Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 paź 2008, 13:59

Adia a Ty witamine D podajesz ?
ja kapie malego codziennie w olinatum to za czesto bo sama nie wiem
wiesz co ja nie wiem ja dopiero zaczne kapac w olliatum bo tylko w wodzie mala mylam :ico_noniewiem:
mojej schodzi tak jakby skorka od wewnetrznej strony raczek-dzisisj jak przyjdzie polozna to sie zapytam co z tym zrobic :ico_noniewiem:
puscil takie dwa głóśne bąki jak stary chlop
Iga tez jest taka malo kulturalna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 paź 2008, 14:04

a co do smarowania po kąpieli to ja jednak używam oliwki w żelu,i do wody też leję troche oliwki ale takiej zwykłej lejacej,raz wysmarowałam go balsamem to wyskoczyły mu jakieś plamki,a po oliwce nie,więc wróciłam do oliwci,a do pupci używam puderku,a sudocrem mam na wrazie gdyby była potrzeba, bo to na odparzenia .
No wlasnie, kazde dziecko ma inna skorke i trzeba mu dobrac kosmetyki indywidualnie,Mojej Natalce po oliwce aluszczyla sie skora w nadgarstkach i zgieciach stop,a po balsamie wszystko wrocilo do normy.Niestety nie ma jednej recepty na dobry kosmetyk :ico_olaboga: Puderku tez nie mozemy uzywac,bo sie rolowal w zgieciach i odparzal wiec polozna kazala uzywac Bepanthenu po kazdej zmianie pieluszki,teraz jest ok.
wczoraj słuchałam w "dzień dobry TVN" o przdawkowaniu tej witaminy że jest niebezpieczna i że łatwo ją właśnie przedwakować więc tym bardziej jej nie daje,a poza tym sama biore witaminy dla karmiących więc tam tez jest,ja wole nie ryzykować,skoro w szpitalu mi tak powiedziała położna,to tak zrobie!!!
Tez sie nad tym zastanawialam,ale sama nie wiem,moze faktycznie nie dawac kurcze.Tutaj tez dzieci nie dostaja i zyja :ico_noniewiem: Przedobrzyc jest nietrudno :ico_olaboga:
ja tez nocka z głowy maly prężył sie pierdzial jak zasnol to bardzo nie spokojnie i tylko na półtorej godziny co chwile cyca i jak przysypial to kladlam go do łóżeczka a to mu nie pasowalo i zaczynal marudzic
Moja ma kryzys tak kolo 12 w nocy codziennie,tak samo prezy sie niespokojna jest bardzo,ale jak juz zasnie to jest ok.Ale ja jesdnak podaje wieczorem te kropelki,bo az mi jej szkoda taka wygieta jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 paź 2008, 14:05

Adia a Ty witamine D podajesz ?
wiesz mam ale jeszcze nie daje to chyba dopiero od 8 dnia sie daje :ico_noniewiem: ale jak bede u lekarza z malym w poniedzialek to sie dowiem czy podawac i jak, bo mi nic w szpitalu o tym nie mowili :ico_noniewiem:
mojej schodzi tak jakby skorka od wewnetrznej strony raczek-dzisisj jak przyjdzie polozna to sie zapytam co z tym zrobic
mojemu tez w pierwszych dniach tak schodzilo i z stopek ale to raczej normalne posmarowalam go oliwka i jest ok.

URL=www.fotosik.pl]Obrazek[/URL]
a tu moje paskudztwo :ico_oczko: :-D po calonocnych bojach :-D :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 paź 2008, 14:07

a tu moje paskudztwo po calonocnych bojach
A tutaj tak slodko spi,ze wydawaloby sie ze nigdy nie placze :ico_brawa_01: Niezle sa te nasze aniolki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 paź 2008, 14:09

a tu moje paskudztwo po calonocnych bojach
:ico_brawa_01: a wyglada jak ciagle spiacy aniolek :ico_brawa_01:
widze dziewczyny ze dajecie smoki-kurde ja wlasnie sie zastanawiam czy dac jej :ico_noniewiem: nie chce zeby byl caly czas tez cyc bo potem moge miec jak moja siora ze jak chciala przejsc na butelke to mala jej gwizdala butwlka o podloge :ico_noniewiem: no ale ona karmila 14 miesiecy-chociaz ja sobie nie wyobrazam teraz mala odstawic od cycka-czuje sie z nia tylko bezpiecznie jak jest u mnie przy cycolku :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 paź 2008, 14:25

widze dziewczyny ze dajecie smoki-kurde ja wlasnie sie zastanawiam czy dac jej
U mnie sie nie dalo nie dac :ico_noniewiem: Ona ma taki odruch ssania,ze inaczej ssie wszystko co ma w zasiegu buzi,wlasna koszulke nawet :ico_placzek: .Jak Igusia daje rade bez smoka mozesz sie wstrzymac.

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 paź 2008, 14:31

wlasnie przebralam malego dalam mu cyca i spi dalej ciekawe na jak dlugo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 paź 2008, 14:34

wlasnie przebralam malego dalam mu cyca i spi dalej ciekawe na jak dlugo
Moja o dziwo tez na samym cycu 3 godziny przesypia,moze mi sie z tym mlekiem poprawia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 paź 2008, 14:39

mmarta81, miszka, wlasnie najkochansze sa kiedy spia takie anioleczki male :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ja dalam mu smoka dopiero po powrocie ze szpitala na drugi dzien jak sie dossal to zapanowala cisza wiec daje mu jak ma potrzebe nie wpycham do buźki na sile :ico_nienie: jak zasypia to go wyplówa :-) mial poźniej maly klopot ze ssaniem cyca ale to szybko przeszlo teraz wie jak ssac smoka i cyca :ico_sorki: a ostatnio tak mocno ssie akbym go glodzila :ico_noniewiem:
miszka a to lekarstwo to sie nie daje przed kazdym karmieniem :ico_noniewiem: tak na opakowaniu pisze ja daje co drugie bo czasem zpominam jak sie zacznie nadzierac ta pierdolka jedna :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-04, 14:45 ]
Moja o dziwo tez na samym cycu 3 godziny przesypia,moze mi sie z tym mlekiem poprawia

moj je tak srednio 15 do 20 minut mam nadzieje ze mu to wystcza bo jak dluzej lezy to zasypia i nie chce jesc, ale on sie rozregolowal raz spi 3 godziny raz 1,5 xzasem prawie 5 wiec wtedy go budze na jedzonko, juz sama nie wiem mam nadzieje ze to sie mu unormuje, ciagle sie siebie uczymy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 paź 2008, 15:01

miszka a to lekarstwo to sie nie daje przed kazdym karmieniem tak na opakowaniu pisze ja daje co drugie bo czasem zpominam jak sie zacznie nadzierac ta pierdolka jedna
A ja to w ogole tylko wieczorem daje,nawet nie wiem czy tak mozna,ale wyczytalam ,ze mozna tez dawac jak dziecko po prostu placze :ico_noniewiem:
juz sama nie wiem mam nadzieje ze to sie mu unormuje, ciagle sie siebie uczymy
Postaram sie teraz ja karmic na zyczenie,jak bedzie spala 5 godzin to niech spi a jak poltora to tez cyca dostanie.Tak jak mowisz uczymy sie siebie,tez eksperymentuje co jej najbardziej pasuje,no i oczywiscie mi tez :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość