MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

21 maja 2007, 07:41

jest to lokowko-suszarka :ico_oczko: (podkreca wlosy,ale nie robi lokow, wlosy sie po niej nie elektryzuja,doskonala jest do broshingu, ) polecam :ico_haha_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 maja 2007, 16:08

MONIKAB fr, ale sprzęt :ico_oczko: ja posiadam tylko prostownice, ale chyba czas zainwstować w coś do suszenia włosów, bo czasami rano dziwnie wyglądam :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 lip 2007, 12:17

Ja mam mikrofalę i jak się jedna zepsuła to ciężko było...kupiłam drugą,jemy o różnych porach i ciagle podgrzewam picie dzieciom itd.Więc mikrofala jest mi niezbędna.
Mam kuchenkę gazową :ico_haha_01: z piekarnikiem elektrycznym i też jest mi niezbędna :ico_haha_01:
Mam pralkę automat :ico_haha_01: stara i już do wymiany :ico_haha_01: muszę kupić wąską bo mam łazienkę 2/3m więc musi być wąska i wirować na 1200 żeby prawie suche wyciągać :-D
Nie mam zmywarki ale to moje marzenie :-) mam nadzieję,ze się spełni bo mam dosyć zawalonego zlewu garami :ico_haha_01:
Mam nawet lodówkę :ico_haha_01: też niezbędną z dużym zamrażalnikiem bo lubię zapasy :-)
Nie mam odkurzacza ale mało mi potrzebny bo mam "gołe"podłogi i myję je szmatą lub mopem.
Telewizor mam stary,mały pożyczony :-D nie oglądamy więc nam nie potrzebny,tylko Zuza bajki oglada ale ona nie nażeka :ico_haha_01:
Mam jeszcze komputer i on jest rewelacyjny bo dzięki niemu jestem z Wami :ico_brawa_01: :-D :-D
Marzy mi się jeszcze taka duża elektryczna patelnia co niby jest na pizzę,moja mama ma i to na prawdę super sprawa,smarzy w niej 10 udek,czy gołąbków ,wogóle wszystko w niej można usmażyć jak w zwykłej patelni tylko ze jest duża i dużo więcej wchodzi,wkurza mnie smażenie po 2 kotlety na patelni zwłaszcza jak jest impreza i tzreba ich z 15 :ico_haha_01: Napewno namówię M żeby mi taką sprezentował a kosztuje nieco ponad 100zł.
Nie mam frytownicy choćby się przydała.Toster mam zepsuty a i sandwicz czasem sie przydaje.
Ekspres do kawy miałam ale się zepsuł :ico_haha_01: a używałąm tylko czasem.Miał 15 lat :-D
To by było chyba na tyle z mijego domowego sprzętu :-D szkoda tylko,że mojego M nie lubi żaden sprzęt elektryczny i ciągle coś sie psuje :ico_haha_01: jak tylko On dotknie.Nawet komp potrafi chodzić przy mnie bez zażutu a on jak siedzie to już jakaś usterka :ico_noniewiem: :ico_haha_01: :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-20, 12:19 ]
a i suszarke mam do włosów brauna-dobra jest :ico_haha_01:

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: URZADZIC GNIAZDKO

13 maja 2021, 11:59

Ja urządzając swoje gniazdko wszystkie meble wypoczynkowe, kupiłam w sklepie internetowym, https://scandicsofa.pl/. Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Jeszcze nie raz, kupie jakiś mebel wypoczynkowy z tego sklepu.

MoniMil
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 11 sty 2019, 09:45

Re: URZADZIC GNIAZDKO

17 maja 2021, 09:18

My właśnie kończymy urządzać nasze mieszkanie. Poszło nam zaskakująco szybko, bo większość mebli udała się nam zakupić przez internet w sklepie Mirjan24. Mają bardzo duży wybór, a nasz ulubiony mebel to zdecydowanie narożnik!
https://www.mirjan24.pl/44-narozniki

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość