Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

13 wrz 2007, 11:05

Witam was kochane o poranku...Dzis czuje sie wyjatkowo dobrze (poki co wiec nie zapeszam :ico_haha_01: )....Wczoraj pojechałam do sklepu i za Julcią tak musiałam się nalatać,ze wieczorkiem znowu pobolewał mnie brzuszek.Widać szbsze chodzenie i dzwiganie cięższych rzeczy jest mi nie wskazane.No,ale cóż-czego sie nie robi dla naszych maleństw.Ja jeszcze szczerze mówiąc niewiem jaki wozek bede kupowala,musze pojezdzic po komisach i kupie jakis uzywany.Ale raczej poczekam do Listopada,z kasa narazie krucho i Mężulo chce wyjechac na miesiac za granice żeby zarobić troszke pieniążków. Pozdrawiam was gorąco dziewczynki BUZIACZKI

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

13 wrz 2007, 12:08

Jola uważaj na siebie i nie szarżuj tak :ico_nienie: bo jeszcze coś złego z tego wyjdzie!!!!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

13 wrz 2007, 14:19

Asikk no niestety trzeba uważać co zrobić,ale z drugiej strony jak wytłumaczyc córci,że mamusia biegać nie może :ico_haha_01: ....O 3dni wreszcie osiągnełysmy sukces i nawet na noc pożegnałyśmy się z pieluszką więc mała pierdółka jak tylko chce siku biegnie do kibelka,az się za nią kurzy :ico_haha_01: :ico_brawa_01: ...no a wiadomo jak to w sklepie musiałam biec za nią bo jeszcze by mi sie zgubiła w tym tłumie ludzi :ico_olaboga: .....Ehhh tak sobie dziś myslałam jak ten czas szybko leci...Pamiętam jak dopiero co mówiłam mężulkowi i znajomym,że mi sie coś okres spóźnia a tu już 6miesiąc :ico_oczko: ...Zostały nam jeszcze 3msc dziewczyny i nasze skarbki będą już z nami :ico_haha_01: ....Szybko zleci.....

A tak się zastanawiam co u edzi29 :ico_noniewiem: dawno tu nie zaglądała....

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

13 wrz 2007, 15:09

Niom dawno jej nie było!?? A co do siusiania gratuluje tobie i twojej Julce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:

edzia29
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 21 cze 2007, 13:08

13 wrz 2007, 17:56

cześć dziewczyny!jestem,jestem.u mnie ok.kompa mieliśmy zepsuteg a teraz mamy remont.malujemy pokój dla dzidziusia a wiecie jak to jest jak się mieszka i remontuje mieszkanie.dorze że mój mężuś ma przynajmniej urlop.rano kacpunia do przedszkola,troche porobimy w domu i zaraz trzepa lecieć po małego do przedszkola.jeśli chodzi o samopoczucie to jest różnie.w poniedziałek miałam kryzys bo nie czułam ruchów i zaraz oczywiście różne czarne myśli przychodziły mi do głowy, ale jest już ok.za to teraz dla odmiany mam straszny uciśk na pęcherz i ciągle latam do toalety :ico_placzek: a jak mama iść do miasta -koszmar!!!! :ico_zly:ten ucisk to pewnie dla tego że dzidziuś ułożony jest poprzecznie i chyba to już potrwa do końca ciąży.zobaczymy w poniedziałek idę do lekarza.mam nadzieję że jest wszystko ok.
kończe bo mam jeszcze kupe pracy :ico_sorki: mężuś maluje,golonki w piekarniku a ja muszę jechać po kacpunia do mamy.trzymajcie się i byziaczki!!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 wrz 2007, 18:35

Czesc dziewczyny jak tam u was bo ja wlasnie mialam straszny przyplyw energii przemeblowalam pokoj nie wiem co na to moj maz powie jak wroci z pracy mam nadzieje ze nie bedzie na mnie zly zaraz ide z mioim pieskiem na spacer polozna mi kazala sie duzo ruszac 25wrzesnia mam wizyte ciekawe co nowego uslysze pewnie nic tylko tyle ze za duzo przytylam bo dla niej nawet 2kg na miesiac jest za duzo ale juz sie chyba przyzwyczailam mam pytanie czy wasze dzieciaczki tez mniej zaczely sie ruszac czytalam w gazecie ze od 29tygodnia ruchy sa troche mniejsze bo moja fasola zrobila sie jakims leniuszkiem i nie kopie juz tyle co kilka dni temu

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

14 wrz 2007, 10:30

edzia29, Witaj dobrze ,że u was wszystko ok , tylko nie przesadz w czasie tego remontu , nie przemęczaj się!!!! :ico_nienie:
iwona83, Ty też przestań szaleć z remontami!!! :ico_nienie:
A co do ruchów ja czytałam ,że maluszki naj barzdiej ruszają się od 24-28tyg, bo mają jeszcze dużo miejsca na akrobacje, potem ruchy są ograniczone bo miejsca mało , ale zato ponoć silniejsze :ico_haha_01: Tak że bez obaw!!!!!

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

14 wrz 2007, 11:02

edzia29 wreszcie się odezwałaś :ico_brawa_01: Już zaczynałam się martwić :-) ...Tylko z tym remontem to ostrożnie i nic na siłe bo jeszcze się coś stanie :ico_szoking: :ico_olaboga: ....Ja tez do kibelka latam co chwile poniewaz moj mały także ułożył się poprzecznie,ale ostatnio mam uczucie jakby sie przekręcał zaś...szkoda tylko,że na pośladek :ico_olaboga: :ico_noniewiem: ....
iwona83 Ja poki co ruchy mam jeszcze bardzo czeste i mocne poniewaz nie doszlam jeszcze do 28tyg :ico_haha_01: ,ale faktem jest,ze pozniej ta liczba ruchow jest ograniczona,przy Julci po 7miesiącu ruchy miałam tylko wieczorkami zazwyczaj i czasami w dzień jak cos zrobiłam gwałtownie,albo czyms sie zdenerwowałam,ale za to jakie te kopy mocne :ico_szoking: ...

Co do przypływow energi tez takie miewam i moge gory przenosic jednak teraz zostałam ograniczona przymusem,poniewaz jak tylko za dlugo cos porobie łapie mnie ból brzuszka :ico_olaboga: więc muszę uważac :ico_noniewiem: Mam tylko nadzieje,ze sie zabardzo nie rozleniwie :ico_haha_01: :-D ....
Ogółem samopoczucie mam dobre i to jest najwazniejsze,w poniedzialek mam wizyte kontrolna u gin i zobaczymy co i jak przy okazji mam odczyt wynikow....Pozdrawiam :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 wrz 2007, 13:22

http://www.micuna.com/catalogo/micuna/c ... ?idioma=es
czesc posylam wam adres lozeczka co mi sie spodobalo mam nadzieje ze cena nie bedzia az za kosmiczna podoba mi sie ze ma komode a i tak musialabym kupic bo nie mam gdzie trzymac ciuszkow od maluszka no i pozniej idzie je przerobic na lozko

edzia29
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 21 cze 2007, 13:08

14 wrz 2007, 13:26

wiem,wiem.nic nie robie.mój mężuś ma pole do popisu.codziennie dzwoni do swojej teściowej(mojej mamy) :ico_haha_01: i karze jej przyjechać żeby podziwiała jego prace :ico_brawa_01: ,kacpula też się nie może już doczekać kiedy będzie miał pomalowany pokoik.a jeśli chodzi o dzidziusia to mój się jeszcze nie przekręcił.dalej leży poprzecznie.kończe bo musze lecieć po małego do przedszkola.pozdrawiam!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość