Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

06 lut 2008, 14:48

marcia_pod, zapalenie piersi jest od przewiania? Chyba raczej od zastojów i nieopróżnianiu piersi do końca... :ico_szoking: ??

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

06 lut 2008, 17:37

Hej.

No i nie zamowiliśmy chrztu, bo musimy zmienic chrzestnego :ico_zly: Wiecie rozwala mnie to bezsensowne i niedzisiejsze prawo kościelne. Niektóre kwestie powinni zmienic bardziej dostosowując je do dzisiejszych realiów...

Ja raczej też staram sie nie jeśc niczego co mogłoby zaszkodzic małej, a mimo to ma takie dni że placze i napina się... Nie wiem co robic. A kupkę zrobila dopiero dziś po podaniu czopka. Ale jaka to byla kupa :ico_szoking:

Madziarka śliczna corunia :-D A ile ma włosków :-)

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

06 lut 2008, 17:44

kaska28, czemu zmieniacie chrzesnego? Wiem,ze nie wolno jak żyje bez ślubu z kobitką albo nie ma sakramentów, ale innych przyczyn nie znam :ico_szoking: No a skąd niby parafia Twoja miałaby się dowiedziec,ze mieszka chłopak z dziewczyną bez ślubu? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 lut 2008, 17:54

Takie małe bąbelki, wszystkie są śliczne takie kuci kuci :ico_haha_01:
Ja od pierwszej w nocy nie spałam do 6... mały w prawdzie zaczął płakać dopiero o 5.30 tak porządnie, ale wcześniej mi kwękał i cyca ciągle chciał i nie spał wcale i ja razem z nim, rano Kuba się nim zajął a ja się zdrzemnęłam 2 godzinki...
Byliśmy u lekarza, dostaliśmy skierowanie do szpitala na badanie tej cholernej bilirubiny... jutro mamy jedno pobranie, a drugie za tydzień... mam nadzieję, że żółtaczka przejdzie sama... poza tym wszystko gra, mały waży już 4225, przeraża mnie tylko to, że znowu mi go będą nakłuwać-najpewniej w głowę... dobrze chociaż, że teraz Kuba będzie z nami...
martwi mnie tylko, że nie spał całą noc-to do niego nie podobne... mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie lepsza
A my też będziemy mieli problem z chrzestnym, bo kandydaci nie mają bierzmowania-ja też nie mam z resztą, ale to chyba nie jest istotne?

[ Dodano: 2008-02-06, 16:57 ]
nasz ksiądz jest z resztą bardzo skorumpowany-skądś ma tego mercedesa i konie w stadninie :ico_oczko: więc chyba jak nie w ten to w inny sposób

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

06 lut 2008, 18:18

mary, chyba póki nie ma dowodów realnych to nie moze nie wydac zaświadczenia. Zresztą zaswiadczenie wydaje z sakramentów, a nie z wizyt w kościele! Ja np chodzę do kościoła, ale nie do swojej parafii bo bym chyba zwariowała tam na mszach. jak ksiądz chodzi po kolędzie to się nie kryję, że nie lubie tych mszy i juz.... upolitycznione itd. Przeciez twój maz tez nie ma obowiązku chodzić do tego a nie innego kościoła!!!

[ Dodano: 2008-02-06, 17:20 ]
Fintifluszka pisze:A my też będziemy mieli problem z chrzestnym, bo kandydaci nie mają bierzmowania-ja też nie mam z resztą, ale to chyba nie jest istotne?


oj chyba niestety jest istotne.... tym bardziej,ze w parafii wiedzą,ze nie masz... amusiałabys sie dowiedziec.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

06 lut 2008, 19:53

marcia_pod, zapalenie piersi jest od przewiania? Chyba raczej od zastojów i nieopróżnianiu piersi do końca... :ico_szoking: ??


nie tylko!!! jak zawieje to też - niestety!!! na moje nieszczescie!!!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 lut 2008, 20:32

no ja nie chce zmieniac chrzestnej a musza dac zaswiadczenie ze uczeszcza tam czyli w hiszpani do kosciola i nie wiem czy ono dojdzie do tego czasu.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 lut 2008, 20:49

No Mariola ja tez mam nadzieje ze uda mi sie zalatwic

[ Dodano: 2008-02-06, 19:51 ]
Wogole tego nie rozumiem przeciez jezeli czlowiek ma wszystkie sakramenty to po co jakies zaswiadczenia czy sie do kosciola chodzi dobrze ze chodzimy tu na polskie msze i ze znamy ksiedza wiec nie powinien mi problemu robic

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

06 lut 2008, 21:00

żona pisze:kaska28, czemu zmieniacie chrzesnego? Wiem,ze nie wolno jak żyje bez ślubu z kobitką albo nie ma sakramentów, ale innych przyczyn nie znam :ico_szoking: No a skąd niby parafia Twoja miałaby się dowiedziec,ze mieszka chłopak z dziewczyną bez ślubu? :ico_szoking:


No wlaśnie "nasz " chrzestny ma tylko ślub cywilny, a kościelny dopiero planują w przyszłym roku. On musi mie zaświadczenie ze swojej parafii i nie wiem właśnie czy tam wiedzą o jego sytuacji. Zobaczymy, może da się cos załatwic.

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

06 lut 2008, 22:27

Hej dziewczyny.
Co tam słychować?Widzę,ze temat zaczęłyscie temat chcin :-) My narazie o tym nie myślimy,mały tak daje nam wkość,że opadamy z sił :ico_olaboga: Dzisiaj w ciągu dnia malo apł,ale nocka była w miarę ładna.
Dziewczyny mam taki małe pytanko,szczególnie do mam chłopców :ico_wstydzioch: Powiedzcie mi czy wy jakoś specjalnie dbacie o męskość hihi naszych maleństw,bo ja myję samą wodą i niczym więcej,no i się zastanawiam czy trzeba cos jeszcze robic,bo jak pytałam położna to w sumie nc mi nie powiedziała i zauważyłam jakieś małe krostki na samym czubeczku :ico_wstydzioch: Z góry przepraszam za pytanko,ale wole się zapytać,niż coś źle robić :ico_wstydzioch:

Wracając do tematu chrztu,to u moich znajomych też bylk cyrk,musieli zmienić chrzestnych bo ci nie przyjeli w ubiegłym roku kolędy,a księdza to nie obchodziło,ze byli w pracy tego dnia :ico_puknij:

Madziu córa piękna :-)
pozdrawiam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość