Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 maja 2011, 11:14

dziewczyny zapomniałam wam wczoraj przekazać pozdrowienia od mamy Izuni :ico_buziaczki_big:

patrycja_g współczuję kolek,biedny Filipek i ty z nim :ico_pocieszyciel:
maz powiedział ze musi sie zaopatrzyc w jakis dobry kij zeby chłopaków przeganiac :-D
:-D :-D
to mój na razie łagodnie podchodzi do tego,bo mówi,że będzie w drzwiach selekcje robił :ico_haha_01:

ja już po zakupach,mała śpi jeszcze w wózku i ciekawe za ile się obudzi,później pewnie dopiero po 14 spać pójdzie jak będę po Hanię na busa szła :ico_noniewiem:

miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 maja 2011, 11:18

cześć :-D

Ja na obiad dzisiaj robię zupkę tzw. śmieciówkę-mąż sobie zażyczył :ico_szoking: coś mu się porobiło ostatnio, colę przestał pić, teraz zupę chce-chyba m męża podmienili :ico_haha_01:

Murchinson pięknie Mati nockę przespał :ico_brawa_01: a może faktycznie mój mąż czegoś się w radiu nasłuchał podczas jazdy :ico_oczko:

Ania fajnie, że dzisiejsza nocka lepsza :ico_brawa_01: latem mamy upał w mieszkaniu, ale zimą jest na plus, bo ogrzewania praktycznie nie używamy-tak jest ciepło i zawsze mamy zwrotu 500-600zł :-D

Patrycja to się biedny Filipek umęczy :ico_sorki: najgorsze jak takiego maluszka coś boli i nie wiadomo jak pomóc :ico_sorki:

Zoola taka ładna pogoda, to mąż pewnie chciałby z Wami w domku pobyć, ale niech jeszcze chwilkę wytrzyma :ico_oczko:

Motylek mnie też coraz częściej boli podbrzusze jak przed okresem :ico_sorki:
a czujesz jakieś mrowienie po wewnętrznej stronie ud?

[ Dodano: 2011-05-24, 11:19 ]
Aniu dziękujemy za pozdrowienia :-D a co u nich słychać?

Ciekawe jak tam Mariola i Igorek, nic się nie odzywa.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 maja 2011, 11:23

latem mamy upał w mieszkaniu, ale zimą jest na plus, bo ogrzewania praktycznie nie używamy-tak jest ciepło i zawsze mamy zwrotu 500-600zł :-D
jak widać zawsze są plusy i minusy :-D
a co u nich słychać?
ogólnie odbrze ale chaos przed przeprowadzką :ico_oczko:
coś mu się porobiło ostatnio, colę przestał pić, teraz zupę chce-chyba m męża podmienili :ico_haha_01:
kto wie,może i podmienili,ale ciesz się póki taki odmieniony :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 maja 2011, 11:33

Ania no tak, mamaIzuni ma przeprowadzkę :ico_sorki: to musi być teraz straszne zamieszanie :ico_sorki:

Miałam dzisiaj pierwszy telefon z pytaniem czy już urodziłam :ico_haha_01: kuzynka nie wytrzymała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

24 maja 2011, 11:34

markotka napisał/a:
coś mu się porobiło ostatnio, colę przestał pić, teraz zupę chce-chyba m męża podmienili :ico_haha_01:

kto wie,może i podmienili,ale ciesz się póki taki odmieniony :ico_oczko:
a wiesz jak tak czytam cto z moim chłopem tez cos sie dzieje....je wiecej warzyw i owoców
miesa jak na lekarstwo......na obiad same lekkie rzeczy sobie zyczy..... nawet wode mineralna zamraz i pozniej pije rozmrozoną bo twierdzi ze zdrowsza....... :ico_olaboga:

[ Dodano: 24-05-2011, 11:36 ]
Miałam dzisiaj pierwszy telefon z pytaniem czy już urodziłam :ico_haha_01: kuzynka nie wytrzymała :ico_oczko:
dla mnie to dziwne zachowanie.......nie wiem jak jest u was ......ale my zaraz po narodzinach wysyłamy info do rodziny i znajomych ze juz po........wiec dziwia mnie telefony czy juz po ??!!

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 maja 2011, 12:04

dla mnie to dziwne zachowanie.......nie wiem jak jest u was ......ale my zaraz po narodzinach wysyłamy info do rodziny i znajomych ze juz po........wiec dziwia mnie telefony czy juz po ??!!
u nas tak samo- mój K wysłał smsy do wszystkich, których ma w książce adresowej- łącznie z klientami, majstrami z budowy itd. hehe potem cały dzień odbierał telefony z gratulacjami :ico_haha_01:

Co do Maksia to włosów ma rzeczywiście dużo, ale też długie są- 2cm, więc pewnie dlatego wygląda na starszego :ico_oczko:

Patrycja, strasznie współczuję Ci tych kolek Filipka :ico_sorki: szkoda dziecka w takiej sytuacji :ico_sorki: a jakiego mleka używasz? Trzymaj się dzielnie

Zoola niech mąż się z urlopem wstrzyma, choć pewnie i tak niedługo się rozpakujesz :ico_oczko:

Markotka to też temperatura u Was wysoka :ico_szoking: oby zgodzili Wam się na tą klimę, bo dziecko strasznie męczy się w takie upały. Mój mąż ostatnio nawet miskę z lodem przed wiatrakiem ustawiał, żeby choć trochę się ochłodziło :ico_sorki: :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

24 maja 2011, 12:45

hej, my juz po spacerku, znow u nas upalnie
bylismy w przedszklolu podpisac umowe
teraz biore sie za obiad

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

24 maja 2011, 12:55

chyba własnie odszedł mi kawałek czopu...
tylko nie wiem czy to na pewno to..... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 maja 2011, 13:18

Zoola a jak to wyglądało, taka galaretka? U mnie w rodzinie każda wiadomość rozchodzi się z prędkością światła, więc gdybym urodziła, to już by wszyscy wiedzieli, także nie wiem co mojej kuzynce odbiło :ico_oczko: Ogólnie uzgodniliśmy z mężem, że nie poinformujemy nikogo, że jedziemy do szpitala, tylko jak już mały będzie na świecie, żeby paniki nie było :ico_haha_01: Ciekawe co to się tym naszym mężom porobiło :ico_haha_01:

Koroneczka to mąż udany z tymi smsami :ico_haha_01: teraz mam już temperaturę 27,7 :ico_szoking: a jeszcze w kuchni się zupa gotuje. Pamiętam, że kiedy pisałaś, że mąż kupił Ci większy baniak z wodą z pompką, gdzie można coś takiego kupić i jaka to woda?

Emilia i co na obiadek robisz?

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

24 maja 2011, 13:25

My właśnie odkurzylismy z Filipkiem i umylismy podłogi :-) Wczesniej wykapałam kota i co chwile go czesze bo ma troche tych kudełków a troche się splatał. Dziś mam ochotę na sprzatanie, prasowanie, najchętniej umyłabym okna ale jednak się boję. Ostatnio nie trzymam równowagi :ico_oczko: ALe napewno sobie poprasuje bo mam mase ciuszków Pawełka do prasowania.

Markotka ja takiego mrowienia nie czuję. Tylko brzuch twardnieje i boli w dole jak na @. I to raczej w nocy lub nad ranem a w ciągu dnia tylko twardnieje, wczoraj tylko jeden skurcz w ciągu dnia bardziej bolesny miałam. Z takimi objawami to równie dobrze mogę urodzić za 2 tyg :ico_oczko:

emilia7895, i co na obiad?

Koroneczka, faktycznie Maksio ma długie włoski :ico_brawa_01: Śliczne :-)

My też wszystkich informowaliśmy zaraz po narodzinach Filipka. Mężuś wysyłał sms-y ze zdjęciem ze swojej książki adresowej i z mojej :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość