Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

15 maja 2008, 19:58

Ale napisalycie, nie wiem czy zdolam Was doczytac :ico_olaboga:

Aniu, zycza Wam, aby Grzesiek jak najszybciej wrocil do zdrowia! No i Ty sie trzymaj, ciesze sie ze jestescie juz z Patryczkiem w domku. Ogromne buziaki dla Was!!!

My ostatnio to prawie caly dzien spedzamy na polku, bo mamy sliczna pogode, tylko dzisiaj cos deszcz padal i byla burza, ale jangorsze Asia przespala, i chyba wlasnie przez ta burze spala mi 2h dzisiaj w dzien :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

15 maja 2008, 21:51

mama-emilki pisze:Na moich oczach 2,5 latek mówil do mojej corki CHODZ KICIA ZE MNA :-D


no niezle Gabi :-D

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

15 maja 2008, 21:59

mama-emilki pisze:Na moich oczach 2,5 latek mówil do mojej corki CHODZ KICIA ZE MNA :-D

No ładnie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: . Już w piaskownicy takie wyznania :ico_brawa_01:
Moje maluchy pokąpane śpią. Kinga cały dzień nie spała, więc padła po kąpieli szybko. Pośpi do rana. A Patryczek pewnie ok 12 wstanie na cyca, później pewnie między 3 a 4 znowu.
Ja się dziś naśmiałam, bo jak karmiłam małego, to Kinga zaczęła dobierać się do 2 cycusia i mówiła, że chce też mleczka :ico_haha_01: . Ogólnie Mała stale zagląda do Patryka i jak da radę, to przytula się do niego i mówi "kocham tika (czyt. Patryka)"

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

15 maja 2008, 23:15

Mama_Kingi pisze:"kocham tika (czyt. Patryka)"


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cudownie!! Kingusia jest wspaniala starsza siostra!
Czekamy na zdjecia Patryczka!! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 maja 2008, 13:33

wiiajcie

mama-emilki pisze:A Emi dzisiaj szalala w piaskownicy, poderwała chlopaka
Na moich oczach 2,5 latek mówil do mojej corki CHODZ KICIA ZE MNA
Z mama tego chłopca mało sie nie popłakałysmy ze smiechu

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Mama_Kingi pisze: bo jak karmiłam małego, to Kinga zaczęła dobierać się do 2 cycusia i mówiła, że chce też mleczka . Ogólnie Mała stale zagląda do Patryka i jak da radę, to przytula się do niego i mówi "kocham tika (czyt. Patryka)"

cudowna starsza siostra ....... a i ja pamiętam historie kiedy karmiłam Malwinę - Kpacer nieśmiało zapytał cos w stylu - Mamusia a ja mogę obie popić mleczka z cycusia ??? Dodam że skończył wtedy 5 lat ... a do dziś wieczorem gdy się tulimy do snu pyta czy może się przytucić do cycusia i czy mam tam jeszcze mleko :-)

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 maja 2008, 15:11

Z Kinguni prawdziwa kochająca siostrzyczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My zaraz na spacrek idziemy do piaskownicy :-D

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

16 maja 2008, 15:42

Aniu cieszę się ze już jestes w domku..Patryczek z pewnością jest sliczniutki..czekamy na fotki!!!!
a ty jak sobie znakomicie dajesz rade...jestes po cc....z dwójką dzieci i sama... :ico_brawa_01: brawa kochana dla ciebie..podziwiam cie...oby tylko Grzesiek szybko wyzdrowiał i wrócił do was... :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale sie porobiło
a Kingunia to wspaniała siostra..ach..jak ona cudnie mówi!!!!!

Aginka, a ja myslalam ze dziewczynki są takie grzeczne......
ja staram się ignorowac te Mateuszkowe wrzaski...bo inaczej sie nie nauczy....


u nas dzis duszno i gorąco....bylismy rano w piaskownicy....zaraz wstanie i tez pojdziemy na spacer ...wieczorem chyba bedzie lać.....

miłego dnia

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 maja 2008, 16:30

cześć dziewczynki moje koffane
No mam teraz chwilkę czasu, tymbardziej że dzisiaj nie pracowałam bo Antoś miał wysoką gorączkę a rano był taki nie swój, cały czas płakał do tego kichal , kaszlał i widać był że cierpiał.
Dlatego stwierdziliśmy ze któreś z nas zostanie, w końcu zostałam ja bo Antoś strasznie za mna płakał....
za to chyba wybiorę się do pracy w niedzielę.

W pracy lepiej juz się chyba zaaklimatyzowałam, robię coraz więcej rzeczy, zaczynam rozumieć tych starszych ludzi...bo wiecie nie dość że obcy język to jeszcze ich mowa, jest bardzo cięzka do zrozumienia...bo wiecie jak mówi staruszkowie...

Wczoraj widziałam taką panią, i zastanawiałam sie dlaczego Bóg Jej jeszcze nie ulżył w tym cierpieniu...bidulka nie mogła juz nawet oczu otwierać, ciagle tylo jecała z bólu....
Boże starość jest okropna... :ico_placzek:

Co do mojego syncia to naprawdę dzielny z niego chłopczyk , jestem dumna

[ Dodano: 2008-05-16, 16:53 ]
Anusia witaj kochana, wspaniale ze jesteście juz w domu, tylko szkoda że jesteś sama z dzieciaczkami...
pozdrowienia dla Grzeska, niech szybko wraca do zdrowia...
Na moich oczach 2,5 latek mówil do mojej corki CHODZ KICIA ZE MNA :-D

Normalnie myslałam że pekne :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Bosko...och ta nasza KICIA :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: dla Kingusi za piękne wyznanie miłości braciszkowi
Aniu czekamy na fotki Patryka !

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

17 maja 2008, 12:10

Witajcie
Maggie, jak Antoś? Zdrowieje biedactwo nasze?
Izuś, na szczęście czuję się świetnie. We czwartek nawet dałam radę pokąpać swoje kochane szkraby. A wsadzić i wybrać z wanny 12 kg trochę ciężko. Później Patryczek- wanienka w wannie- też nie bylo lekko. Później czułam ból kręgosłupa.
Na szczęście Malutki jest grzeczny. Dużo śpi i właściwie nie płacze. Kinga 15 tys. razy pytała mnie, czy tatuś przyjdzie i kiedy. Moje kochane szczęście już samo nie wie, o co chodzi. Najpierw mnie nie było tyle dni a teraz taty... :ico_olaboga:
Grzesiek wyszedł wczoraj na przepustkę na weekend, więc jest lżej.
Dziewczyny- a to jest nasz syneczek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Malutki śpi pięknie całe noce. Budzi się o 12 i o 4 na cyca, a później różnie- albo o 7 albo później. Najgorzej, że mi Pyzę rozpuścili w czasie mego pobytu w szpitalu. Wszystkiego domaga się wiskiem i czasem jest taka wredna, że nie mam sił na nią.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 maja 2008, 13:02

Hej kochane ;)
Jakos nie moglam szybciej wejsc na TT ale jestem..
U mnie ok,nic nowego.. Pogoda u nas cos sie psuje.. raz jest pieknie cieplo i slonecznie a pozniej pada.. i poszlabym na spacer dzisiaj z dziecmi ale niewiem czy nie zastanie nas deszcz?? No ale sprobujemy bo nie jestem z lukru ;)
Pozatym to moje dzieciaczki pieknie rosna i sa zdrowe,mala Nicole lobuzuje jak zawsze.. ale slucha sie tez mnie i to jest dobrze.. czasami ale musze na nia krzyknac bo tak to robi co chce.. ale ogulnie jest kochana i nie narzekam az tak..
A Marcusek to takie spokojne dzieciatko.. cala noc mi przesypia wczoraj dostal mleczko o 20 30 i dopiero sie obudzil na nastpne mleczko dzisiaj o 6 30 .. :ico_szoking: takze super,i dalej sobie slicznie gaworzy i duzoo mi spi w ciagu dnia ;) ale budzi sie prawie ze regularnie na jedzonko tak co 3 ale maxymalnie 4 godzinki :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Jest kochany i grzeczny i slodziutki
To tyle co u mnie ;)

Mama_Kingi pieknego masz syneczka taki malenki i kochaniutki :ico_brawa_01: A Kingusia jaka ona madra i jak ladnie mowi.. kochajaca starsza siostra podobnie jak moja Nicole tylko ze moja Nicole jeszcze nie wyznala milosci braciszkowi ale okazuje to caly czas na inne sposoby uwielbia malego calowac i przytulac.. Ciesze sie ze juz jestes i ze czujesz sie dobrze a i mam nadzieje ze twoj mezus za niedlugo tez bedzie z wami w domku i ze bedzie sie lepiej czul..

Maggie ucaluj Antosia od nas :ico_oczko: Mam nadzieje ze malutki sie juz lepiej czuje i ciesze sie ze radzisz sobie w pracy i ze Antos jest taki kochany i dzielny :ico_brawa_01: dla was :ico_oczko:

Ok milego dnia wam zycze .. a i jeszcze chce wam wkleic pare foteczek z naszego spacerku z Nicole na plac zabaw ;) Zaraz wkleje :)

[ Dodano: 2008-05-17, 13:09 ]
A to Nicolinka na placu zabaw ;)
Obrazek
I Nicole jedzie :ico_oczko: :
Obrazek
Nicole na lawce przed domkiem :
Obrazek
I moja coreczka na hustawce ;) :
Obrazek

Ok ja dzisiaj jestem sama w domku z dziecmi bo moj maz juz po sniadaniu pojechal z moimi tesciami na camping bo tam prad wysiadl i maz ma zajecie bo jest elektrykiem ;) A ja juz upieklam ciasto i nawet zrobilam rosol na jutro wiec tez jestem pracowita :ico_wstydzioch: :ico_brawa_01: :-D Ok wpadne pozniej chyba wieczorkiem papa

[ Dodano: 2008-05-17, 13:15 ]
I Jeszcze raz Nicole na hustawce ;) :
Obrazek


A to jeszcze fotka mojego spiacego synucia Marcuska :) :
Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość