Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 sty 2008, 11:52

Czesc no dzisiaj Majka dala mi pospac choc wstalysmy o 4 wzielam ja do lozka i spala ze mna oczywiscie z przerwa na jedzonko o 5 i od 8 do 9 ale pozniej spalysmy do 10

no my mamy mieszkanko wynajete wiec mam gdzie sie podziac z Majka

a od kilku dni Majka zjada mi bardzo malo mleczka nawet 120 nie zje najwiecej to chyba 100 i nie wiem dlaczego

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

29 sty 2008, 12:35

czesc wam moja Amelka dzisiaj o piatej rano odbiło sie jej mleczkiem na spaniu i z noska z buzi wyplywalo jej mleko nie umiala sobie z tym poradzic biedactwo plakalo i kichala mlekiem meczylysmy sie tak prawie godzinke.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

29 sty 2008, 14:00

Norbertowi bardzo czesto sie ulewa kiedy spi pomimo tego ze zawsze mu odbijam. Klade go spac na boczku wiec sie nie zadlawi tym "zwrotem".
A wczoraj Norbert mnie wykończył.. aż sama płakałam nad nim. Jeszcze takiego płaczu nieustającego i męki przez 5h to nie było. Od 21 do 2 w nocy. Nie miałam sił, ręce mi opadały a co najgorsze byłam sama. Nakarmiłam go o 21 i zaczął go brzuszek boleć. Wczoraj już nic nie pomagało. Zwijał się tylko i bąki puszczał a przy tym ten monotonny płacz :ico_placzek: .

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 sty 2008, 14:59

U mnie na szczescie Majka jeszcze nie miala az takich problemow z brzuszkiem kurcze nie wiem co bym zrobila jakby Majka 5h bez przerwy plakala a ostatnio zauwazylam ze strasznie ciezko oddycha nie wiem czy to przez ten katarek ale nosek ma czysty wiec nie wiem

mariola pisze:Amelka dzisiaj o piatej rano odbiło sie jej mleczkiem na spaniu i z noska z buzi wyplywalo jej mleko nie umiala sobie z tym poradzic biedactwo plakalo i kichala mlekiem


Majka jak ja karmie w nocy to malo kiedy zeby sie jej odbilo wiec tez ja klade na bok ona wogole od pierwszych dni lubi spac na boczku wiec jak jej sie odbije i uleje to wszystko wyplywa na pieluszke

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

29 sty 2008, 15:54

Norbertowi ulewa się dużo i często :-| Po karmieniu jak mu się odbije to zaraz odbija się mu tak jakby drugi raz ale wylewa mu się mleko z buzi.. i jak go odłożę do spania to uleje mu się jeszcze tak co najmniej 2 razy :ico_noniewiem:
Ja aż mam takie wrażenie, że je za dużo, że w żołądku mu się nie mieści i dlatego zwraca :ico_puknij: Ale jak może jeść z dużo jak je ok 120ml ale co 3-4h? :ico_noniewiem:

Ale mamy z tymi naszymi maluchami...... Zmartwień tyle przy takim maleństwie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 sty 2008, 17:13

CleoShe pisze:Ja aż mam takie wrażenie, że je za dużo, że w żołądku mu się nie mieści i dlatego zwraca Ale jak może jeść z dużo jak je ok 120ml ale co 3-4h?

moja Majka od kilku dni je co 2,5h lub3h ale tylko 80ml najwiecej to zjada 100 ale to jak ja do tej butli ze trzy razy dostawie
na dodatek strasznie jej oczko zaczelo lzawic

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 sty 2008, 21:22

No wkońcu i my się meldujemy.
Ale miałam przeprawę, tydzień w szpitalu. Z żółtaczką znów oczywiście bo bilirubina się podniosłą. A i podczas pobytu miał robiną ph-metrię (taka rurka przez nosek do przełyku przez prawie 24 godziny) bo często mu się ulewało bardzo i wykazało że ma refluks (znaczy że jedzenie cofa mu się cały czas i dostaliśmy na to syropek o nazwie Debridat (u was pewnie inaczej się zazywa :ico_oczko: ). Później jeszcze co było powodem tak długiego leżenia wykryli bakterie w moczu, brał antybiotyk do wenflona i teraz jeszcze ma brać przez trzy dni doustnie. I za tydzień do badania moczu.

A i w tym szpitalu tak mi fajnie na oczka zaczął patrzeć, już go wszysto interesuje :ico_brawa_01: fajowy taki, ale też dużo płacze a ja mu nie zawsze umi ę pomóc ale cóż takie są te nasze bobaski.

A i jeszcze na to ulewanie oprócz syropku i leżenia na boczku lekarz kazał wysoko kłaść, pod kątem sporym.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

29 sty 2008, 22:57

Dziewczyny ja klade ja na boczku no i pierwszy raz jej sie tak stało.Bo tak jak iwona pisze jej prawie wogóle sie nie odbija trzymam ja pionowo pol godziny i nic no to potem klade ja na bok zeby jej jakby co ulecialo na pieluszke.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 sty 2008, 09:50

A my juz z majka nie spimy biedna meczy sie z czkawka

Renia dobrze ze juz jestescie w domku kurcze biedny Arturek tyle musial przejsc

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

30 sty 2008, 13:18

No ale dobrze że wszystko wykryli dali leki i teraz niech mi zdrowieje :-) A w domu daje popalić, odzwyczaił się od taty (chociaż był codziennie w dzień) bo wogóle nie chce pobyć z nim, płacze okropnie a wystarczy że ja go wezmę na ręcę to już sopkojniutki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość