Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

22 lis 2007, 21:36

Asiu, czym się dołujesz? Tym facetem? NAjlepiej to Ty się niczym nie dołuj!

Maritko, zdziwiłam się, że te wózki takie tanie, ja myślałam, że takie podwójne wózki to kupę kasy kosztują, przynajmniej dwa razy tyle co ta podana cena :ico_szoking:
A my nie mamy daru do robienia grzecznych dzieci :ico_noniewiem:
Maritko, jak Ty usiedziałaś na tyłku u tego fryzjera, ja przez 10 dni nie mogłam siąść! A o solarce nic nie powiem nawet! Ja w połogu czułam się fatalnie, w nocy tak szczypało bolało że nie mogłam spać, w dzień do południa jak Cię mogą, po południu ledwo żywa, osłabiona - pociłam się strasznie, a ostatnie dni to tak jakby ktoś mnie tam z całej siły za te szwy szarpał, ja schodziłam z łóżka to płakałam, przy każdym kroku to samo, a Ty? O rany julek - tyle powiem!

Edi, jak lekarz mówi, że wynik ok, to myślę, że tak jest, ale wiadomo, lepiej sprawdź jak możesz.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 lis 2007, 21:49

Elu ja miałąm to samo, nonono mnie bolała, pierwsz seks taki bez bólu i z prawdziwą chęcią to był dopiero jak Wiki chyba z 7 m-cy miała. Ale obecnie to już nie pamiętam kiedy, ale od miesiaca nic :ico_wstydzioch:
Eluś ten kolega to mi poprawił humor i to jak :-D

Lecę szykować Wiki do snu, zajrzę jak zaśnie o ile i ja tego nie zrobię zaraz po niej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

22 lis 2007, 22:55

Cześć mamuśki :-D
Mam Was, tutaj jesteście :ico_brawa_01: Jak Wam się udało napisać tyle stron .... :ico_szoking: :ico_oczko:
Marittko, dzięki za zdjęcia - jesteście śliczną rodzinką :-D Solarium, fryzjer :ico_szoking: Szalona babka :ico_oczko:
Asiu, widzę że stara miłość nie rdzewieje :ico_oczko:
Witam nowe mamusie :ico_brawa_01:
Zdrówka dla Macieja :-)

Jak zwykle zapomniałam co przeczytałam .... :ico_olaboga:
Może jeszcze dziś zajrzę jak skończy się mój serial :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

22 lis 2007, 23:21

Maziu nie wiem jak Bartek wyczaił ta pokrzywę,taka malusia była,ale u nas nie ma sniegu ,więc nie miał takiego kłopotu :ico_oczko:

Maritko zmieniłaś uczesanie ,czy kolor gadaj tu szybciochem albo dawaj fotki :ico_haha_01:

Nella się znalazła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiu ztaka radością mówisz o tym gościu,że aż ci zazdroszczę,już dawno mojej starej miłości nie widziałam :ico_wstydzioch:

A Bartek znów kaszle i ma katar,mam nadzieję,że znów panikuje ale chyba nie :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_szoking: .Zwymiotował mi dwa razy pzrez ten straszny kaszel,katar ma malutki czasem mu sie pod noskiem zaświeci,ale kaszle okropnie :ico_chory: .Chociaz teraz jak usnął jest spokój :ico_nienie:


Uciekam spać ,bo nie wiem jaka nocka nas czeka :ico_olaboga:

Do jutra :-)

[ Dodano: 2007-11-22, 22:22 ]
ależ chaotyczny ten mój post :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 lis 2007, 23:38

Iwciu dużo zdrówka dla Bartusia, lepiej może wybierzcie się do lekarza, ucałuj małego.
Nellu rób notatki jak Jola :ico_oczko:

ale co wy jaka to miłość, to było krótki i bardzo milusi romansik :ico_oczko: Od pierwszego dnia szkolenia, nie tylko podobał mi się fiz, ale intelektualnie. Ja nie wiem ale on zawsze tak dobrze trafiał ze słowami, teraz takze, potrafi napisac w taki spób że miękną kolana. Nie jest jakimś romantykiem, ale mówitak oczywiste rzeczy, jakby wiedział co chciałabym usłyszeć, wybaczcie że tak nawijam o tym samym. Ale morda mi sie cieszy jak tylko o nim pomyślę i to wcale nie w kategoriach o których myślicie :ico_nienie: ale brak mi takiej otwartej szczerej rozmowy. Dobra nie nudzę.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

22 lis 2007, 23:39

Elu :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: dzięki, ja to wiesz, chyba tak mam z tym gojeniem i wracaniem do formy ;-) (oby i do wagi :-/ jak to mój dziadek mawiał Bartkowi - kobiety w tej rodzinie to silne ludzie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Iwciu - teraz doczytałam o tej pokrzywie :ico_olaboga: biedny Bartuś z tym katarem :-/ oby szybko mu przeszło... a fotki posłałam :-)

Nellu - pisz więcej...

Nasza Mery już pewnie w domku nowym, jak ja jej zazdroszczę, na przeciw "naszej" działki, buduje się magazyn dystrybucyjny... :ico_szoking: :ico_szoking: kurde, musimy zorientować się co tam będzie i w ogóle jak to ma wyglądać, bo jeśli uciążliwego coś to odpada, a taka okazja :ico_placzek:

ja czekam teraz na CSI :-D i spadam lulu... Bartek jutro ma spotkanie więc z dziećmi będę sama pół dnia :ico_sorki: hehhe

[ Dodano: 2007-11-22, 22:45 ]
Asiu, nie nudzisz :-D ja miałam fajną klasę w liceum, i super chłopaków ;-) teraz jak widzę któregoś to radocha na maxa, a rzadko się widzimy... odległość no i wiadomo mamy swoje rodziny, z dziewczynami też widuję się przypadkiem najczęściej :-/ ale powspominać miło :-)

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

23 lis 2007, 00:47

Odświeżyłam troszkę nasz wygląd :-D
Asiu .... wiem o czym mówisz , też takiego znałam :ico_oczko:
Iwicu kochanie, dobrej nocki Ci życzę i żeby Bartusiowi przeszło do jutra :ico_chory:

Marittko Ty jesteś kobita z żelaza :-D Ja bym chyba parę dni po porodzie jeszcze "zdychała" a Ty widzę, że już zapomniałaś że rodziłaś :-D

Miłej nocki dla wszystkich mam i dzieciaczków :ico_spanko:
i nie chorować mi tam :ico_nienie:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 lis 2007, 01:41

No faktycznie Nellu świeżynką tu z twojego profila "zalciało" Super fotka Maksia na tym fotelu.
Idę tak spać od godziny, co chce odejśc to mi wyskakuje nowa wiadomośc z naszej klasy, co to za moda tak po nocach siedziec ;)

Dobra spadam, bo jutro znów będe marudziła żem niewyspana :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

23 lis 2007, 11:02

Witam z ranka!!!

Gdzie sie podziewacie,juz prawie 10,00,meldować się kolejno :ico_oczko:
Niewyspana jestem strasznie :ico_spanko: ,noc była koszmarna,cała przekasłana,zaraz dzwonie do lekarki :ico_olaboga: Spałam chyba ze 2h,zresztą Bartuś niewiele więcej :ico_szoking: .dcccccccccccccccccccccccTERAZ co prawda mniej kaszle,ale...dziękuję za życzenia zdrówka,przekazałam ,Bartek obiecał że się posłucha :-)

NELLU FAJna fotka ,Maks na niej to taki prawdziwy facet ,rozsiąść sie w fotelu i tyle... :ico_oczko:

Maritko bardzo dziękuję za fotki,promieniejesz szczęściem :ico_haha_01: i Różyczka to cała mamusia-śliczna.Nie mogłam sie napatrzeć jak Lilcia czule dotyka jednym paluszkiem Różyczkę:ico_brawa_01: ,

na razie muszę kończyć,bo mi się dziecię złości :ico_zly:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

23 lis 2007, 11:21

hej i ja jestem, ale nie czytam, bo nie będę miała chwilki, żeby odpisać
buziaki dla Was, jak znajdę chwilkę to się odezwę

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości