oloriusz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lis 2015, 13:39

Re: tabletki na uspokojenie

16 lis 2015, 13:58

także zgadzam się z postem wyżej, że lepiej poszukać rozwiązania w ziołach niż sięgać po specyfiki z apteki. zostawiam jeden artykuł z wikipedii jako jeden z bardzo wielu przykładów. wiki

Awatar użytkownika
Weronika88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 lis 2015, 18:17

Re: tabletki na uspokojenie

17 lis 2015, 19:29

Najlepsze są tabletki ziołowe, nie ma co przyzwyczajać organizmu i umysłu do innych, mocniejszych... Trzeba też troszkę ćwiczyć psychikę:-) Ja osobiście zażywam w razie potrzeby Melisę Colfarmu. Wyciąg z melisy łagodnie uspokaja i rozluźnia mięśnie gładkie przewodu pokarmowego. Nieznacznie pobudza wydzielanie żółci i soków żołądkowych. Suplement diety przeznaczony jest dla osób dorosłych. Stosować w stanach zdenerwowania, uczucia niepokoju, trudności w zasypianiu, w osłabieniu procesów trawiennych. :ico_haha_01:

Benikta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2015, 16:51

Re: tabletki na uspokojenie

17 lis 2015, 19:35

Popieram koleżankę wyżej że najlepsze właściwie są tabletki ziołowe sama kiedyś z takich korzystałam ponieważ nie mogłam wytrzymać nerwowo nawet to mi pewna koleżanka aptekarka zaleciła bo dużo ludzi chwaliło to powiedziałam sobie że i ja spróbuje. Powiem wam że pomagało wiadomo nie od razu ale jak zażyłam to od razu takie dziwne uczucie i stopniowo przechodziło a jak się fajnie śpi tak spokojnie bez żadnych nerwów no naprawdę warto. Nie zastanawiam się kolejnym razem jakie mam wybrac pigułki tylko i wyłącznie ziołowe wam też polecam dziewczyny!

Adda123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2015, 10:05

Re: tabletki na uspokojenie

19 lis 2015, 10:22

Ja też uważam, że tabletki ziołowe są dobrym rozwiązaniem.

Awatar użytkownika
Tomia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2015, 00:17

Re: tabletki na uspokojenie

19 lis 2015, 12:44

Nie stosuję żadnych i raczej nie polecam ich stosowania. Podobnie jak tych leków, które mają działać na sen. Nie chcę takiej ingerencji w mój organizm. Wolę sobie radzić inaczej. A mam z czym, żyję z facetem maminsynkiem a mieszkamy pod jednym dachem z jego rodzicami, którzy mnie szczerze nienawidzą. Dla mnie resetem dla ciała i umysłu stały się treningi. Jakieś 30, 40 minut kilka razy w tygodniu. To świetnie uspokaja skołatane nerwy, usuwa nerwobóle z brzucha, polecam, bo przetestowałam si trzymam się tego.

MartynaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 18 sty 2015, 04:36

Re: tabletki na uspokojenie

20 lis 2015, 13:10

U mnie okazało się że miałam za mało witaminy d, magnezu i potasu i dlatego byłam nerwowa. Jak zaczelam uzupełniać to teraz jest dobrze.

Zosiakochana
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2015, 16:28

Re: tabletki na uspokojenie

20 lis 2015, 16:49

Ja polecam valused. Nie uzależnia i jest na bazie ziół:)

Awatar użytkownika
angelika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 27 lis 2013, 12:55

Re: tabletki na uspokojenie

27 lis 2015, 13:36

Mnie też czasem zdarza się brać tabletki na uspokojenie. Wiele jest sytuacji w naszym życiu na które reagujemy nerwowo i zbyt emocjonalnie. U mnie pomaga Doppelherz aktiv Na uspokojenie, mam po nim lepsze samopoczucie, nie jestem rozdrażniona, a przede wszystkim mam większą koncentrację i wydolność umysłową, które pozwalają skupić mi się na pracy.

domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: tabletki na uspokojenie

01 gru 2015, 17:33

Ja biore regularnie taki suplement Ashwagandha (z tego co wiem to Hepatica ma dosc tani, z innych firm sie nie spotkalam jeszcze). A jak sie bierze cos na uspokojenie w momencie gdy sie jest zdenerwowanym to troche dziala jak placebo niestety, bo takie leki musza miec czas.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: tabletki na uspokojenie

07 gru 2015, 12:11

Też słyszałam sporo dobrego na temat tabletek valused,ponoć są skuteczne o ziołowym składzie więc warto spróbować. Z tego co wiem nie są drogie,tym bardziej zamawiając w aptece internetowej.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość