iwonkarrr
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:38

Re: Pielęgnacja stóp

16 lip 2018, 13:47

Ja miałam bardzo popękane pięty, a teraz na lato to wiadomo, że nosi się japonki czy sandały. Zastosowałam scholl i dużo pomogło

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Pielęgnacja stóp

24 lip 2018, 21:45

Polecam skarpetki złuszczające Epilfeet byOlie. Nie wiem, co bym bez nich zrobiła. Używam regularnie raz w miesiącu. Wtedy widzę najlepsze efekty. Od czasu kiedy ich używam moje stopy wyglądają naprawdę super. Mogę śmiało nosić sandałki :)
Kiedyś miałam okazję sprawdzić jak ten Epilfeet działa u znajomej kosmetyczki. Efekt fajny, ale potem jakoś zimą o tym zapomniałam. Teraz odkryte buty to przydałoby się tego niepotrzebnego naskórka pozbyć. Widziałam, że na necie są też zestawy dla dwojga. Może mój mąż się skusi na wspólne spa dla stópek.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Pielęgnacja stóp

31 lip 2018, 11:26

A jesli lubisz nakładac krem to spróbuj sobie właśnie tym bardziej byOlie. Po kilku dniach jak już cały naskórek sie złuszczy stopy świetnie chłoną kremy i można je wtedy dogłębnie nawilżyć.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2018, 23:53 przez Coolka, łącznie zmieniany 1 raz.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Pielęgnacja stóp

31 sie 2018, 09:48

Najlepsze są skarpetki złuszczające Epilfeet byOlie. Koniecznie się z nimi bliżej zapoznajcie. Świetnie złuszczają martwy naskórek, nie niszcząc przy tym lakieru. No i są bardzo łatwe w obsłudze - wystarczy raz w miesiącu założyć je na stopy na pół godziny.

gwizoop
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 10 cze 2018, 15:37

Re: Pielęgnacja stóp

04 wrz 2018, 18:04

Kochane pielęgnacja stóp wcale nie jest trudna a tym bardziej droga. Ja trafiłam z polecenia koleżanki na serię Comfort od Bielendy. Teraz używam bardzo fajnego kremu z kompresem do zmiękczania stóp

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Pielęgnacja stóp

24 lis 2018, 12:54

Najpierw polecam zrobić zabieg u kosmetyczki, nazywa się calluspeeling ten jest firmy mavex, trwa ok 15 minut, tak w skrócie to nakłada się na stopy takie nasączone płatki , potem usuwany jest naskórek i wmasowuje krem :) Ale efekt jest mega, stopy gładkie jak nigdy, nawilżone. Na prawdę warto. I przede wszystkim stopy należy kremować , jeżeli chcemy żeby zawsze ładnie wyglądały ;)

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Pielęgnacja stóp

28 lis 2018, 23:33

ja zdecydowanie odradzam wszelkie skarpety złuszczajace, nigdy nie wiadomo jak ich składniki wejdą w reakcje ze skórą - naprawde można sobie zrobić krzywdę! Ja nie eksperymentuję tylko chodzę co około 2 miesiące do podolog pani Eli Szczepańskiej do poradni chorób stopy u mnie w Warszawie na ursynowie. Tak jest bezpieczniej niż ślepo nakupić jakiś kosmetyków z drogerii co różnie działają... Zdecydowanie polecam udać się do specjalisty, żeby usuwać nagniotki, odciski, czy kurzajki trzeba mieć wiedzę, sprzęt i specjalistyczne preparaty.

Awatar użytkownika
Jolie90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 sty 2015, 11:11

Re: Pielęgnacja stóp

05 gru 2018, 22:24

a może kremy do stop? ja używałam lawendowego z avonu i mi bardzo pomógł

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Pielęgnacja stóp

10 gru 2018, 14:40

Dość ważne w tym przypadku oprócz kosmetyków jest odpowiedni dobór obuwia, które ma najwięcej kontaktu ze stopami !

gwizoop
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 10 cze 2018, 15:37

Re: Pielęgnacja stóp

05 sty 2019, 19:22

a może kremy do stop? ja używałam lawendowego z avonu i mi bardzo pomógł
U mnie zdecydowanie lepiej sprawdził się Krem kompres zmiękczający do Bielendy z serii Comfort + do szorstkiej skóry stóp. Bardzo szybko, jak na stan moim stóp poradził sobie ze zrogowaciałym naskórkiem i szorstkimi piętami :/

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość