Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

15 lip 2008, 21:28

U mnie też Tomek wreszcie zasnął.
Edyta widać dzieci tak mają teraz, ze sie budza w nocy bo mój jak juz pisała robi to samo. No i też już się zastanawiałam co jest grane?

Madzia nie dołuj sie kobietko. Wiem, ze czasem człowieka tak łapie, ale nie mozna się poddawać. POmyśl o tych kobietach, które nie mają facetów, dzici, są samotne i nieszczęśliwe. A Ty? Masz to co najważniejsze. A z nadwaga przecież możesz walczyć i na pewno znów wygrasz. Jestem pewna bo masz silną wole. A jak chcesz sobie poprawić humor to idź jutro do kosmetyczki, na masaż albo na zakupy. Zaszalej.
No, trzymam kciuki.

Słuchajcie mi sie wydaje, ze rosołu nie mozna bo to przecież sama sól i nic więcej. Inne zupy to ja bez soli Tomkowi robie a i tak mają pycha smak. Warzywka dają to wszystko no i czasem jakies zioła dodaję. A w rosole kilka marchewek i tyle. Takie jest moje zdanie.

Ja dzis miałam dość smętny dzien. Nudziłam się. Spacer, obiad i tyle. Chociaż podleciałam sobie do lumpeksu i wygrzebałam kilka perełek. Nafajniejsze są spodnie dla Tomka. Next, jak nowe, ciemnożółte. rewelacyjne. A sobie spódnicę żółtą. I jeszcze parę drobnostek.

A Edyta też się uśmiałam z tekstów twojej córci hehe. Już sobie wyobrazam jak to jest jak zaczynają się te pytania...
MOżesz nam kilka opowiedzieć?? Będziemy wiedziały czego sie spodziewać.

Frydza Wiki fajnie tańczy, ale zaraz pokażę ci mojego czorta. Już dawno obiecałam pokazać jego tany tany. Tylko niestety będziecie musiały bokiem oglądać bo nagrałam obkręconym telefonem a na you tube tak nie można wgrac. Własnie czekam to pewnie trochę porwa.

A tymczasem powiedzcie mi czy czytacie swoim dzieciom bajki??
Ja próbowałam wiele razy, ale mój Tomek nie słucha. Ucieka, albo chce porwac książeczkę, a jak jest sztywna to mi wyrywa. Bez sensu. Chyba jeszcze dla niego za wcześnie. A może nie jest przyzwyczajony i dlatego tak? Chociaż ja mu często pokazuje chociaz obrazki i opowiadam...Jakoś nie specjalnie go to kreci na razie.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lip 2008, 21:29

Ja POLECAM na chandre winko ktore dzis dostalam z Hiszpani od psiapsioly zapraszam do mnie kamany ewrybadyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-07-15, 21:34 ]
-indigo-, ja czytam Wiki bajki,czasem wyslucha a czasem porwie ksiazke i ucieka,zalezy jaki ma dzien!!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

15 lip 2008, 21:35

madziorka hihi pisze:
polecaam piwko albo drina hihi


Nooo drinio dobry na doła. Jak człowiekowi w głowie zaszumi to ma wszystko w nonono.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lip 2008, 21:37

-indigo- pisze:Nooo drinio dobry na doła. Jak człowiekowi w głowie zaszumi to ma wszystko w nonono.
swieta prawda!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

15 lip 2008, 21:48

Filmik sie wgrywa i wgrywa. Nie będę teraz czekała.
Zmykam do psiapsióly włosy farbowac.
Jak wróce to będzie pewnie gotowy.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 lip 2008, 23:45

dziewczyny co do rosolu

w polsce mowia ze wywary miesne maja silne wlasciwosci uczulajace wiec
na poczatku niemowletom nie sa zalecane .dotyczy to szczegolnie wolowiny i
cieleciny. i chyba tez kurczaka.inne miesa jak jagniecina, czy krolik
uczulaja mniej, nie wiem co z wieprzowina.

no ale naszych to sie juz nie tyczy
druga sprawa
rosol zawiera duza zawartosc puryn
(produkty rozpadu dna w komorkach) w wywarach miesnych co moze obciazac
nerki.

z tluszczem nie ma problemu- dzieci nie powinny miec ograniczenia co do
tluszczy!!

tyle wiem od kolezanki-lekarki

na necie nic nie moge znalezc

jednak w ksiazce z ktorej lelekowi gotowalam autorka zaleca dodawanie rosolku do potraw

ja chyba bede dawac rosolek ale rzadko i juz

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 lip 2008, 00:07

NO jestem. Włosy zrobione.
Filmik jest:
http://pl.youtube.com/watch?v=XzA4qMYko_s

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 lip 2008, 06:27

Kamilko Tomus wymiata :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rewelacja hehe faktycznie to co widzialam to nic :-D :-D

Dziewczyny fajnie ze jestescie wczora poszlam spac....zasnac nie moglam....glowa boli i humor aaaa jakis taki :ico_noniewiem:

Co do rosolu chyba bede czasami dawac :ico_oczko:

Kamilko co do czytania bajek ...ja czytam malemu gdzies od 3 miesiaca ....jak byl malutki sluchal P mowil ze po co czytasz jak nie rozumie a ja czytalam on patrzal na kolorowe obrazki.....teraz wie juz jakie bajki sa np.....mowie czytamy HIpopotama on od razu idzie do pokoju swojego patrzy na polke tam gdzie sa ksiazki i jak wyciagam inna to odpycha a jak wezme dobra spojrzy na obrazek i sie smieje i chce.....teraz zaczelam mu kupowac w twardej oprawie poniewaz chce przekladac kartki a w tamtych juz udalo mu sie porwać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 lip 2008, 08:47

Witam z :ico_kawa: Wiki sie budziala w nocy buuuuuu


-indigo-, super tany tany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 lip 2008, 09:29

Frydza witaj ja tez sobie robie :ico_kawa: dzisiaj nie gotuje po prostu mam lenia :ico_wstydzioch: po pracy P zje na miescie i pojdziemy na zakupy do geanta :):

u nas pogoda od par dni nonono nie ma slonca ech :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość