bo byłam daleko.

W każdym razie, mam bardzo fajnych kolegów i koleżanki, wszyscy są bardzo mili, poamagają mi , wprowadzają mnie w to szefa też mam genialnego, jestem zadowolona.

Dzisiaj miałam kurs o Parkinsonie i dostałam dyplom :ico_haha_02:

Dziewczynki sliczne foteczki, oj dzieciaczki nam rosną, są śliczne i kochane.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 maja 2008, 21:20

Maggie, do takiej pracy napewno trzeba mieć predyspozycje (ja bym np nie dała rady) poprostu trzeba mieć serce na dłoni ..... podziwiiam Cię że postanowiłas spróbować .... życzę Ci z sałegoserca byś podołała wyzwaniu .... A Antoś to dzielny chłopak ..... zobaczysz z czasem w przedszkolu będzie jadl potrawy których w domu nigdy by nie zjadł czy nawet nie widział ....

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 maja 2008, 08:07

mama-emilki pisze:Witam z rana U nas zapowiada sie piekny dzien, juz jest ciepło


My równiez witamy ....


Zobaczymy jak to z tą pogoda będzie ... ja na 10 jadę do fryzjera .... : :-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość