Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

10 lip 2013, 18:27

Tibby kciuki mocno zaciśnięte :)
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

11 lip 2013, 23:45

Witam pewnie juz wysztkie wiecie ale podeśle oficjialną informacjię

10 lipca O 12:53 przyszedł na świat Tomek syn TIBBY. Mały waży 3750g 57 cm. :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_dziecko: :ico_tort: :ico_brawa:

Jeszcze raz serdecznie gratuluje

Mnie dawno niebyło na wontku ale odpoczywałam i nie za często korzystalam z kompa. U nas wszystko dobrze Marysia rośnie jest naprawde spokojna Jasio urwisuje troche jest zazdosny o siostrę wie bywa ciezko ale mam mame teraz cały czas więc jestem ztego powodu szczęśliwa. Po przeprowadzce ciesze sie mieszkaniem w domu Jasio ma raj hustawi , zjezdzalnie wiec sie nie nudzi a z Marysią ciagle spacerujemy.
Miałam się wytłumaczyć dlaczego nasza Marysia to nie Basia powiem wam że z tym imieniem to mieliśmy przeboje a wiec : miała być Basia jak sie urodziła mąż powiedział że ona jest istna Marysią dajmy jej tak na imie wiec ja ok ale żeby było po jego babciach miała byc Marianna i po powrocie nawet tak wszytkim powiedzieliśmy że marianna ale mi to imie nie do końca pasowało więc poprosiłam meza zeby była jednak Marysia czyli Maria i tak zostało jest Maria Anna :-)

Karo, gratuluje ciaży bo tak wywnioskowałam z ostatnich postów mam nadzieje że dobrze ;-)

NICOLA_1985

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

12 lip 2013, 08:06

Hejka
Kaczorku witamy spowrotem :-D
A moze pokazesz nam.jakies nowe focie dzieciaczkow ? :ico_haha_01: :ico_sorki:
Rzeczywiscie mieliscie przeboje z imieniem hehe... :ico_oczko:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

12 lip 2013, 14:45

hej!!!

mnie tez dawno nie bylo ale zawsze cos a to z karola u lekarza albo kilka razy odwiedzilam posedniak bo zawsze im nie pasowaly jakies papiery.
gratulacje dla tibby :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

24 jedziemy nad morze do jastarni na 6 dni juz nocleg mamy w ogole ciezko bylo cos wyszukac bo wiekszosc juz zajetych miejsc bylo. w ogole to jak bym nic nie znalazla to mielismy jechac do wladyslawowa i super ze tak nie wyszlo bo chcialam jechac sama z mezem i dziecmi a teraz sie okazalo ze w tym czasie do wladka jedzie meza siostra i brat.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

13 lip 2013, 17:50

Przepraszam, ze do was nie zajrzałam ale czas gna jak opetany!
Dziękuję kaczorku za.przekazanie info.

Tom jest cudowny. Jestem w nim zakochana po uszy. Ślicznie cycuje Od samego początku. Spiaco-cycajacy aniolek. Niby 57cm ma a.w śpiochy muszę.go ubierać na rozm 50 bo chude.to takie i we wszystkim pływa.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

14 lip 2013, 09:23

Tibby, strasznie się cieszę :) Niech Tomcio zdrowo rośnie i będzie wielką radością :D
A Tobik na zdjęciu z babcią jaki wielki się wydaje. jak wielkolud.
Kiedy on Ci tak urósł??? :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

15 lip 2013, 09:38

Martalka, ty mi o wzroście Bobika nic nie mów, bo po wyjściu ze szpitala wydawało mi sie ze przybył mu rok. Strasznie wydoroslal w te dwa dni. A zostawialam w domku małego chłopca...

Mamuśki doradzcie jest jakiś dobry sposób by zmusić Toma by szerzej otwierał buzie do karmienia? Bo sutki bola a widzę ze dość płasko wsadzam brodawkę w te wąskie usteczka. A po co sie męczyć i samej sobie sprawiać bol.

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

15 lip 2013, 09:50

Tibby, nie wiem co Ci poradzić, chyba tylko wyciągać brodawkę i wkładać ponownie palcem głębiej... NA pewno jak dobrze Mały załapie ssanie, to będzie łatwiej. Możesz jeszcze stosować nakładki silikonowe, mi bardzo pomogły. Ja w ogóle miałam jedną brodawkę wciągającą się, więc na początku byłoo mi bardzo trudno i karmiłam MAłego z jednej piersi, a z drugiej odciągałam laktatorem... Po 1,5 tygodnia jak dobrze załapał ssanie, zaczął mi sam wyciągać brodawkę i ssał już bez problemów sam :-)
Cierpliwości, niebawem nauczy się poprawnie ssać :-)

A ja stawiam za 10 tygodni :ico_tort: :ico_ciezarowka:

NICOLA_1985

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

15 lip 2013, 10:39

hejka

Karolka :ico_brawa_01: za 10 tygodni! jeszcze tylko 30 :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Tibby mi położna kazała spłaszczyć palcami cyca zaraz za brodawką i wsadzać młodemu do dzioba dość głęboko.. powiedziała, że mam się nie bać... bo jak złapie samą brodawkę to będę miała problem... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: no ia ja tak robiłam i pięknie jadł... sama wsadzałam mu do dzioba głębiej niż on chciał chwycić.... bo on tylko tak płytko chwytał, że nie naciskał na gruczoły zaraz za sutkiem tylko ciągnął sam sutek... ale szybko załapał o co chodzi... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: cierpliwości... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Trzylatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

15 lip 2013, 12:02

dzięki dziewczyny za rady.
jutro będzie u nas położna rano więc jeszcze może mi pokaże jak to w praktyce robic. ale będziemy cwiczyc :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość